خشم تروریست ها از مردم ایران با تحریم سیل زدگان

گروه های تروریستی و دولت های حامی آنها، معمولا بیش از اینکه دولتها را نشانه بگیرند، با ملت ها دشمنی دارند. آنها می دانند که اگر ملتی اسیر تاکتیک های ارعاب آور غیرانسانی آنها نشود، دیگر هیچ شانسی برای موفقیت در آن کشور نخواهند داشت.

در همین راستاست که عمده تحرکات تروریست ها علیه مردم غیرنظامی است. آنها با اقدامات تروریستی خود می خواهند مردم را وادار به عقب نشینی و تسلیم کنند، چراکه روشن است دولت ها به راحتی در مقابل تروریست ها عقب نمی نشینند اما اگر با مردمی روبرو شوند که از دولت خود صلح با تروریست ها را طلب کنند، آن وقت نوبت به امتیازدهی و پیروزی راهبرد تروریستی می رسد. اتفاقی که در افغانستان رخ داد و می رفت تا در عراق و سوریه نیز به نتیجه برسد.

با این همه، تحرکات تروریستی در ایران هیچگاه به ترس مردم منتهی نشده است. در سالهای اول پیروزی انقلاب، آنگاه که تروریست های منافق به روی مردم عادی اسلحه گشودند، پاسخ مردم، مقاومت و ایستادگی بود. پس از آن عملیات شرورانه منافقین مانند انفجار در حرم امام رضا(ع) بازهم مردم ایران را مصمم کرد تا در برابر تروریسم بایستند.

در سالهای بعد که طالبان، القاعده، داعش و دیگر گروه های تکفیری به تهدید ایران مبادرت ورزیدند، بازهم شاهد آن بودند که مردم ایران همچنان علیه تروریسم ایستاده و تن به تسلیم نمی دهند.

همین امر باعث شده تا تروریست ها کینه مردم ایران را به دل گرفته و به اربابان خود فشار بیاورند که گام های بیشتری علیه مردم ایران بردارند. نمونه این فشارها، نامه نگاری رهبران گروه تروریستی منافقین با مقامات آمریکایی بود برای انکه تحریم های ایران را برگردانیده و از برجام خارج شوند.

این فشارها حتی با تشدید تحریم های آمریکایی علیه ایران متوقف نشده و در گام جدید، تروریست ها مردم سیل زده ایران را هدف فشارهای خود قرار داده اند. این گروه ها که در ابتدا سعی کردند با خبرپراکنی، اوضاع مناطق سیل زده را امنیتی جلوه داده و از آب گل آلود سیل، ماهی سیاسی بگیرند، پس از ناکامی، با تحریم کمک های بین المللی به مردم سیل زده ایران، بار دیگر مبادرت به انتقام گیری از مردم ایران کردند.

تحریم های آمریکا به گونه ای هوشمند، هرگونه کمک ایرانیان خارج از کشور را هدف قرار داد تا آنجا که محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان این سیاست را نمادی از تروریسم اقتصادی توصیف کرد. اقدامی که به خوبی نشان داد آمریکا در پیوند با شرکای تروریست خود، هدف از تحریم را نه دولت جمهوری اسلامی، بلکه مردم ایران قرار داده است. مردمی که نمی خواهند در برابر تروریست ها عقب بنشینند.

همزمان با این اقدام تروریستی آمریکا، منافقین نیز از طرق مختلف سعی کردند کمک به سیل زدگان را تحت الشعاع تبلیغات منفی خود قرار دهند. این اقدام هم بار دیگر نشان داد که منافقین همچنان مردم ایران را دشمن اصلی خود می دانند. دشمنی که چهل سال است آنها را به بیرون از مرزهای میهن طرد کرده است.

با این همه، همبستگی ملی مردم ایران در کمک به سیل زدگان اثبات کرد که خشم تروریست ها و اربابان آنها از مردم ایران هیچ تاثیری در عزم مردم در مقابله با تروریستها نداشته و ایرانی ها همچنان در برابر تروریسم ایستاده اند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

علیرضا خرم‌روز، بنیاد هابیلیان

جنگ تروریستی آمریکا علیه تروریسم

و خاطره‌ای از شهید علی‌اکبر علیرضانژاد به روایت همسرش

ماجرای شهادت فعال انقلابی آستانه اشرفیه توسط منافقین

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

حضور نظامی آمریکا در غرب آسیا برای حمایت از تروریستها

جدیدترین مطالب

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

منافقین تروریست و تکرار تاریخ

و خاطره‌ای از شهید علی‌اکبر علیرضانژاد به روایت همسرش

ماجرای شهادت فعال انقلابی آستانه اشرفیه توسط منافقین

مطالب پربازدید بخش یادداشت

دکتر مصطفی مطهری؛ بنیاد هابیلیان

ریسمانی بس نامطمئن که منافقین بدان چنگ زده اند

معاونت بین الملل بنیاد هابیلیان

یک فرقه تروریستی و دوستان ترامپی‌ آن

دکتر سیدمحسن موسوی زاده، بنیاد هابیلیان

ریشه‌های یک انحراف

دکتر سیدمحسن موسوی زاده، بنیاد هابیلیان

تغذیه فکری دوگروه تروریستی از یک آبشخور

محمد حسین‌زاده، بنیاد هابیلیان

حقوق بشر در مسلخ منافقین

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

سوء استفاده منافقین از اتفاقات فوتبالی

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

بالماسکه منافقین در نیویورک برای جلب توجه اسپانسرها

دکتر نواب محمدی‌، بنیاد هابیلیان

نقش رسانه در مقابله با تروریسم

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان