حضور اثرگذار «سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» در عرصه‌های «جهاد و خدمت» فراموش‌نشدنی است

1399070114580796421266444معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: حضور اثرگذار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه‌های جهاد و خدمت فراموش‌نشدنی است.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر شکراللهی با اشاره به در پیش بودن نخستین سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی و نقش وی در ترویج مکتب امام خمینی(ره) اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره در بیانات خود، مکتب سردار شهید سلیمانی را برگرفته از مکتب امام خمینی(ره) دانستند.

 

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه مکتب امام(ره) بر اساس اسلام ناب محمدی شکل گرفت تصریح کرد: سردار شهید سلیمانی از پیروان حقیقی اسلام ناب محمدی بود؛ ایشان از همان زمان که وارد عرصه دفاع مقدس شد با توجه به اینکه شاگرد مکتب امام خمینی(ره) بود همواره در خط مقدم جهاد حضور داشت.

 

سردار شکراللهی با اشاره به حضور پُررنگ سردار شهید سلیمانی در عرصه‌های مختلف جهاد و خدمت خاطرنشان کرد: این حضور و تاثیرگذاری ایشان بعد از دوران دفاع مقدس پُررنگ‌تر شد و با انتصاب ایشان به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، تمام آموزه‌های مکتب امام(ره) را در منطقه پیاده کرد و توانست مکتب اسلام ناب محمدی را به‌عنوان مکتب برتر در جهان اسلام نشر دهد.

 

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: این شهید سرافراز اسلام با حضور در جبهه مقاومت توانست یک ساماندهی مجدد در این جبهه ایجاد کند تا جایی‌که همه توطئه‌های استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا شکست خورد.

 

سردار شکراللهی افزود: سردار شهید سلیمانی یک همگرایی بین جبهه مقاومت و ملت‌های مسلمان منطقه ایجاد کرد که ما توانستیم به‌عنوان جبهه اسلامی بر مبنای مکتب امام خمینی(ره) حرف نخست را در جهان اسلام بزنیم و این با از خودگذشتگی، ایثار و فداکاری این شهید والامقام میسر شد.

 

وی با یادآوری خاطره‌ای به‌یاد ماندنی از حضور سردار سهید سلیمانی در گیلان گفت: ایشان پایان سیطره شجره خبیثه داعش را برای نخستین بار در مراسم شهید مدافع حرم قمی در گیلان اعلام کردند و آن زمان این وعده فراموش‌نشدنی را به ملت ایران و جهان اسلام دادند که داعش به‌زودی نابود خواهد شد و این وعده تحقق پیدا کرد.

 

 


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان