دوئل منافقین با سلطنت‌طلب‌ها

 در سالهای اخیر رقابت تنگاتنگی بین سلطنت‌طلب‌ها به رهبری رضا پهلوی با منافقین به رهبری رجوی‌ها در جریان است؛ این رقابت بیشتر از آنکه در جهت حذف جمهوری اسلامی باشد؛ در جهت جلب توجه دولت‌ها و سازمان‌های بین المللی بوده است!

چرا که ناکامی‌شان در هدف اصلی‌شان یعنی مقابله با جمهوری اسلامی ایشان را به هدف حداقلی زنده ماندن تشکیلات خود قانع کرده است برای این هدف نیاز به پول دارند و برای پول نیاز به دیده شدن!

هر دو تمام تلاش‌شان را می‌کنند که بیشتر در رسانه‌ها دیده شوند و فرصت حضور در جلسات رسمی و کنفرانس‌ها و همایش‌ها را پیدا کنند حتی اگر شده به اندازه یک عکس با یک سیاستمدار خارجی باشد!

منافقین تمام توفیقاتشان خلاصه می‌شود در برگزاری کنفرانس هر ساله در تیرماه در پاریس و سلطنت‌طلب‌ها خوشحال اند که در شبکه‌های آمریکایی و انگلیسی تریبون پیدا می‌کنند!

البته که بر کسی پوشیده نیست منابع مالی هر دو از یک جیب است ولی چرا آمریکایی‌های بازنشسته از عکس یادگاری گرفتن با منافقین استقبال می‌کنند و سلطنت‌طلبها را در حد اظهارنظر رسانه‌ای به بازی می‌گیرند!

دلیل آن تفاوت در ماهیت این دو دسته دشمنان مردم ایران اسلامی است:

آمریکایی‌ها، سلطنت‌طلبها را یک اپوزیسیون پر حرف و پر خرج می‌دانند که به واسطه‌ی عقبه دیکتاتوری پهلوی اول و دوم در داخل ایران جایگاهی ندارد! لذا جز یک بوق رسانه‌ای امیدی به آن ندارند. نه شبکه‌ای دارند که بتواند جاسوسی کند؛ نه چریک‌اند که حال وحوصله‌ی عملیات تروریستی علیه ایران را داشته باشد. انسان‌هایی هستند که با پول مردم سال ۵۷ از ایران فرار کرده‌اند و مهمان پرخرج آمریکایی‌ها شده اند.

آمریکایی ها سلطنت‌طلبها را اپوزیسیونی می‌دانند که باید پول خرجشان کنند تا چهار تا فحش و ناسزا به ایران بگویند. ولی منافقین را یک جریان تشکیلاتی و منسجم می‌داند که برای زنده‌ ماندن حاضر است هر گونه امتیاز و سواری به کارفرمایش بدهد! حاضر است حتی با صدامی که به ایران حمله کرده است، متحد شود و هم زمان عمله‌اش؛ زن و مرد و کودک را در خیابان‌ها ترور کند و به خاک و خون بکشد!

برای زنده ماندن حاضر است یک روز سنگ بلوک شرق را به سینه بزند و روز دیگر تا کمر برای بلوک غرب خم شود. نه تنها آمریکایی‌ها که سعودی‌ها هم فهمیده‌اند منافقین حاضرند مزدوری کنند آن هم به هر قیمتی! هم روی جاسوسی ایشان می‌توانند حساب کنند و هم روی عملیات تروریستی‌شان؛ شومن سیاسی بودن‌شان که جای خود دارد! هر چند در عمل منافقین هم مانند سلطنت‌طلب‌ها از کارکرد خودشان افتاده‌اند ولی دلخوشی آمریکایی‌ها و سعودی‌ها شده‌اند برای ایجاد دست انداز در مسیر حرکت پر شتاب انقلاب اسلامی!


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی؛ عضو کمیسیون بهداشت مجلس

مقابله با کرونا باید ذیل مفهوم بیوتروریسم قرار گیرد

فیلیپ جرالدی؛ کارشناس پیشین ضدتروریسم سیا و افسر سابق اطلاعات نظامی

کرونا می‌تواند یک سلاح بیولوژیکی باشد؟

مهدی عسکری؛ بنیاد هابیلیان

کرونا و فرضیه محکم بیوتروریسم

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

کرونا، پشت در اردوگاه منافقین

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

موج‌سواری منافقین روی مشکلات مردم

بشیر اسماعیلی، استادیار روابط بین الملل

کرونا و ملاحظات ترور بیولوژیک

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

سلاح‌های بیولوژیک؛ جنایت بی‌شرمانه غرب علیه بشریت

ایگور نیکولین

سلاح بیولوژیکی کرونا؟

اسفند 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان