وقتی ویروسی به جان ویروسی دیگر می‌افتد

کرونا ویروس وارد مقر منافقین شده است و خبرهایی که هر چند کم از وضعیت ساکنان کمپ منافقین در آلبانی درز کرده است، نشان از شیوع و همه‌گیری آن در میان اعضای این گروه تروریستی دارد.

شاید در طول سال‌های اخیر هیچ واقعه‌ای چون کرونا موجودیت گروهک منافقین را با خطر جدی رو‌به‌رو نکرده است!

دلیلش البته واضح است، عمده قربانیان کرونا ویروس افراد پیر و سالخورده هستند! گروهک منافقین هم به دلیل مشی تروریستی و وحشیانه‌ خود در ریختن خون مردم، عملا از میانه‌ دهه شصت دیگر نتوانسته است اقدام به عضوگیری و شستشوی مغزی جوانان بکند و اول و آخر اعضای این فرقه تروریستی، همین افراد موجود است.

به عبارتی دیگر، گذر زمان به صورت طبیعی سبب می‌شد با مرگ یک یک اعضای این گروهک تروریستی در آلبانی، دیگر به جای یک کمپ به اسم گروهک منافقین با گورستانی به نام منافقین رو به رو می‌شدیم.

اما به نظر می‌رسد کرونا این روند را سریعتر عملیاتی می‌کند!

منافقین در طول سال‌های پیشین با تنفس مصنوعی چند کشور غربی عمر کرده است و توانسته است فعالیت‌های با ماهیت تروریستی خود را ادامه دهد. اما حالا منجیان قاتلین، خود قربانی شده‌اند!

به عبارتی دیگر با تهاجمی که کروناویروس در چند هفته اخیر در جهان آغاز کرده؛ بسیاری از کشورهای جهان، آن را بزرگترین بحران خود بعد از جنگ جهانی دوم اعلام کرده‌اند.

کرونا بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا را که چه در حوزه‌های پزشکی و چه اقتصادی وضعیت مطلوب‌تری نسبت به دیگر کشورها دارند، به بحران کشیده است.

فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی فلج شده و تلفات انسانی چه افراد مبتلا و چه جان‌باختگان هر روز در حال افزایش است!

ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، آمریکا و انگلیس با بحران خدمات بیمارستانی نیز روبه‌رو هستند و تجهیزات بهداشتی و ایمنی پرستاری کمیاب شده است! این مشکلات در کنار فرهنگ غارت فروشگاه‌های زنجیره‌ای به واسطه‌ وحشت از قرنطینه، روزهای سختی را برای مردم این کشورها رقم زده است.

منافقین در حالی با بحران کرونا رو‌به‌رو هستند که پدرخوانده‌های آنها خصوصا فرانسوی‌ها و آمریکایی‌ها خود نیز دچار بحران هستند.

شاید تا روزهایی قبل وقتی که توپخانه ویروس‌پراکنی دروغ و تهمت و شایعه‌ منافقین برای ترساندن مردم ۲۴ ساعته کار می‌کرد تا مردم را برای زنده ماندن به جان همدیگر بیاندازند، گمان نمی‌کردند این ویروس سراغ دیگر ویروس ‌ها هم خواهد رفت!

منافقینی که ویروس انسان‌کشی در نهادشان خفته است، حالا باید در انتظار ملک عذاب الهی باشند.

خیلی طبیعی است که کشورهای حامی‌ این سازمان تروریستی، در حالی که خودشان دچار کمبودند حتی در تامین تابوت، مزدورهای خودشان را اولویت چندم رسیدگی قرار دهد! دستمال کثیف  بودن هم عمری دارد و پس از آن زباله‌دان بهترین جایش خواهد بود.


 • khwv

  گزارش

  حکایت منافقین، حکایت داستان زیر است:
  معروف است که وقتی ارتش فرانسه زمان ناپلئون بناپارت به دروازه های قاهره رسیده حدود سه ماه متوقف شد و هر کار می کرد نمی توانست وارد شهر شود، در آن زمان یک مصری آمد و گفت اگر صد هزار سکه طلا به من بدهید راه ورود به شهر را به شما نشان می دهم، بناپارت قبول کرد و با کمک آن مصری خیانتکار توانست قاهره را فتح کند، پس از فتح قاهره آن مصری نزد ناپلئون رفت و تقاضای جایزه اش را کرد، ناپلئون دستور داد جایزه اش را به بود بدهند و بعد او را اعدام کنند، همه شوکه شدند وبرخی سوال کردند که وی به تو کمک کرد قاهره را فتح کنی چرا می خواهی اعدام اش کنی ؟
  می گویند ناپلئو گفت: "هر کس وطن و ملت خود را بفروشد، هر چه قدر هم گران بفروشد، پست تر و ارزان تر از آن است که به من وفادار باشد، روزی به من هم خیانت خواهد کرد پس سزایش آن است که جلوی سگ ها بیاندازین اش. سپس گفت بایستید او را جلوی سگ ها نیاندازید مبادا از گوشت اش بخورند و آلوده شوند، این سگ ها از او وفادارتر هستند، اعدامش کنید و بعد بسوزانید که وجودش به حیوانات هم سرایت نکند وآنها راه خیانت را یاد نگیرند ".

  حدود 1 ماه قبل
  دوست دارم 0 پاسخ

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده

بار کج سعید محسن

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

فقر مبانی معرفتی بنیان‌گذاران مجاهدین خلق

سیدرضا قزوینی‌غرابی؛ شورای راهبردی روابط خارجی

دلایل ظهور دوباره داعش در عراق

محمدرضا سرابندی؛ روزنامه صبح نو

نگاهی به ترور سیدمجتبی هاشمی توسط منافقین

خبرگزاری فارس

عاقبت یک رهبر التقاطی

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده

چرایی ریای ایدئولوژیک گروهک منافقین

امین جامی‌خواه، بنیاد هابیلیان

نقش و منافع ایالات متحده در پیدایش مجدد داعش

فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان