منافقین نشانی اشتباه به هیئت حاکمه آمریکا می‌دهند

Amolilarijani

رئیس قوه قضاییه گفت: منافقین با امیدوار کردن هیئت حاکمه آمریکا به فروپاشی نظام جمهوری اسلامی، نشانی اشتباه به آنها می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) و به‌نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله صادق آملی لاریجانی روز دوشنبه در جلسه مسئولان عالی قضایی افزود: مشاوران دولت آمریکا امروز متصل به بدنام ترین و خبیث ترین تروریست های دنیا هستند و اخیراً نیز حسب برخی گزارش ها اعلام شد که برخی افراد در دولت آمریکا و وکلای آنها از منافقین رشوه های کلان دریافت کرده اند. چنین هیات حاکمه فاسدی می‌خواهد تمام توانش را برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به کار بگیرد.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز باید با بصیرت، وحدت و همدلی به مقابله با توطئه های دشمن بپردازیم، راه عملی مواجهه به این اقدامات خباثت آلود را توجه به امکانات و استعدادهای داخل کشور، وحدت در نظر و عمل و همچنین رعایت خطوط قرمز ترسیمی از سوی رهبر معم انقلاب از جمله در گفت وگو با کشورهای اروپایی برشمرد.

وی ادامه داد: خروج از یک تعهد بین المللی برای هیچ کشوری قابل هضم نیست اما آمریکا با زورگویی و قلدری این کار را انجام می‌دهد و در ادامه نیز بایدها و نبایدهایی را ترسیم می‌کند که معنای آن برای ایران بازگشت به عقب و دست کشیدن از اهداف مقرر در قانون اساسی جمهوری اسلامی است. از سویی دیگر در تلاش برای برهم زدن وضع اقتصادی کشور هستند و متأسفانه با تخیلات و توهمات گروه های تروریستی در این مسیر اشتباه افتاده اند.

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به دشمنی های اخیر آمریکا با نظام جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران تصریح کرد: آمریکا با خروج یکطرفه از برجام و در پی آن ارائه فهرستی از بایدها و نبایدها که از زبان وزیر خارجه اش ارایه شد، گمان کرد که ملت شریف ما را با پدیده ای تازه روبرو کرده است؛ غافل از اینکه مرتکب اشتباهی اساسی شده است زیرا این قبیل اقدامات برای مردم ما تازگی ندارد و نظام جمهوری اسلامی نیز با چنین زیاده خواهی هایی، از اهداف عالی و ارزش های اساسی نظام در زمینه حمایت از مظلومان منطقه و پیشبرد اهداف راهبردی خود عقب نشینی نخواهد کرد.

افرادی از نسل گاوچران ها به ملت بزرگ ایران توهین می‌کنند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه ملت ما 40 سال با این تحریم ها و تهدیدها زندگی کرده است، به رویکرد دولت های آمریکا نسبت به مردم ایران اشاره کرد و افزود: فراموش نمی کنیم که چندسال قبل رئیس جمهور آمریکا ملت شریف ما را به بربریت متهم کرد و در برهه ای دیگر گفتند که اساساً نسل این مردم باید برداشته شود و با اصل وجود چنین ملتی اظهار دشمنی کردند.

وی ادامه داد: همچنین از یاد نبرده ایم که رئیس جمهور جدید و تازه کار آمریکا چگونه به جمهوری اسلامی و مردم عزیز ایران توهین کرد و یک ملت بزرگ را تروریست خواند. متأسفانه کسانی که از نسل گاوچران های تپانچه به دست هستند، ملتی با چند هزار سال تمدن عظیم و تأثیرگذار را بَربَر می‌خوانند.

رئیس قوه قضاییه افزود: این خباثت در هیات حاکمه آمریکا ادامه دارد و امروز هم با همان سخافت همیشگی سخن می‌گویند و ظاهراً تجربه 40 ساله برای آنان کفایت نکرده است که با تمام قوا برای شکستن اراده و قوای این ملت به میدان آمده اند. امروز همه باید با بصیرت و توجه به این هجمه های خباثت آلود با آن مقابله کنیم.

 

باید بین اعتراضات موجه اصناف و موج سواری دشمنان و منافقین، مرزگذاری کرد

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به برخی اعتراضات صنفی اظهار کرد: مسئولان با برطرف کردن مشکلات صنفی در حد توان خود نباید اجازه دهند که یک مشکل ساده به معضلی امنیتی تبدیل شود. مردم هم باید بدانند که دشمن همواره در کمین است و تلاش دارد که با کوچکترین اعتراضی شروع به موج سواری کند. براین اساس نباید چنین مجالی را دراختیار دشمن قرار داد.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی نیز با کمک ضابطان خود توجه دارد که برخی تحرکات از کجا سرچشمه می‌گیرد و نیروهای انتظامی وامنیتی نیز باید بین اعتراضات موجه یک صنف که باید مشکلاتشان شنیده و حل شود با موج سواری منافقین و دشمنان مرزگذاری کنند. کسانی که قصد دارند از برخی فضاها سوءاستفاده کنند و به واسطه آن امنیت کشور و مردم را به خطر بیاندازند بدانند که نظام فقط نظاره گر نخواهد بود و به شدت با آنها مقابله خواهد کرد.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز توانایی کشور در عرصه های گوناگون غیرقابل انکار است، عبور از این مرحله را نیازمند عزم قوی، وحدت کلمه، تدبیر، همیاری و همدلی دانست.

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام نیز تصریح کرد: در این دیدار مسائل بسیار مهمی خصوصاً در زمینه آینده برجام و نحوه تعامل با اروپایی ها در این ماجرا مطرح شد و ایشان بر توجه به نیاز اصلی و مصالح کشور و ایستادگی و مقاومت تأکید کردند. امیدواریم همه مسئولان با عمل به این فرمایش ها به هیچ عنوان از موضع اصولی جمهوری اسلامی و خطوط قرمز ترسیمی از سوی مقام معظم رهبری عقب نشینی نکنند.

ولایت فقیه، محور وحدت و اقتدار ایران است

رئیس قوه قضاییه، شاخص اصلی و محور اقتدار و وحدت نظام و مردم را «ولایت فقیه» دانست و تصریح کرد: همه مسئولان باید زیر پرچم ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب با تهدیدها مقابله کنند و مردم هم توجه داشته باشند که دشمن در مقام اختلاف افکنی میان مردم با یکدیگر، مردم با مسئولان و مسئولان با یکدیگر است.

وی گفت: آمریکا همواره نشان داده که به هیچ عنوان نفع مردم ما برایش اهمیتی ندارد. اگر شعار حمایت آنها از مردم ایران دروغ نیست چرا با اعمال تحریم ها به مردم فشار وارد می‌کنند؟ این کارها نشان می‌دهد که آنها با ملتی که به استقلال، هویت و خودباوری دست یافته دشمن هستند و مطلوبشان این است که کشور ما نیز مانند برخی کشورهای منطقه از آنها تبعیت محض کند.

آیت الله آملی لاریجانی با تأکید بر ضرورت وحدت کلمه حول محور رهبر معظم انقلاب، اتکا به نصرت الهی را مورد اشاره قرار داد و گفت: راهی که امام راحل به این ملت نشان داد، راه خودباوری، صبر، مقاومت و اتکا به نصرت الهی بود.

وی تصریح کرد: مسئولان نیز نباید فراموش کنند که هرگونه ضعف، تزلزل و خودباختگی در برابر دشمن از اشتباهات نابخشودنی است که مردم از آن نمی گذرند و باید همانند دژی مستحکم در برابر خواسته های نامشروع دشمن بایستند.

رئیس قوه قضاییه در ادامه با تأکید بر ضرورت پیش بینی تهدیدهای دشمن از سوی مسئولان، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز فرمودند نباید منتظر بیرون باشیم. نظامی که این همه امکانات معنوی، مادی و سرمایه های انسانی دارد باید برای به کارگیری آنها تدبیر به خرج دهد و مسئولان نیز باید در پی برطرف کردن مشکلات مردم باشند.

 

امام، نماد خودباوری در عصر حاضر بود

رئیس دستگاه قضا در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: حضرت امام (ره) نماد خودباوری در جهان اسلام و احیاگر دین مبین اسلام در عصر حاضر بود.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: امام راحل به معنای واقعی، مجدّد و اصول فکری ایشان بازگشت به اسلام حقیقی یا به تعبیر ایشان اسلام ناب محمدی (ص) بود. با رجوع به اسلام نیز خودباوری، استقلال و توکل به حق تعالی در این ملت زنده شد. در کلمات امام (ره)، معنویت، توحید و توکل به نیروی حقیقی این عالم موج می‌زند.

براساس این گزارش، ادامه بحث و بررسی پیرامون پیش نویس قانون اصلاح قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات در دستور کار امروز مسئولان عالی قضایی قرار داشت و مواد دیگری از آن به تصویب رئیس قوه قضاییه رسید.


مطالب پربازدید سایت

یادی از مظلومیت شهید احمد وکیلی

شهیدی که تروریست‌های کومله گوشت بدنش را خوردند!

مرتضی دوران؛ نورنیوز

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری- بخش اول

نشست آکسفورد چگونه منافقین را به «حمید نوری» رساند؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:

کشورهای غربی بدانند که ایران خود قربانی تروریسم است

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

علی شیرازی؛ خبرگزاری ایرنا

فخری زاده؛ نماد عزت و استکبارستیزی

جدیدترین مطالب

به مناسبت سالگرد شهادت شهید نادر خیر خواه

ترور بخشدار ایران در گیلان!

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان:

مبارزه همگانی علیه تروریسم در منطقه وحدت‌آفرین است

روایتی از جنایات منافقین در دهه شصت

ترور وحشیانه نانوا، کفاش‌ و بنگاهی‌ در ایران

در همایش پیام‌آوران عاشورا مطرح شد؛

منافقین با ۱۷ هزار ترور شعار زن، زندگی، آزادی می‌دهند

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری

چرا سوئد در پرونده حمید نوری صلاحیت جهانی ندارد؟

۱۲ ادله قطعی که صلاحیت سوئد را نقض ‌می‌کند

استهکلم پای‌کار کوموله، منافقین و الاحوازیه

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

خاطره درخواست شهید فخری زاده از حاج قاسم+فیلم

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان