حقوق بشر در مسلخ منافقین

رفتارهای دو گانه­ی دولت­های مدعی حقوق بشر و سازمان­های بین المللی در قبال ایران، وقاحت را پشت سر گذاشته است! در روزهایی که دولت ایالات متحده آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی خود قرار داده است، سازمان منافقین که مورد حمایت طولانی مدت تیم ترامپ بوده اند، فرمانده سپاه قدس و رییس قوه قضاییه را به ترور تهدید می­کند!

این تهدید به ترور را از چند جهت می­توان تحلیل کرد.

اول؛ وقتی کدخدای ده دزد از آب در بیاید، رعیت­­اش در روز روشن از دیوار بالا می­رود! وقتی کدخدا شترمرغ می دزد، مزدورانش تخم مرغ را علنی می دزدند! وقتی ترامپ نشان داده است که به هیچ یک از قواعد بین المللی پایبند نیست و برای حمایت از دولت های تروریستی اسراییل و عربستان حاضر است تمام اصول انسانی را ذبح کند! تروریست­هایی همچون گروهک رجوی هم خیال­شان راحت است که دولت ترامپ از جنایات ایشان هم حمایت خواهد کرد.

دوم؛ گروهک منافقین سالهاست که تلاش می­کند که چهره­ای سیاسی از خود نشان دهد و نقابی سیاسی بر چهره­ی جنایتکار خود بزند! فرانسوی­ها که سالهاست میزبان میتینگ قاتلین مردم ایران هستند، حضور ایشان را با وجه­ی سیاسی منافقین توجیه می­کنند! ولی آمریکا با رفتار حمایت آمیز خود از تروریست­ها، ایشان را آنچنان جری کرده است که نقاب را کنار گذاشته­­اند! هر چند انتظار برخوردی متفاوت از اروپایی­ها و سازمان­های حقوق بشر را نباید داشت، ولی نباید دستگاه سیاست خارجه­ی ایران نسبت به آن سکوت کند و پیگیری های بین المللی را باید تشدید کند

سوم؛ در بی اعتباری دستگاه­های حقوق بشری همین بس که منافقین بیست سال بعد از ترور شهیدان صیاد و لاجوردی، با افتخار از آن یاد می­کنند! این حقیقت تلخی است که انسانیت فدای سیاست­بازی استکبار و مزدورانشان شده است! سنگ بنایی که شورای امنیت در مواجهه دو گانه با تروریسم برداشته است، جز مهر تایید زدن بر بی­اعتباری چنین نهادهای بین المللی، ارمغانی برای ایشان نخواهد داشت! تجربه چند گانه­ی حمایت آمریکایی­ها و اروپایی­ها از القاعده تا داعش نشان داده است که بر خلاف قاعده عامیانه چاقو دسته­ی خودش را نمی­برد؛ تروریسم گوی آتشینی است که اگر در طول این سالها از سوی ایشان به منطقه غرب آسیا پرتاب شده است ولی برگشته­است و موجی از هراس و وحشت را در خیابان­های پایتخت­های اروپایی به راه انداخته است!

چهارم؛ تهدید به ترور سردار  سلیمانی از سوی منافقین پس از تهدید­ها و تحریم های ترامپ و پمپئو دو پیام جدی دارد، اول هماهنگی منافقین با دولت ترامپ و دوم اثرگذاری بین المللی سردار سلیمانی که خشم تروریست­ها و حامیانشان را هم برانگیخته!   

پنچم؛ در روزهایی که صفحات اینستاگرامی که موضوعات مربوط به سپاه و خصوصا سردار سلیمانی را منعکس می کنند بسته می شود، ولی تروریست های مجازی منافقین به راحتی لشکری از فیک­ها را در توییتر به راه اندخته­اند! اتفاقات این روزهای فضای مجازی و حقیقی یعنی به مسلخ رفتن حقوق بشر و آزادی بیان توسط حامیان گروهک منافقین!

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

منافقین و ادعای حمایت از رأی مردم

سیدرضا قزوینی‌غرابی، بنیاد هابیلیان

از کولونیا دیگنیداد تا اشرف، فرقه‌هایی برای استثمار بشر

دکتر سیدمحسن موسوی زاده، بنیاد هابیلیان

پرسش حکمیانه امام خمینی(ره) و رو شدن ماهیت منافقانه

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان

منافقین؛ از پیروزی انقلاب تا ۳۰خرداد۱۳۶۰

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

سودجویی از دوگانه انگاری برای حصول به یک هدف شوم

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

تروریست‌ها به دنبال آشوب دریا و بدنامی ایران

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

ضعف عدم محبوبیت ملی و مبادرت ورزی به اعمال مزدورانه

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

نعل وارونه جان بولتون در حمایت از تروریسم

شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
4
تاریخ : 1358/04/04
5
تاریخ : 1358/04/05
10
تاریخ : 1358/04/10
12
تاریخ : 1358/04/12
16
تاریخ : 1358/04/16
20
تاریخ : 1358/04/20
24
تاریخ : 1358/04/24
26
تاریخ : 1358/04/26
27
تاریخ : 1358/04/27
29
تاریخ : 1358/04/29
30
تاریخ : 1358/04/30
31
تاریخ : 1358/04/31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان