منافقین به امراض صعب‌العلاج مبتلا شده‌اند

Amir Khojastehرئیس كمیسیون شوراهای مجلس ضمن تشریح جزئیات سفر اعضای این كمیسیون به عراق گفت: منافقین هم‌اكنون در كانكس‌های آمریكایی‌ها نزدیك فرودگاه مستقر هستند و با توجه به فشار روحی و روانی كه روی آنها وجود دارد، برای خروج از عراق لحظه‌شماری می‌كنند.

امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی دیروز طی نشست خبری با خبرنگاران به بیان جزئیاتی از سفر اعضای کمیسیون شوراها به کشور عراق پرداخت و در تشریح وضعیت منافقین در این کشور گفت: منافقین در عراق موقعیت خود را از دست داده‌اند و به دنبال مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکا هستند.

وی ادامه داد: منافقین در عراق به بن‌بست رسیده‌اند و دولت عراق به صراحت آنها را تروریست برشمرده و خواسته تا به سرعت عراق را ترک کنند. همچنین مردم عراق منافقین را نمی‌پذیرند و آنها را از پادگان اشرف بیرون کردند لذا منافقین هم‌اکنون در کانکس‌های آمریکایی‌ها نزدیک فرودگاه مستقر هستند و با توجه به فشار روحی و روانی که روی آنها وجود دارد، برای خروج از عراق لحظه‌شماری می‌کنند.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس افزود: میانگین سنی منافقین در عراق 53 سال است که این موضوع نشان می‌دهد اینها نشاط و شادابی جوانی خود را از دست داده‌اند و غالباً به امراض صعب‌العلاج مبتلا شده‌اند. تعداد منافقین در عراق حدوداً 3 هزار نفر است که با توجه از دست دادن موقعیت‌شان به دنبال مهاجرت به آمریکا و اروپا هستند.

خجسته با اشاره به دیدار اعضای کمیسیون شوراها با علما، مراجع تقلید و روحانیون عراق خاطرنشان کرد: ما در این سفر، با مراجع تقلید و علمای این کشور دیدار و گفت‌وگو کردیم و همچنین یکی از موضوعات مورد بررسی ما در عراق انتخابات پارلمانی این کشور بود چرا که پیش از برگزاری این انتخابات، طراحی شده بود که این انتخابات یا برگزار نشود و یا با تأخیر برگزار شود و اگر به برگزاری این انتخابات نیز اصرار وجود داشت، با مشارکت ضعیف مردم همراه شود تا آسیبی برای عراق تلقی شود اما با تیزبینی مردم و نقش‌آفرینی علما و مجتهدین این طراحی‌ها خنثی شد.


جدیدترین مطالب

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد

حمله تروریستی به کلانتری فرماندهی انتظامی جوانرود تکذیب شد

انتشار ۱۵۰۰ تصویر از یک فرقه در کمپ تروریستی تیرانا

چرا صفحات سایبری منافقین پس از اغتشاشات تعطیل شده است؟ + تصاویر

گزارشی از یک رویارویی حقوقی و تاریخی در استکهلم؛

وکلای سوئدی حمید نوری در دادگاه تجدیدنظر چه گفتند؟!

پشت پرده نقش مستقیم آلمان و منافقین در ترور شهید حاج قاسم و ابومهدی

توطئه ترور در قلعه‌ نازی‌ها + فیلم

دلایل رفتار ناپخته آلمان علیه ایران

حزب سبز آلمان؛ بازوی منافقین

در گفت‌وگو با فرزند ارشد شهید هاشمی نژاد مطرح شد

منافقین کار ناتمام شاه را تمام کردند

مطالب پربازدید بخش خبر

روایتی از حقیقت جنایت تروریست ها در جنگ روایت ها

حمله تروریستی ایذه و هلاکت تروریستها به روایت دوربین‌های نظارتی+فیلم

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان