جزئیات دخالت‌منافقین در وقایع تهران

با اعترافات و لورفتن سناریوی افراطیون در آشوب‌های اخیر خیابانی، بخشی از پروژه بحران‌آفرینی پس از شکست فاش شده است.ماجرا از کجا شروع شد؟ در آخرین ساعات تبلیغات دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، برخی افراطیون کوشیدند با استفاده از شیوه دروغ‌پردازی و شکل‌دهی افکار عمومی به نفع خود، فضایی را در جهت این که نامزد مورد حمایت آنان پیروز میدان است ایجاد کنند.

 

در این باره به سعی در پردازش بسیاری از اخبار و انجام گفت‌وگوهای هدف‌دار با برخی رسانه‌های داخلی و خارجی پرداختند. پس از شکست قطعی در انتخابات تلاش خود را مصروف زیرسؤال بردن سلامت انتخابات و ایجاد شبهه در آرای مردم نمودند اما این اقدام با انتشار ریز آرا از سوی مسئولان و مجریان انتخابات ناکام ماند.

 

حال افراطیون راهی جز به هم زدن بازی پیش‌رو نداشتند. آنان با تشکیل کمیته‌های عملیاتی خود و سازماندهی افراد حزبی و صرف هزینه‌های زیاد پروژه آشوب‌های خیابانی و اغتشاش را در دستور کار قرار دادند. این اقدام که از فردای اعلام نتایج صورت گرفت، آسیب‌های فراوانی را به مردم تهران و برخی شهرهای کشور وارد کرد اما افراطیون وارد بازی‌ای شدند که ضدانقلاب و اپوزیسیون خارج از کشور به همراه تجزیه‌طلبان و برخی دول خارجی برای این رویداد مدت‌ها انتظار می‌کشیدند.

 

نگاهی به اعترافات برخی از بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر نشان می‌دهد که آنان با برخی گروهک‌های تروریستی از جمله منافقین ارتباط داشته‌اند. این اعترافات نشان می‌دهد که این افراد نه از کاندیدای خاصی در انتخابات حمایت کرده‌اند، نه خط فکری سیاسی دارند و نه در انتخابات شرکت کرده‌اند. این افراد اجیرشده ضدانقلاب و اپوزیسیون برای خرابکاری و تخریب و ایجاد ناامنی در کشور هستند. نگاهی به اعترافات آنها همین موضوع را نشان می‌دهد.آنان اظهار داشتند که این گروهک تروریستی آنان را برای آشوب و اغتشاش پس از برگزاری انتخابات در ایران آماده کرده بود.

 

بخش‌هایی از مکالمه دو عضو گروهک تروریستی منافقین به نام زهره (انگلیس) و بهروز (تهران) از این قرار است:

 

بهروز: بالاخره موقعیت از این بهتر می‌خواستید دیگر.

 

زهره (نام مستعار - از منافقین پایگاه انگلیس): نه دیگه. اگر اونا نباشند که اونجا مقاومت کنند، پس پشتوانه همین تظاهرات و اعتراضات کیه؟ پشتوانه‌اش ما هستیم، تمام خبرهای شما توی سی.‌ان.‌ان، رویترز، همه‌جا. شما فقط یک خبر و یک فیلم به ما برسانید، ببینید ما چطوری توی همه دنیا داریم می‌چرخونیم.

 

بهروز (چند روز بعد دستگیر می‌شود)، چشم، من امشب سعی‌ام را می‌کنم.

 

زهره: آفرین، به سمت سرنگونی. یعنی شما و ما همه سرنگونی. ساعت پنج هم توی هفت تیره. پس به دوستانت بگو، همه دوستانت را بسیج کن، با هم برید.

 

بهروز: باشه.

 

زهره: بعد ببین بهروز، با دوستانت برید یکجا را آتش بزنید، چیزهای بسیج و اینها هست. ببین کاری نداره. یکی از مراکز بسیج رو یک پیت، دو لیتر بنزین توش بریزید، پرت کنید به سمتشان.

 

بهروز: اونها که درست شده.

 

زهره: پس آماده دارند. ببین خوب، آنها را امشب به آتش بکشید. پمپ بنزین‌هاشون رو به آتش بکشید. اتوبوس‌های عمومی، مردم را بکشید پائین، اتوبوس را بذارید وسط خیابان آتیش بزنید. شما طبق قولی که خودت دادی، طبق مسئولیتی که خودت احساس می‌کنی و طبق همه حرف‌هایی که قبلاً خودت زدی... ما یک انتظار دیگری از شما داریم، این‌که همه‌اش توی صحنه باشی، بعد به ما گزارش بدی، خبرها را به ما بگی. شما خودتان هم خیلی خوب می‌دانید...

 

از سوی دیگر یکی دیگر از این منافقین بازداشت شده در اعتراف خود اظهار داشت: من سه ماه در مقر اشرف ـ مقر گروهک منافقین در عراق ـ بودم و در آنجا آموزش‌هایی مانند استفاده از سلاح، آتش‌زدن اتوبوس و حمله به پایگاه‌ها را دیدم. یکی دیگر از این منافقین نیز در اظهارات خود با اشاره به ارتباط مستقیم با گروهک منافقین در انگلیس گفت: فردی به‌نام زهره مدام از لندن با من تماس می‌گرفت و پیگیری مسائلی همچون آتش زدن مراکز دولتی و جنگ مسلحانه را از من جویا می‌شد که من نیز آن را انجام می‌دادم. وی افزود: این تماس‌ها بعد از انتخابات دو برابر شد و زهره به من می‌گفت که بین مردم بروم و مردم را از اتوبوس پیاده کنم و بعد اتوبوس را آتش بزنم. این عضو گروهک تروریستی منافقین خاطرنشان کرد: خطی که از سوی سازمان به ما داده شده بود، این بود که در اعتراضات مردمی، حضور گسترده و فعال داشته باشیم و مردم را به کارهایی مجبور کنیم که سازمان از ما می‌خواهد. اعضای بازداشت شده گروهک منافقین در اغتشاشات اخیر اطلاعات وسیعی فاش کردند که پشت پرده و جزئیات بسیاری از طراحی‌های آشوب‌های اخیر را مشخص می‌کند و در آینده نزدیک به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

استفاده از شیشه، حشیش و مواد توهم‌زا برای آشوب

 

اعترافات برخی آشوبگران حاکی از آن است که اکثر اراذل، اوباش و اغتشاشگران در حین بازجویی در حالت عادی نبوده و موادمخدر و توهم‌زا همچون شیشه و حشیش استعمال کرده‌اند.یکی از این افراد در اعترافات خود گفته که ما از هواداران هیچ‌یک از کاندیداها نیستیم و تنها قصد شلوغ‌کاری و برهم زدن امنیت و آرامش مردم را داشتیم.

 

وی می‌گوید: ما برای شلوغ‌کاری به اتفاق برخی دوستانم شیشه و یا حشیش استفاده می‌کردیم و سپس به میان مردم می‌آمدیم و به ایجاد درگیری می‌پرداختیم. این فرد به سرقت اموال مردم در این میان اشاره کرده و می‌افزاید: ما از راه ایجاد درگیری به سرقت وسایل مردم دست می‌زدیم.

شناسایی تعداد زیادی از منافقین

در همین حال خبر دیگری نیز حاکی است که سربازان گمنام امام زمان (عج) طی یک سلسله عملیات گسترده اطلاعاتی‏ موفق به شناسایی و دستگیری تعدادی از اعضای گروهک منافقین که در پادگان‏ اشرف در عراق آموزش‌های مختلف دیده و با هدف اقدامات تروریستی وارد کشور‏ شده بودند، شدند. ستاد فرماندهی این گروهک که هدایت و حمایت مالی اقدامات‏ تروریستی آن در کشورهایی مانند عراق و ایران را برعهده دارد در حومه شهر‏ پاریس فرانسه، در محله‌ای به نام «اور» قرار دارد.این در حالی است که دولت انگلیس سال گذشته به منظور هموار کردن راه برای شروع مجدد‏ اقدامات خشونت‌آمیز توسط منافقین، آنان را از فهرست تروریستی خارج کرد و‏ اجازه داد تا مراکز هدایت عملیات خود را در آن کشور گسترش دهند.

حمایت ضدانقلاب از اغتشاشگران

این در حالی است که رضا پهلوی، گروهی از سلطنت‌طلبان و گروهک‌های تروریستی رجوی و ریگی در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای از آشوب‌طلبی‌ها و اغتشاشگران روزهای اخیر اعلام حمایت کردند.رضا پهلوی در پیامی با ابراز شادمانی از روند آشوب‌طلبی‌ها و اغتشاش‌آفرینی‌های اخیر در ایران از اغتشاشگران اعلام حمایت کرد و گروهک‌های تروریستی رجوی و ریگی نیز در پیام‌های جداگانه‌ای به اعلام حمایت از آشوب‌طلبان پرداختند.

گروهک تروریستی جندالله به سرکردگی عبدالمالک ریگی در پیام خود با اذعان به شعور بالای سیاسی مردم ایران از اغتشاشگران خواست تا دامنه آشوب‌های اخیر را گسترش دهند. این گروهک در سال‌های اخیر با انجام برخی اقدامات کور تروریستی جمعی از هموطنانمان را به خاک و خون کشید.

گروهک تروریستی منافقین به سرکردگی مسعود رجوی نیز در پیامی به اعلام حمایت از اغتشاشگران پرداخت. این در حالی است که اذهان عمومی، اقدامات خرابکارانه و تروریستی این گروهک پس از پیروزی انقلاب اسلامی را همچنان به خاطر دارد. در این میان خبر دیگری از میان این گروهک‌های تروریستی حاکی است که آنان به یکدیگر کمک‌های زیادی می‌کنند. در این باره عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جندالله به ارتباط با منافقین اعتراف و اذعان کرد که منافقین از این گروه پشتیبانی اطلاعاتی وسیعی می‌کنند.

ریگی گفت: آنها همکار‌های اطلاعاتی خوبی با ما داشته‌اند و در مورد فعالیت‌های رژیم ایران اطلاعات وسیعی به ما داده‌اند. سرکرده گروهک تروریستی جندالله ادامه داد: آنها از فعالیت‌های رژیم در حوزه عمل ما و حضور نیروهای رژیم در این مناطق ما را خبردار می‌کنند و عمده اطلاعات مورد نظر ما را از طریق ایمیل و پیام به ما منتقل می‌کنند.

از سوی دیگر یکی از عوامل مؤثر در ایجاد اغتشاش در روزهای اخیر که فرماندهی اغتشاشگران را از صدای امریکا برعهده گرفته است، محسن سازگارا است. او پیش از انتخابات بشدت در پی القای این مفهوم بود که احمدی‌نژاد هفت تا 11 میلیون رأی بیشتر ندارد و اگر پیروز اعلام شود تقلب رخ داده است.

او پس از اعلام نتایج انتخابات با حضور منظم در صدای امریکا، رادیو فردا و... به تحریک اغتشاشگران پرداخته است. محسن سازگارا در حال حاضر مدیر مرکز تحقیقات ایران معاصر در واشنگتن است که بطور مستقیم تحت نظر CIA اداره می شود. وی به طور هفتگی به همراه علیرضا نوری‌زاده در برنامه تلویزیونی تفسیر خبر که از تلویزیون فارسی صدای امریکا پخش می‌شود، به‌عنوان کارشناس به توهین و ایراد اتهام بر علیه نظام جمهوری اسلامی می‌پردازد؛ برنامه‌ای که این روزها بیشتر پخش می‌گردد. در حال حاضر محسن سازگارا حقوق‌بگیر دولت امریکا در «آمریکن اینترپرایز»، «واشینگتن انستیتو» و VOA و پسرش شهاب سازگارا حقوق‌بگیر رادیو فردا است.رسوایی او تا به حدی بود که حتی چندی پیش محسن سازگارا مورد انتقاد برخی اپوزیسیون خارج از کشور قرار گرفت که چرا به قیمت فروختن ارزان کشور برای خود کسب سرمایه می‌کند و رفتارهای او به حدی مشمئزکننده بود که موجی علیه وی در میان فراریان خارج نشین نیز فراگیر شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدرضا سرابندی؛ روزنامه صبح نو

ضربه هولناک به تشکیلات ترور

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

التقاط و تروریسم ستون فقرات گروهک فرقان

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده

بار کج سعید محسن

محمدرضا سرابندی؛ روزنامه صبح نو

نگاهی به ترور سیدمجتبی هاشمی توسط منافقین

سیدرضا قزوینی‌غرابی؛ شورای راهبردی روابط خارجی

دلایل ظهور دوباره داعش در عراق

خبرگزاری فارس

عاقبت یک رهبر التقاطی

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده

چرایی ریای ایدئولوژیک گروهک منافقین

محمدمهدی حسین‌پور، بنیاد هابیلیان

فقر مبانی معرفتی بنیان‌گذاران مجاهدین خلق

فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان