خون‌هاي بيدارگر

در واقع شهادت استادان گرامي شهيد مسعود علي محمدي و شهيد مجيد شهرياري نشان داد كه علم متعهد را چشمان پليد كوردلان عالم، تاب نمي‌آورد و دعوي حقوق بشر طبل تو خالي است كه گاه و بيگاه براي مقاصد شيطاني استكبار و فاسدين عالم به صدا در مي‌آيد.

 

22دي ماه امسال سالگرد شهادت استاد متعهد و دانشمند فرزانه‌اي است كه نه تنها چشم جوانان ايران زمين بلكه همه جوانان پيكره اسلامي جهان و بلكه همه جهانيان را با اين شهادت به بصيرتي دوباره زيور داد و به تعبير رهبر معظم انقلاب در پيام ايشان به مناسبت شهادت دكتر مسعود علي محمدي؛ "دست جنايتكاري كه اين ضايعه را آفريد انگيزه دشمنان جمهوري اسلامي را كه ضربه زدن به حركت و جهاد علمي كشور است افشاء و برملا كرد."

در واقع شهادت استادان گرامي شهيد مسعود علي محمدي و شهيد مجيد شهرياري نشان داد كه علم متعهد را چشمان پليد كوردلان عالم، تاب نمي‌آورد و دعوي حقوق بشر طبل تو خالي است كه گاه و بيگاه براي مقاصد شيطاني استكبار و فاسدين عالم به صدا در مي‌آيد.

شهادت اين دو استاد هسته‌اي كشور ما پرده از حقايق و ايدئولوژي هم اكنون غرب و مهارگسيختگي آن بر مي‌دارد "هر صدايي كه بر مي‌خيزد اگر موافق ماست با ما است و اگر نه خلاف ماست و با آن دشمنيم"* كه نشان از اعتقاد شيزوفرنيا گونه غرب دارد كه همه چيز را با خود مي‌سنجد و برمدار خود مي‌خواهد كه بمب اتم نيز ساخته و پرداخته همين غرب و آمريكاي جنايتكار است.

بد نيست به بررسي اجمالي حوادث چند سال گذشته بخصوص دو سال اخير حول قضيه هسته‌اي بپردازيم و ماجرا را به نوعي واكاوي نمائيم.

از قبل از سال 84 و پس از آن صنعت هسته‌اي در كشور ما داشت به حد شكوفايي نزديك مي‌شد، زمزمه‌هاي مخالفت غرب با بومي سازي و پيشرفت اين دانش كاربردي و مهم امروزي آغاز شد و اين بي شرمي تا آنجايي پيش رفت كه به خود اجازه داد حتي از منع تاسيس رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهي با موضوع فيزيك هسته‌اي سخن بگويد!!

در اين ميان اجماع مردم ايران اسلامي در قضيه هسته‌اي چيزي بود غيرقابل انكار و واقعيتي دردناك و سدي نفوذناپذير براي صهيونيزم و استكبار جهاني كه پيش از انقلاب به نوكري شاه و بله قربان گويي‌هاي او عادت كرده بودند.

سوالي كه براي زيرك‌ترين مخالفان معاند كه موفقيت هر جوان ايراني در زمينه‌هاي گوناگون برايشان دردناك است وجود داشت اين بود كه چگونه مي‌توانند اين اجماع در قضيه هسته‌اي را بشكنند و از اين سد وحدت مردم ايران عبور كرده و به مقاصد پليد خود برسند؟

راهي كه دشمنان انقلاب و نظام جمهوري اسلامي براي پيشبرد اهداف شوم خود برگزيدند ايجاد تفرقه در ميان مردم حتي در ماجراهائي بود كه دست پليد سازمان‌هاي جاسوسي سيا و موساد و ‌ام 16 در آنها آشكار بود. آنها بعد از آنكه استاد مسعود علي محمدي را ترور مي‌كنند با تبليغات گسترده تلاش مي‌نمايند از اين جنايت نيز وسيله‌اي براي تفرقه بيافرينند و مردم را به جان همديگر بياندازند. لكن مردم ايران به بركت اسلام، هوشيار و بيدارند و هر روز متحدتر و مقاوم‌تر مي‌شوند و ترفندهاي تفرقه افكنانه دشمنان را به سخره مي‌گيرند.

دست جنايتكار آمريكا و انگليس و اسرائيل در جنايات ترور دانشمندان هسته‌اي ما (علي محمدي و شهرياري) كاملاً پيداست، ضمن آنكه انتشار اسناد ويكي ليكس درست همزمان با اين ترورها در واقع حاكي از پذيرش مسئوليت اين ترور توسط آمريكا و همدستانش انگليس كه آوازه تفرقه بيانداز و حكومت كن آن از حد شهره گذشته است و واضح‌تر از همه صهيونيست و رژيم منحوس صهيونيستي مي‌باشد.

 

پی نوشت:

 

* محتواي سخنان بوش رئيس جهمور سابق آمريكا در روند مبارزه با تروريسم


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش یادداشت

در پی شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس

خون‌شریکی مردم ایران و عراق در نقطه اوج

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

یک سلیمانی و یک ایران

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

ریش ضدانقلاب و پنبه دزدهای اجاره‌ای آبان و دی ۹۸

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

نسبت منافقین و پروژه سخیف کشته‌سازی

حمیدرضا مقدم‌فر؛ مشاور فرهنگی رسانه‌ای فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حاج اسماعیل بهترین بدیل حاج قاسم

سید رضا قزوینی غرابی – بنیاد هابیلیان

مشاوران رئیس جمهور آمریکا در پرونده ایران چه کسانی هستند؟

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

استراتژی کشته‌سازی؛ خیال‌بافی منافقین روی فضای مجازی

شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
تاریخ : 1358/10/01
2
تاریخ : 1358/10/02
3
تاریخ : 1358/10/03
9
تاریخ : 1358/10/09
11
تاریخ : 1358/10/11
14
تاریخ : 1358/10/14
15
تاریخ : 1358/10/15
16
تاریخ : 1358/10/16
18
تاریخ : 1358/10/18
19
تاریخ : 1358/10/19
21
تاریخ : 1358/10/21
22
تاریخ : 1358/10/22
27
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان