منافقین مسئولیت ترور عضو جهاد سازندگی را بر عهده گرفتند

Shopkeeper

گروهک تروریستی منافقین مسئولیت ترور یک عضو جهاد سازندگی  شیراز را در سال 1360 بر عهده گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، گروهک تروریستی منافقین در شماره چهلم از «نشریه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان خارج از کشور»، یکی از ارگان های مطبوعاتی منافقین در سال های آغازین دهه 1360، به این جنایت اعتراف کرده است.

در این شماره، مدیران نشریه تعدادی خبر منتشر شده در روزنامه های روزنامه های جمهوری اسلامی و اطلاعات در اسفند 1360 را که به ترورهای گروهک منافقین مربوط می شده است، جمع آوری و در یکی از صفحات نشریه درج کرده اند. نشریه گروهک منافقین این اخبار را «چند مورد از اعترافات انگشت شمار و ناگزیر رژیم ضد خلق ... توأم با لجن پراکنی های معمول در رابطه با عملیات سراسری و بی شمار مجاهدین خلق » توصیف کرده است.

یکی از اخبار منتشر شده در روزنامه اطلاعات که نشریه منافقین آن را در جایگاه سندی بر عملیات متهورانه خود باز نشر داده است، به ترور یک عضو جهاد سازندگی  شیراز به نام حجت الاسلام محمد رضایی، در سال 1360 مربوط می شود. برپایه این خبر، ساعت 8:15 دقیقه صبح روز سه شنبه 25 اسفند 1360، حجة الاسلام محمد رضایی، عضو جهاد سازندگی شیراز با یک دستگاه اتومبیل لندرور عازم دفتر کارش بوده است که اتومبیلش در مقابل آتش نشانی شهر هدف رگبار گلوله های افراد مسلح عضو گروهک منافقین قرار می گیرد. در این خبر آمده است که در این سوء قصد، حجة الاسلام رضایی از ناحیه چشم و صورت مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و به بیمارستان منتقل می شود.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9247022&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان