منافقین در بیمارستان امام خمینی اسلام‌آباد غرب مادران و کودکان را سوزاندند

Photo 2019 07 27 20 53 19

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود اینکه کشور ما بالغ بر 17000 شهید ترور دارد اما بالغ بر 50 قطعنامه علیه جمهوری اسلامی صادر شده که ما را متهم به حمایت از تروریسم می کند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، سید محمدجواد هاشمی‌نژاد در مراسم شب خاطره مرصاد با عنوان پایان تزویر که در سالن همایش اداره کل کتابخانه‌های استان کرمانشاه برگزار شده بود گفت: اگر امروز دشمن مستکبر نمی‌تواند در مقابل سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته‌اش پاسخی دهد ثمره رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری رضوالله تعالی و ایستادگی ملت است.

محمد جواد هاشمی نژاد با اشاره به شرایط بحرانی اوایل انقلاب و هم پیمانی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: به لحاظ مادی دشمن محاسبات درستی را انجام داده بود و همان یک هفته می توانست کشور را تصرف کند، جریان نفاق هم با ترور شخصیت‌های کلیدی نظام مسیر را برای دشمن آسان تر کرده بود.

وی با اشاره به ترورهای زیادی که منافقین در کل کشور انجام دادند گفت: منافقین اکثر مسئولین کشور را ترور کردند از مسئولین رده بالای نظام گرفته تا مسئولین و نمایندگان استانی که در شهرستان ها مستقر بودند هدف سوء قصد منافقین قرار گرفتند، ولی آنچه که اتفاق افتاد عکس محاسبات آنها را رقم زد و ایمان مردم ولایت محوری مردم، انسجام و اتحاد بیشتری بین مردم به وجود آورد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان افزود: نسل جدید ما از جنایات منافقین بی اطلاع هستند، منافقین در عملیات به اصطلاح فروغ جاودان وقتی به بیمارستان اسلام آباد غرب رسیدند بیماران را در حیاط بیمارستان جمع کردند و آنها را آتش زدند، نوزادان را همراه مادرانشان سوزاندند.

هاشمی‌نژاد با اشاره به ظرفیت خانواده شهدای ترور در محاکمه کردن سران گروهک‌های تروریستی بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود اینکه کشور ما بالغ بر 17000 شهید ترور دارد اما بالغ بر 50 قطعنامه علیه جمهوری اسلامی صادر شده که ما را متهم به حمایت از تروریسم می کند.

Photo 2019 07 27 18 34 20

هاشمی نژاد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: دشمن به دنبال این است که جای شهید و جلاد را عوض کند و باید خاطراتی کسانی که در این وقایع تلخ حضور داشتند گفته شود.

گفتنی است، در این مراسم از کتاب حماسه چار زبر که به حماسه آفرینی مردم غیور این خطه پرداخته است رونمایی شد. این کتاب ارزشمند توسط  دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری تهیه و تولید شده است.

Photo 2019 07 27 18 58 33

در بخش دیگری از این مراسم ترانه‌ی زیبای «زخم ترور» و «ایران» توسط دانیال دایان اجرا شد.  

 

 

 


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان