«گام دوم انقلاب»؛ منافقین به‌دنبال راه چاره

خبر انتصاب سرلشکر سلامی شاید بیش از غربی ها و اروپایی ها، منافقین را گیج و مستاصل کرده است؛ همچنان‌که از تحلیل ها و آمارهای متناقض شان پیدا و هویداست: از ادعای شکست فعالیت های مستشاری سپاه و کم رنگ شدن تاثیر آن در منطقه و نادیده گرفتن وضعیت سوریه، عراق، یمن، لبنان و... تا ادعای مضحک ناتوانی سپاه در برخورد با معترضان وضعیت اقتصادی و نادیده گرفتن اتحاد و همدلی مردم و سپاه به ویژه در جریان کمک به سیل زده ها؛ بدیهی ست این چنین تحلیل های محیرالعقول!!! جز برای خوش رقصی غربی ها و صهیونیست ها از اذهان یک منافق خسته ترواش نمی کند.

حال سوال اینجاست؛ دلیل استیصال و درماندگی و تناقض گویی منافقین چیست؟ چرا یک انتصاب که بارها مشابه آن در جمهوری اسلامی در جایگاه های گوناگون صورت پذیرفته است می تواند شاکله ذهن نداشته منافقین را تا این حد بهم بریزد؟

کافیست کمی به مواضع سرلشکر سلامی در قبال نفاق و منافق رجوع شود؛ امری که منافقین را پیش از این ها درمانده کرده بود.

درست در شهریورماه 92 بود که با حمله جوانان عراقی به پادگان اشرف، 52 تن از سرکردگان این گروه تروریستی به هلاکت رسیدند و سردار سلامی با حضور در گفتگوی ویژه خبری آثار این حمله را حتی بالاتر از آثار عملیات غرورآفرین مرصاد دانست و آن را دارای اهمیت راهبردی وسیع در تحولات آینده منطقه برشمرد و تیر خلاص خود را با عبارت «منافقین حتی زیر چتر آمریکا هم میدان امنی برای حضور در عراق ندارند» بر پیکره منافقین وارد نمود.

 3 سال بیشتر طول نکشید و در سال 95 بخشی از آثار آن حمله و پیش بینی سردار در خروج منافقین از لیبرتی محقق شد. خروجی که خود نمایانگر شکست مفتضحانه استراتژی غربی ها در حمایت از منافقین تلقی گردید.

مواضع سردارسرلشکر سلامی در آن برنامه و اتفاقات بعدی، به منافقین فهماند استراتژی و نقشه راهبردی، از پیش تعیین شده است و باید خود را مهیای مسائل دیگری کنند. در همین راستاست که منافقین انتصاب ایشان را استمرار همان نقشه راهبردی جمهوری اسلامی در قبال خود می دانند و این چنین است که به تناقض گویی و درماندگی رسیده اند و در واقع دلهره شان از این انتصاب به سابقه چشیدن طعم پیش بینی های سردار باز می گردد.

درپایان می توان گفت که گروهک نفاق به این باور رسیده است که در گام دوم انقلاب و با انتصاب سرلشکر سلامی اتفاقات ناخوشایندی برایش رقم خواهد خورد و بایستی همانند رژیم صهیونیستی روزشمار نابودی خود را از جمهوری اسلامی و به ویژه فرمانده جدید سپاه پاسداران دریافت نماید؛ البته نه 25 سال بلکه در آینده ای بسیار نزدیک...

 

 

 

 

 

 

 

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

آیا گروهک منافقین از عوامل پیروزی انقلاب بود؟

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

جمهوری اسلامی و چهار دهه مبارزه با تروریسم

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

19بهمن؛ ضربه‌ای که کمر منافقین را شکست

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

ربع پهلوی و سربرآوردن ققنوس تروریسم

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

دموکراسی به شیوۀ منافقین

سیدمرتضی حسینی؛ قدس آنلاین

منافقین و خط انحراف از انقلاب

اسفند 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان