کلاهی که منافقین بر سر سرویس‌های جاسوسی می‌گذارد

Farib

منافقین بار دیگر یک رسوایی از خود به‌جای گذاشتند و در آماری که به صهیونیست‌ها به‌عنوان مراکز مخفی هسته‌ای ایران ارائه کردند، نام مکانی را بردند که نه تنها ربطی به برنامه‌های هسته‌ای کشورمان نداشت، بلکه همه مردم به آن دسترسی داشته و توانستند به‌سرعت با تهیه فیلم و عکس از آن، توخالی بودن افشاگری خنده‌دار نتانیاهو را به رخ او و حامیانش بکشند.

منافقین پیش از این نیز از این آمار و اطلاعات منتشر کرده و نشان داده بودند که نه فقط سابقه‌ای طولانی در وطن‌فروشی دارند، بلکه حتی به اسپانسرهای خود هم رحم نکرده و سر آنها را کلاه می‌گذارند. نمونه‌اش اطلاعاتی بود که چند ماه قبل نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد از ایران سرقت کرده و به صدها هزار مدرک درباره برنامه هسته‌ای کشورمان دست یافته است.

نتانیاهو خرسند از این داده‌های اطلاعاتی ذی‌قیمت، یک شوی تبلیغاتی به راه انداخت و با جاروجنجال فراوان مدعی شد که اطلاعاتی دست‌ اول درباره تداوم برنامه هسته‌ای ایران بعد از برجام دارد.

با این همه وقتی رژیم صهیونیستی این آمار و اطلاعات را به سازمان‌های جاسوسی دیگر کشورها داد و یا در اختیار آژانس انرژی اتمی گذاشت، خیلی زود فهمید که داده‌های منتشر شده واقعی نیست و در واقع کوچکترین ارزشی از نظر اطلاعاتی ندارد.

به‌نظر می‌رسد که در جریان آن سرقت عظیم اطلاعاتی که صهیونیست‌ها مدعی هستند به‌دقت به اجرا درآمده و ضربه اطلاعاتی سختی به کشورمان وارد شده است، منافقین نقش کلاهبرداران سیاسی را ایفا کرده و با ارائه داده‌هایی غیرواقعی، اسنادی را در اختیار صهیونیست‌ها گذاشته‌اند که اصلا برای این رژیم و متحدانش سودآور نبوده و در واقع نوعی آرشیو تاریخ مصرف گذشته از داده‌های مختلف بوده است که منافقین برای کسب بودجه بیشتر، آن را به صهیونیست‌ها داده‌اند.

منافقین مدت‌هاست که با جعل خبرها و تحریف واقعیت‌ها سعی می‌کنند خود را برای سرویس‌های امنیتی عبری و عربی و غربی عزیز کنند. مثلا خبرهایی که درباره انفجار در نشست سالانه تروریست‌های منافق در پاریس منتشر شد، به‌خوبی نشان می‌داد که چطور دولت‌های غربی در دام پروپاگاندای رسانه‌ای منافقین گرفتار شده‌اند. منافقینی که از خبرهای دروغ اینچنینی برای حاشیه‌سازی در جریان سفر اروپایی حسن روحانی استفاده کرده و اکنون می‌خواهند فشار بر دستگاه‌های امنیتی کشورمان را بیشتر کنند.

همه این تلاش‌ها درحالیست که در چهار دهه گذشته، بارها و بارها به سرویس‌های امنیتی غربی و منطقه‌ای ثابت شده است که اطلاعاتی که منافقین به‌نام جاسوسی از ایران منتشر می‌کنند، دارای ارزش خاصی نبوده و عمدتا جعلی است. در جریان دفاع مقدس هم منافقین با انتشار اطلاعاتی علیه ایران سعی می‌کردند زنجیره وطن‌فروشی‌های خود را کامل کنند اما این اطلاعات به‌حدی غیرواقعی بود که حتی مورد اعتماد سرویس امنیتی رژیم بعثی عراق هم قرار نمی‌گرفت.

با این همه اکنون سران کشورهای منطقه‌ای و غربی بار دیگر فریب اطلاعات دریافتی از منافقین را خورده و دچار بحران محاسباتی در قبال ایران شده‌اند. ترامپ با تکیه بر اطلاعات منافقین فکر می‌کرد جمهوری اسلامی در تابستان امسال دچار فروپاشی خواهد شد اما نشد. نتانیاهو فکر می‌کرد در نیویورک یک مرکز مهم هسته‌ای را منتشر می‌کند اما مضحکه رسانه‌ها شد. در آینده نیز هر دولتی که اطلاعاتش براساس داده‌های منافقین باشد خیلی زود خواهد فهمید که این اطلاعات مخدوش و عاری از حقیقت است. این اطلاعات بیش از آنکه واقعی باشد، ناشی از خیال‌بافی و کلاهبرداری سازمانی تروریستی است که می‌خواهد هرطور شده رابطه خود با کشورهای بیگانه را مستحکم نگه دارد؛ حتی به قیمت فریب‌دادن این دولت‌ها.


    • هیچ نظری یافت نشد

    نظر خود را اضافه کنید

    0
    https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9065361&tmpl=component
    نظر شما به دست مدیر خواهد رسید