منافقین زمان حضور در لیست تروریستی هم تحت حمایت غرب بودند

Hasheminejad5دبیرکل کانون هابیلیان با بیان اینکه منافقین زمانی هم که در لیست تروریستی غرب بودند بازهم تحت حمایت آنها قرار داشتند گفت: از آنجا که اهداف این سازمان با اهداف کشورهای غربی یکسان است، هیچگاه مورد تعقیب قرار نگرفتند.

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد دبیر کل کانون هابیلیان (خانواده قربانیان ترور کشور)، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در خصوص خروج نام منافقین از لیست گروه‌های تروریستی آمریکا توسط وزارت خارجه این کشور گفت: سازمان منافقین طی 3 دهه گذشته همواره اعمال تروریستی علیه ملت ایران داشته و بنابر اسنادی که خود آمریکا ارائه داده، این سازمان پرونده‌های متعددی از قتل و جنایت و اعمال خرابکاری دارد، اما از آنجا که اهداف این سازمان با اهداف کشورهای غربی یکسان است، لذا هیچگاه مورد تعقیب واقع نشدند.

وی نمونه بارز این موضوع را تحت تعقیب قرار نگرفتن اعضای فرقه منافقین طی 15 سال اخیر خواند که این گروهک در لیست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار داشت و افزود: اعضای این سازمان در عراق و همچنین در اروپا و خود آمریکا در دسترس آمریکایی‌ها بودند و اگر آمریکا معتقد بود که این گروهک، تروریستی و خطرناک است چرا هیچ اقدامی علیه آنان انجام نداد.

دبیر کل کانون هابیلیان ادامه داد: آمریکایی‌ها در طول این مدت همواره دست گروهک منافقین را برای انجام هرگونه اقدام تروریستی باز گذاشته و این گروهک حتی در خود آمریکا نیز با پرچم و نشان خود دست به تظاهرات و فعالیت‌های سیاسی می‌زند.

هاشمی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به همکاری و کمک لجستیکی و مالی اروپا و آمریکا به منافقین اشاره و خاطرنشان کرد: به اذعان مقامات آمریکایی بخشی از بودجه 400 میلیون دلاری تصویب شده در زمان بوش پدر برای براندازی جمهوری اسلامی به گروهک منافقین اختصاص داده شد.

وی به دلایل اعلام شده از سوی وزارت خارجه آمریکا در مورد خروج این گروهک از لیست تروریستی اشاره کرد و گفت: آنها اعلام کرده‌اند که منافقین طی 10 سال گذشته هیچگونه فعالیت تروریستی نداشته‌اند در حالی که اسناد وزارت خارجه این کشور نشان می‌دهد که منافقین در عراق دختر بچه‌های کم سن و سال را آموزش می‌دادند تا کمربند‌های انفجاری بسته و در بین مردم شهر کربلا عملیات انتحاری انجام دهند.

دبیر کل کانون هابیلیان در بخش دیگری از سخنان خود به همکاری سازمان منافقین با موساد برای ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان اشاره کرد و یادآور شد: تحلیلگران آمریکایی از جمله سیمور هرش نیز این بر این موضوع تاکید کردند.

همکاری سازمان منافقین با گروهک تروریستی ریگی که چند ماه پیش از دستگیری به صراحت از سوی سرکرده آن اعلام شده بود از دیگر مواردی بود که هاشمی نژاد به ذکر آن پرداخته و یادآور شد: این گروهک در کشور عراق نیز کشتارهای زیادی داشته و پرونده‌های متعددی علیه منافقین در دادگاه‌های عراق در جریان است.

وی تمامی این موارد را نشانگر آن دانست که تروریسم و سازمان تروریستی منافقین دست پرورده و مورد حمایت آمریکا هستند و مقامات این کشور زمانی که احتیاج داده باشند از آنها استفاده می‌کنند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

لزوم بازنگری در فهرست شهدای ترور کشور

همزمان با سالگرد عملیات مرصاد

گزارش سالانه تروریسم در ایران 1402 منتشر شد

شهید ترور

شهید ژاله ملکی

شهید امیرحسین افضلی

جلوی چشمم نفس‌های آخرش رو ‌زد

سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز خبر داد

۱۷ شهریور؛ زمان دادگاه کیفری پرونده ترور شهید سلیمانی

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان