منافقین؛ از ادعای مبارزه با امپریالیسم تا ابزاری در دست امپریالیسم

سی‌وهشت سال پیش در دنیا تحولی رخ داد که به هیچ عنوان پیش‌بینی نشده بود. جیمی کارتر موقعی که سر کار آمد و رئیس جمهور شد، در آمریکا یک دوره بیشتر نتوانست انتخاب شود و آن هم به دلیل ازدست‌دادن ایران بود. حتی او نیز نتوانسته بود چنین تحول عظیمی را در کشور آمریکا پیش‌بینی کند.

انقلاب اسلامی رخ داد و تاکنون سی‌وهشت سال است که همواره یک لحظه دنیا از این منطقه چشم نپوشیده است. هر نوع تحول و جنایتی در کشور ما اتفاق اتفاده است. در طول هشت سال دفاع مقدس پیچیده‌ترین سلاح‌های شرق و غرب عالم در اینجا آزمایش شد و ثروت همۀ کشورها برای این جنگ و شکست ایران در اختیار صدام قرار گرفت.

حوادث تروریستی در کشور ما از دو جهت بی‌نظیر است:

1. هیچ کشوری را در طول تاریخ پیدا نمی‌کنید که در یک سال عالی‌رتبه‌ترین مقاماتش توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت رسیده باشد. در عرض یک سال رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور، بسیاری از وزرا و نمایندگان مجلسمان در کنار دهها هزار نفر از مردم به شهادت رسیدند. این در هیچ جای دنیا نظیر ندارد؛

2. گروه‌هایی که این اقدامات تروریستی و جنایات را انجام داده‌اند،‌ در دنیا دفاتر رسمی دارند و تحت حمایت کشورهای مختلف غربی و به‌خصوص آمریکا هستند و این مسئله نیز بی‌نظیر است.

در سال ۱۹۹۷ وزارت خارجه آمریکا دربارۀ گروهک منافقین تحقیقات بسیار دقیقی انجام داده است. مؤسسه رند نیز به سفارش پنتاگون در عرض دو سال، تحقیقات میدانی از همۀ رفتارهای گروهک منافقین انجام داده است. وزارت خارجۀ آمریکا رسماً می‌گوید که این گروه هزاران هزار نفر از مسئولین و مردم عادی کوچه و بازار را ترور کرده‌اند. رئيس جمهور ایران، نخست وزیر ایران،‌ رئیس دیوان عالی کشور ایران به همراه هزاران هزار نفر از مردم بی‌گناه ایران را ترور کرده‌اند.

حال جالب اینجاست که این گروه در همۀ کشورهای اروپایی دفتر دارد. در کنار کاخ سفید دفتر دارد. در زمان اوباما از لیست گروه‌های تروریستی بیرون آمد و دفتر هم در کنار کاخ سفید به آنها دادند. آقای ترامپ از مشهورترین مشاورینش کسانی هستند که همه‌ساله در میتینگ‌های منافقین در شهر پاریس شرکت می‌کنند و با دریافت مبالغ کلان دستمزد برای آن‌ها سخنرانی می‌کنند. این حمایت عریان و آشکار کشورهای غربی از گروهی است که به گفتۀ خود آنها مقامات عالی‌رتبه و مردم بی‌گناه کشور ایران را به شهادت رساندند. این هم در تاریخ کشورهای دنیا بی‌نظیر است.

می‌دانیم که آمریکا داعش را به وجود آورد. خانم کلینتون در کتاب «گزینه‌های سخت» این مطلب را صراحتاً‌ می‌گوید که القاعده را ما به وجود آوردیم. اما القاعده در هیچ کجای دنیا دفتر رسمی ندارد! در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون، خودرویی در بیابان‌های یمن در حال عبور بود‌ که از خلیج فارس ناو آمریکایی با موشک آن را زد و گفت یکی از رهبران القاعده در آن خودرو بود. پس وقتی خطری خودشان را تهدید کند، به این صورت اقدام می‌کنند؛ یعنی تروریسم خوب و بد دارد.

داعش نیز تا زمانی که در آسیا جنایات خود را انجام می‌داد، غربی‌ها هیچ موضعی نگرفتند. اما از زمانی که بعضی از گروگان‌های آمریکایی و کشورهای غربی را سر بریدند و وارد این کشورها نیز شدند، موضع‌گیری‌‌ها و اقدامات متقابل آن‌ها شروع شد.

منافقین یکی از ابزارهای اصلی پیش‌برنده کشورهای غربی علیه کشور ما هستند. آن‌ها سی‌وپنج سال است که دست به سلاح برده‌اند و آنچه در توان داشتند‌ در جنایت و خیانت کردن به ملت ایران در کنار صدام و آمریکایی‌ها انجام دادند. برای آن‌ها مسلم شد که از این راه قادر نیستند جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند و موضوع حقوق بشر را در دستورکار قرار دادند. سازمان ملل تا به حال پنجاه قطعنامۀ حقوق‌بشری علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرده که پایۀ اصلی صدور قطعنامه‌ها همین گروه‌های تروریستی هستند.‌

پایۀ اصلی تحریم‌هایی که علیه کشور انجام شد، منافقین بودند. بحث هسته‌ای و مشکلاتی که ایجاد شده، پشت پرده آن منافقین بودند. در جنگ ایران و عراق نیز این‌ها برای صدام جاسوسی کردند و به او نیرو دادند.

باید جامعۀ ما از ترفندهای منافقین آگاه باشند. آن‌ها تنها یک گروه مسلح نیستند بلکه دارای تفکرات التقاطی هستند که اوایل انقلاب خیلی‌ها را به خود جذب کرد. این تفکرات از آمیخته‌شدن اسلام و مارکسیسم به وجد آمده است. دغدغۀ اصلی شهید بهشتی تقابل با این تفکر بود، اما آن‌ها به گونه‌ای فضاسازی کردند که مردم دچار شک و شبهه شدند و حتی شعار مرگ بر بهشتی سردادند و تازمانی که خون او بر زمین ریخته شد مردم فهمیدند که دچار چه اشتباه بزرگی شدند.

چه می‌شود از سال 1342 که این انقلاب به وجود می‌آید تا پیروزی آن، تمام مبارزانی که همراه با امام هستند دست به سلاح نمی برند و سخنرانی می‌کنند، اعلامیه می‌دهند، روشنگری می‌کنند و به زندان می روند؛ اما دست به سلاح نمی بردند. چه می شود که ناگهان جوانانی حدود نوزده تا بیست و دو ساله گروهی را تشکیل می‌دهند و به نام شیعه و اسلام و انقلابی‌گری دست به سلاح می‌برند.

وقتی که چند نفر از نمایندگان خود را به نجف فرستادند، امام خمینی(ره) سه روز حرف‌های آن‌ها را شنید و نهایتاً گفت: بعد از سه روز من به این‌ها گفتم که شیوۀ شما را قبول ندارم؛ به دو دلیل: یکی اینکه افکار شما التقاطی است و اسلامی صحیح نیست و‌ دیگری اینکه وقتی دست به سلاح می‌برید فرصت بسیار خوبی را به رژیم شاه می‌دهد که همۀ شما را نابود کند.

در نهایت امروز می‌بینیم که این گروهک یکی از ابزارهای دست آمریکا شده است. همان گروهی که برای مبارزه با امپریالیسم ایجاد شد، امروز ابزاری در دست امپریالیسم و علیه کشور ایران است.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی؛ عضو کمیسیون بهداشت مجلس

مقابله با کرونا باید ذیل مفهوم بیوتروریسم قرار گیرد

فیلیپ جرالدی؛ کارشناس پیشین ضدتروریسم سیا و افسر سابق اطلاعات نظامی

کرونا می‌تواند یک سلاح بیولوژیکی باشد؟

مهدی عسکری؛ بنیاد هابیلیان

کرونا و فرضیه محکم بیوتروریسم

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

کرونا، پشت در اردوگاه منافقین

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

موج‌سواری منافقین روی مشکلات مردم

بشیر اسماعیلی، استادیار روابط بین الملل

کرونا و ملاحظات ترور بیولوژیک

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

سلاح‌های بیولوژیک؛ جنایت بی‌شرمانه غرب علیه بشریت

ایگور نیکولین

سلاح بیولوژیکی کرونا؟

اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان