سوگواری برای تروریست‌ها در لهستان

گروه های تروریستی یک بار دیگر باهم متحد شده و این بار ثمره این اتحاد، یارگیری از میان دولتهایی است که ماهیت واقعی خود در دفاع از تروریسم را به نمایش می گذارند.

وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا که به کشورهای متحد واشنگتن در خاورمیانه سفر کرده است، اعلام کرده که به زودی در لهستان اجلاسی علیه ایران برگزار شده و در این اجلاس تلاش می شود تا وحدتی میان همه مخالفان تهران ایجاد شود.

مراد او از وحدت علیه ایران، ائتلاف میان گروه های تروریستی و دولتهایی است که از شکست تروریست ها به خشم آمده و می کوشند تا با ایجاد فضاسازی های رسانه ای، عامل اصلی این شکست ها یعنی ایران را منزوی کنند.

سناریوی اخیر ایجاد جبهه ای مشترک علیه تهران پس از آن عملیاتی شد که برخی دولتهای اروپایی تهران را متهم کردند که در خاک اروپا عملیاتی علیه مخالفان خود به اجرا می گذارد.

روشن است که خط اصلی این اخبار که ایران آنها را بارها رد کرده، از سوی سازمان منافقین دنبال می شود. همان سازمانی که دستش به خون هزاران شهروند ایرانی و عراقی آلوده است و حالا در مقام مشاور سیاسی و حقوق بشری آمریکا و اروپا می کوشد تا با دروغ پراکنی، ائتلافی را علیه نظام جمهوری اسلامی شکل دهد.

راهبرد ایران در برابر هجمه های اخیر سیاسی و تبلیغاتی می تواند ابعاد مختلف داشته باشد. سکوت، افشاگری و مقابله به مثل سیاسی، ازجمله راهکارهای تهران در برابر این شوی آمریکایی – تروریستی است.

طبیعی است که سکوت، جز به جری تر شدن تروریست ها و افزایش فشارهای تبلیغاتی منتهی نخواهد شد. مقابله به مثل و رفتار تند سیاسی و دیپلماتیک در برابر برگزارکنندگان این نشست و مثلا قطع رابطه با کشور لهستان در اعتراض به میزبانی چنین نشستی، نمی تواند به خوبی مظلومیت ایران در برابر این نمایش خیمه شب بازی را اثبات کند.

بنابراین به نظر می رسد که تهران باید با افشاگری و استفاده فعالانه از دیپلماسی عمومی، به جهان نشان بدهد که پشت پرده این تبلیغات جدید، چیزی به جز حمایت از تروریست هایی نیست که شکست کامل آنها در سوریه به رسمیت شناخته شده و آمریکا با بی آبرویی و شرمساری در حال ترک سوریه است.

پمپئو و ترامپ خوب می دانند که چطور در سوریه شکست خورده و با وجود میلیاردها دلار سرمایه گذاری، نتوانستند بر جبهه مقاومت پیروز شود. حالا که آنها در سوگ داعش نشسته اند، می خواهند با ایجاد یک جنگ تبلیغاتی علیه تهران، مانع از آن شوند که تهران موفقیت های خود را در سایر نقاط منطقه تثبیت کند.

در همین راستا از کشورهای اروپایی که داعیه حمایت از ایران در چارچوب برجام را دارند تا آمریکا و متحدان عربش که نگران قدرت روزافزون کشورمان هستند، قصد آن را دارند که در جبهه ای واحد علیه تهران بایستند.

با این حال استقلال ایران چنان برای مردم منطقه جذابیت دارند که آنها با وجود همه این تلاشها، تهران را الگوی مقاومت در برابر تروریسم قرار داده و این فشارها نه فقط محبوبیت کشورمان در سطح منطقه را کاهش نمی دهد، بلکه می تواند به افزایش آن کمک کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

علیرضا خرم‌روز، بنیاد هابیلیان

جنگ تروریستی آمریکا علیه تروریسم

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

حضور نظامی آمریکا در غرب آسیا برای حمایت از تروریستها

جدیدترین مطالب

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

منافقین تروریست و تکرار تاریخ

و خاطره‌ای از شهید علی‌اکبر علیرضانژاد به روایت همسرش

ماجرای شهادت فعال انقلابی آستانه اشرفیه توسط منافقین

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

پیام هوشمندانه یک انتصاب

معاونت بین الملل بنیاد هابیلیان

یک فرقه تروریستی و دوستان ترامپی‌ آن

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

ریسمانی بس نامطمئن که منافقین بدان چنگ زده اند

دکتر سیدمحسن موسوی زاده، بنیاد هابیلیان

ریشه‌های یک انحراف

دکتر سیدمحسن موسوی زاده، بنیاد هابیلیان

تغذیه فکری دوگروه تروریستی از یک آبشخور

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

حقوق بشر در مسلخ منافقین

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

سوء استفاده منافقین از اتفاقات فوتبالی

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان