رژیم صهیونیستی؛ دولت یا گروهکی تروریستی!

پس از شکست تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه، حامیان اصلی آن‌ها نقاب افکنده و مستقیما وارد نبرد سوریه شده‌اند.

مدتهاست که راز حمایت صهیونیست‌ها از داعش فاش شده اما هنوز برخی درباره نسبت مستقیم این رژیم با داعشی‌ها تردید دارند. با این وجود حالا که داعش در سوریه شکست خورده و دیگر خبری از جنایت‌های این گرهک در سوریه و عراق نیست، آن ارتشی که جای داعش را در خونریزی علیه مردم سوریه پر کرده است، رژیم صهیونیستی است.

جالب است که بهانه‌های این رژیم قرابتی معنادار با شعارهای داعش دارد و هر دو گروه به بهانه حضور ایران در سوریه، خاک این کشور را اشغال کرده و به تجاوزکاری می‌پردازند.

تهران بارها گفته است که هیچ نقشی در سوریه نداشته و اصلا قصد حضور نظامی در این کشور ندارد. ایران مانند آمریکا نیست که هر هرج و مرجی را بهانه حضور نظامی و احداث پایگاه‌های نظامی دائمی کند. با این وجود رژیم صهیونیستی که به‌شدت از قدرت تهران هراس دارد، با ادعای دروغین حملات موشکی سپاه قدس از خاک سوریه به اراضی اشغالی جولان، می‌خواهد همان نقشه‌ای که داعشی‌ها از اجرای آن ناتوان بودند را به اجرا گذاشته و در میانه درگیری‌ها و منازعات داخلی در سوریه، بخش‌های بیشتری از خاک سوریه را اشغال کند.

البته مقاومت مثال‌زدنی ارتش سوریه، به رژیم صهیونیستی اجازه نمی‌دهد تا حضورش در خاک سوریه را تثبیت کند. با این وجود حملات موشکی اخیر تل‌آویو به سوریه نشان می‌دهد که پس از شکست داعش، حامیان پنهان این پیمانکار تروریستی دست به‌کار شده‌اند تا جای خالی تروریست‌ها در صفحه شطرنج سوریه را پر کنند.

همین امر نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی دارای ماهیت تروریستی بوده و بیش از آنکه یک دولت باشد، یک گروهک تروریستی است که با اشغال زمین‌های فراوان و آواره‌کردن ساکنان این اراضی به خلافت خود وسعت می‌بخشد. این درست همان تز داعشی‌هاست که اگر ایران نبود، می‌خواستند با فتح سرزمین‌های اسلامی، نقشه صهیونیست‌ها برای تسلط بر این اراضی را به اجرا بگذارند.

اینکه بنیامین نتانیاهو به اندازه ابوبکر البغدادی از ایران می‌ترسد و به کشورمان دشنام می‌دهد، به‌این خاطر است که تنها ایران می‌تواند دسیسه آل‌صهیون برای غلبه بر کشورهای اسلامی را خنثی کرده و در برابر توطئه از بین بردن امت اسلامی بایستد. ایران، توطئه داعشی شدن مسلمانان را از بین برده و حالا تل‌آویو مستقیما می‌خواهد ضمن نبرد با ارتش سوریه، زمینه را برای بازگشت تروریست‌های داعش فراهم کند.

خروج آمریکا از برجام، حمله اسرائیل به سوریه، حملات موشکی آمریکا و متحدان اروپایی‌اش به خاک سوریه، ایجاد جبهه عربی علیه ایران و بسیاری دیگر از رویدادهای جهانی و منطقه‌ای، همگی پیامد گریزناپذیر شکست داعش از ایران است. حالا حامیان متعدد داعش هر یک به شکلی می‌خواهند از تهران انتقام بگیرند و این همه درحالیست که مردم ایران در برابر همه این دسیسه‌ها ایستاده‌اند و نمی‌گذارند که توطئه درگیر شدن ایران و سایر کشورهای اسلامی با پدیده تروریسم تکفیری، با موفقیت به اجرا گذاشته شود.

مردم ایران تنها ملتی هستند که درک کاملی از ماهیت اصلی تروریسم تکفیری دارند و اسیر نام‌ها، ایدئولوژی‌ها و تابلوهای دروغین این گروهک‌ها نمی‌شوند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی؛ عضو کمیسیون بهداشت مجلس

مقابله با کرونا باید ذیل مفهوم بیوتروریسم قرار گیرد

فیلیپ جرالدی؛ کارشناس پیشین ضدتروریسم سیا و افسر سابق اطلاعات نظامی

کرونا می‌تواند یک سلاح بیولوژیکی باشد؟

مهدی عسکری؛ بنیاد هابیلیان

کرونا و فرضیه محکم بیوتروریسم

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

کرونا، پشت در اردوگاه منافقین

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

موج‌سواری منافقین روی مشکلات مردم

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

سلاح‌های بیولوژیک؛ جنایت بی‌شرمانه غرب علیه بشریت

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

14 اسفند، کودتای منافقین و بنی صدر علیه انقلاب

بشیر اسماعیلی، استادیار روابط بین الملل

کرونا و ملاحظات ترور بیولوژیک

اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان