منافقین در اندیشه انتقام‌گیری اقتصادی از مردم ایران

Entezarimo

منافقین بار دیگر نشستی برگزار می‌کنند. نشستی که دیگربار شاهد حضور مقاماتی از واشنگتن است. این نشست، در اوج فشارهای آمریکا به مردم ایران برای ایجاد تنگناهای معیشتی معنادارتر از همیشه است.

مهمانان ویژه منافقین در سال‌های اخیر، چهره‌هایی هستند که از فشار بر مردم ایران حمایت می‌کنند. از چهره‌های سعودی که جنگی نفتی علیه ایران راه انداخته‌اند بگیرید تا تندروترین چهره‌ها از کابینه دونالد ترامپ که سعی می‌کنند همان سناریوهای عراق و لیبی را در ارتباط با ایران پیاده کنند. روشن است که همه این مهمانان به‌طور جدی خواهان فشار بر مردم ایران و ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردمی هستند که در چهل سال گذشته حاضر نشده‌اند از انقلاب‌شان دست بردارند.

اینکه چرا چنین چهره‌هایی با سابقه خصومت نسبت به مردم ایران مهمان میتینگ‌های تشریفاتی منافقین هستند، دلایل زیادی دارد. یکی از این دلایل، خشم تاریخی تروریست‌های منافق نسبت به مردم ایران است. مردمی که با مقاومت خود در برابر تروریست‌ها، نگذاشته‌اند سرنوشت ایران به سوریه و عراق و لیبی شبیه شود.

منافقین عملا با دعوت از مهره‌های تندروی ضدایرانی می‌کوشند تا از راهبرد فشار بر مردم ایران حمایت کرده و حتی مقامات دیگر کشورها را به فشار بیشتر علیه مردم فرابخوانند. آنها از اینکه می‌شنوند مردم ایران دچار مشکلات اقتصادی هستند، خرسند شده و این مسائل اقتصادی را نوعی پیروزی برای خود قلمداد می‌کنند.

نحوه رفتار منافقین با مردم ایران را باید در چارچوب سناریوی انتقام‌گیری از ایرانی‌ها معنا کرد. منافقین که سابقه حمله نظامی رسمی به مرزهای کشورمان را دارند، بارها نشان داده‌اند که چنان از مردم ایران عصبانی هستند که حاضرند به هر شیوه‌ای که بتوانند علیه مردم اقدام کنند. ترور دسته‌جمعی مردم، ترور دانشمندان، حمله نظامی، دفاع از تحریم و موارد دیگری از این دست، تنها بخش کوچکی از روش‌های منافقین برای انتقام‌گیری از مردم ایران است.

منافقین در انتقام‌گیری سابقه‌ای طولانی دارند. آنها در نیمه دهه پنجاه شمسی آنگاه که بخشی از رهبران‌شان در برابر خواست مارکسیست ‌شدن سازمان مقاومت کردند، دست به تصفیه داخلی زده و رهبران انقلابی خود را کشتند. حالا همان خوی تروریستی آنها را مجاب کرده که با دعوت از سیاستمداران تندرو، دور تازه‌ای از فشار بر مردم ایران را به ارمغان آورده و همچون دهه شصت که به روی مردم اسلحه کشیدند، این‌بار نیز با استفاده از حربه‌های اقتصادی، مردم ایران را تحت فشار مضاعف قرار دهند.

مردم ایران البته تاکنون بارها به این تروریست‌ها پاسخ قاطع داده و نشان داده‌اند که با ترور و تهدید و تحریم نمی‌توانند جایی در دل مردم برای خود باز کنند. مردم ایران با افزایش مقاومت پس از هر فشار تروریست‌ها، در عزم خود برای دفاع از انقلاب اسلامی مصمم‌تر شده و بنابراین تنها رسوایی همدستی منافقین با تندروهای سعودی و آمریکایی و اسرائیلی برای این گروهک در ذهن مردم باقی خواهد ماند.

مردم ایران به‌خوبی می‌دانند که منافقین با افزایش مشکلات اقتصادی در پی آن هستند که راه نفوذی برای خود باز کنند. امید آنها به همراهی مردم به دلیل چالش‌های معیشتی است. اما مردم ایران خوب می‌دانند که عامل اصلی این مشکلات همان تروریست‌های خودفروخته و حامیان آنها هستند و بنابراین نه فقط به‌خاطر مشکلات اقتصادی پشت انقلابی که آن را به پیروزی رسانده‌اند را خالی نمی‌کنند، بلکه با قدرت بیشتری رودرروی تروریست‌ها خواهند ایستاد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9579591&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25