تروریسم سایبری منافقین

در سال های اخیر کشور آلبانی در مرکز توجه دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است. این کشور کوچک مسلمان که  زمانی مورد حمایت ایران قرار داشت، به مرکز استقرار سازمان تروریستی منافقین تبدیل شده است که امنیت نظام را مورد هدف قرار داده است.  پایگاه اشرف 3 پایگاه جدید منافقین در آلبانی است که حدود 3000 نفر از اعضای منافقین را که از عراق خارج شده اند را در خود جای داده است. این اردوگاه با 19 سوله بزرگ در 34 هتکار ظرف مدت هجده ماه و با هزینه عربستان و آمریکا و اسرائیل ساخته شده است.

اما از نکات مهم فعالیت سازمان منافقین تحرکات سایبری این سازمان تروریستی می باشد.  یگان سایبری گروهک تروریستی منافقین با حدود 1300 نفر در چهاربخش توئیتر، فیسبوک، تلگرام و اینستاگرام با چندین هزار اکانت فیک فعالیت دارد. بر اساس اعترافات اعضای سابق این سازمان، بخشی از این تأسیساتِ که به شدت حفاظت  می شود کارخانه تولید حساب های جعلی در فضای مجازی است که به دستکاری رسانه های اجتماعی در سطحی گسترده اختصاص یافته است. ساخت و مدیریت صفحاتی در پوشش اصناف، سم پاشی علیه جمهوری اسلامی ایران، منحرف کردن مطالبات و ایجاد شورش بخشی از وظایف آنهاست.

حسن شهباز، عضو سابق گروهک منافقین در گفتگو با خبرنگار الجزیره اظهار داشته است: ما به صورت روزانه دستوراتی دریافت می کردیم که بر موضوعات اصلی و مشکلات جاری در ایران تأکید داشت. به عنوان مثال، گرانی، بیکاری و فقر که ما می بایست با توئیت کردنِ آن ها توجه جهانیان را به آن معطوف می داشتیم و تقصیر ها را به هر نحوِ ممکن، به گردن نظام اسلامی می انداختیم. این وظیفه‎ روزانه ما در فضای مجازی بود.

بکارگیری افراد متخصص در حوزه سایبری حاکی از این واقعیت است که رهبران منافقین توجه جدی به فضای مجازی و تاثیر آن بر امنیت ملی جمهوری اسلامی دارند. امرزوه فضای مجازی تبدیل به عرصه ای برای جنگ نرم علیه کشور شده و گروه های مخالف نظام می توانند با کمترین هزینه بیشترین صدمه را بر کشور وارد سازند. آنچه که در کانون اقدامات ضد ایرانی سازمان تروریستی منافقین قرار دارد، تغییر رژیم در ایران است. جنگ نرم دولت های متخاصم و سازمان های وابسته به آنها نظیر منافقین مبتنی بر شایعه پراکنی، تبلیغات کذایی، ملتهب کردن فضای روانی جامعه و بزرگنمایی مسائل و مشکلات داخلی کشور است. رهبران سازمان تروریستی منافقین در صدد ایجاد موج هایی در ایران هستند تا بتواند با هدایت آنها فشارهای خود را بر حکومت وارد ساخته و شرایط سیاسی و اقتصادی داخلی کشور را متزلزل کنند. اگرچه آنها تاکنون موفق به تحقق کامل اهداف خود نشده اند، با این حال رفتار آنها مبین این واقعیت است که دشمنان ایران جهت صدمه رساندن به کشور هیچ محدودیتی برای خود قائل نیستند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش یادداشت

محمدهادی ذاکرحسین، عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران

ایران برای ترور سردار سلیمانی به کجا می‌تواند شکایت کند؟

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

ربع پهلوی و سربرآوردن ققنوس تروریسم

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

19بهمن؛ ضربه‌ای که کمر منافقین را شکست

دکتر سیدمحسن موسوی‌زاده، بنیاد هابیلیان

آیا گروهک منافقین از عوامل پیروزی انقلاب بود؟

دکتر نواب محمدی، بنیاد هابیلیان

جمهوری اسلامی و چهار دهه مبارزه با تروریسم

علی رحمانی، بنیاد هابیلیان

داستان دنباله‌دار روباه پیر و تروریسم

پایگاه دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب

خون‌آوردهای حاج قاسم

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

افشای ماهیت تروریستی آمریکا، خون‌بهای حاج قاسم

بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان