پرونده سیاه گروهک تروریستی منافقین؛ از جنایت تا خیانت+فیلم

Hamdastan

گروهک تروریستی منافقین که سابقه سیاه به شهادت رساندن 17000 نفر از مردم بی‌گناه کشورمان را در پرونده خود دارد، اکنون در پی اجرای فرامین امریکا و اتحادیه اروپاست.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، پس از عزل بنی صدر در 30 خرداد سال 1360و در گرماگرم جنگ تحمیلی، منافقین با صدور اعلامیه ای رسما به ملت و نظام اعلام جنگ مسلحانه می‌کنند.

پس از شکست شورش منافقین در روز 30 خرداد و تلاش برای کودتا و براندازی حاکمیت خط امام و قبضه کردن قدرت، این حرکت شوم بلافاصله با حضور گسترده و میلیونی مردم با شکست سختی مواجه می شود.

اقدامات ضد بشری و تروریستی که با ایجاد آشوب و هرج و مرج در شهرها، به آتش کشیدن وسایل نقلیه عمومی، ضرب و شتم مردم بی‌دفاع و ترورهای کور، علیه نظام اسلامی ادامه می یابد.

اولین ضربه هولناک منافقین در ششم تیر 1360 با انفجار یک بمب در مسجد ابوذر و سوء قصد به جان آیت‌الله خامنه‌ای و سپس در هفتم تیر همان سال با انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و به شهادت رساندن 72 تن از مسئولان تراز اول کشور از جمله آیت‌الله بهشتی رئیس دیوان عالی کشور وارد می شود.

چرخه ای کور که دو ماه بعد با انفجار دفتر نخست‌وزیری و شهادت رئیس‌جمهور رجایی و نخست‌وزیر باهنر کامل می شود.

ترور شهید دکتر آیت، انفجار دفتر دادستانی، به شهادت رساندن آیت‌الله قدوسی، شهدای محراب و تعداد زیادی از مردم عادی از مهم‌ترین خسارت‌هایی بود که منافقین بر نظام نوپای جمهوری اسلامی وارد آوردند.

منافقین با تشکیل خانه‌های تیمی، در کنار فسادی لجام گسیخته، علاوه بر طراحی نقشه ترور و بمبگذاری، نقشه شوم ربودن، مثله کردن و زنده به گور کردن مردم انقلابی را نیز در دستور قرار می دهند.

پس از کشف تعدادی از خانه های تیمی، مرکزیت منافقین که براین گمان بود بدون نفوذ عناصر وابسته به حکومت درمیان اعضا و هواداران سازمان، امکان دستگیری های پی در پی و کشف خانه های تیمی در تهران و شهرستان ها وجود ندارد، مقرر کرد تا عناصر مشکوک ربوده شوند و در خانه های تیمی مورد شکنجه قرار بگیرند.

شهید محسن میرجلیلی، شاهرخ طهماسبی و طالب طاهری 3 تن از اعضای کمیته انقلاب به همراه یک کفاش محلی از جمله افرادی هستند که پس از ربوده شدن به دست منافقین و تحمل سخت‌ترین شکنجه ها در این خانه های تیمی، زنده زنده دفن می شوند.

مهران اصدقی، عضو سازمان منافقین و فرمانده نظامی سازمان در تهران، طی اعترافاتی نحوه شکنجه را توضیح می دهد؛ شکنجه‌گران هم پوست صورت پاسدارها را می کنند و هم آنها را می سوزانند.

جنایاتی که پس از افشا شدن با راهپیمایی گسترده مردم روبه‌رو می شود، مردم خواهان دستگیری و مجازات عاملین می شوند.

*سیاهه اقدامات گروهک منافقین پس از فرار از کشور

منافقین پس از فرار از کشور با قرار گرفتن در کنار حزب بعث، ابتدا با دادن اطلاعات به صدام و سپس عملیات مرصاد، اوج خیانت به ملت را نشان می دهند.

منافقین خلق در سال 67 با ناامیدی کامل، دست به آخرین حربه جنگی خود می زنند و به قصد تصرف تهران با کمک نیروهای عراقی و تسلیحات غربی به سمت تهران حرکت می کنند و بعد از 3 روز با تحمل تلفات بیشمار شکست را می پذیرند و نیروهای باقیمانده ناچار به عراق متواری می شوند.

منافقین که طی تمام این سال‌ها مستقیماً در به شهادت رساندن چندین هزار نفر از ملت مسلمان ایران نقش داشتند، روابط گسترده‌ای نیز با رژیم صهیونیستی و سازمان‌های جاسوسی غربی برقرار کرده اند.

اتحادیه اروپا و امریکا با پناه دادن به اعضای این گروهک و خارج کردن نام آنها از فهرست سیاه تروریستی، همواره سیاست های پیدا و پنهان خود را علیه ایران دنبال کرده اند.

گروهکی تروریستی حالا با قرار گرفتن در مقابل مردم ایران و همکاری با دشمنان قسم خورده ملت، ضمن اظهار نظر در موضوعات منطقه وحمایت از حملات جنایتکارانه ائتلاف سعودی به یمن و سوریه، این امر را گامی در راستای توقف فعالیت ایران در منطقه دانسته است.

دشمنی و خیانتی که در طول عمر 37 ساله انقلاب همچنان با اجرای رشته عملیات تروریستی، تلاش برای اختلاف افکنی بین شیعه و سنی و قرار گرفتن در کنار دشمنان ملت، هزینه سنگینی را بر دوش مردم ایران تحمیل کرده است، اما گذشت تاریخ ثابت کرد که این جنایات نه تنها خللی در روند انقلاب ایجاد نکرد، بلکه بیش از پیش موجب استحکام نهال انقلاب و به بار نشستن آن شده است.

راضیه رنجبر

خبرنگار خبرگزاری صداوسیما


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9045671&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید