منافقین فرزندان خلف استالین هستند

IMG 9850 4321 1024 768 95 Wm Right Bottom 100 Watermark3png

نماینده کلیمیان در مجلس گفت: منافقین متاسفانه چون مدعی دینداری بدون روحانیت هستند موجودات خیلی خطرناک و فرزندان خلف استالین هستند.

دکتر سیامک مره‌صدق، نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، درباره اینکه چرا گروهک‌های تروریستی به دنبال ایجاد اختلاف میان ادیان الهی هستند گفت: استکبار به دنبال این است که به روش‌های مختلف بین ملت ایران ایجاد اختلاف کند. گاهی اختلاف شیعه و سنی گاهی قومی، نژادی و زبانی و گاهی نیز ممکن است جنبه دینی. چیزی که به استکبار شدیدا آسیب رسانده وحدت مردم ایران در پیروی از امام راحل و مقام معظم رهبری است. این چیزی است که به منافع استکبار آسیب رسانده و اینها می خواهند به هر شکلی این وحدت را از بین ببرند.

نملینده کلیمیان در مجلس در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه ادیان الهی چه باید بکنند تا مورد سوء استفاده تروریست‌ها قرار نگیرند افزود: پیروان حقیقی ادیان الهی باید همان رفتاری که تا حالا داشته‌اند ادامه دهند. عدم توجه به حرف‌ تروریست‌ها. اینها را آنقدر قابل نمی دانم که حتی بخواهم بد و بیراه بگویم.

مره صدق در خصوص ادعای گروهک منافقین برای حمایت از اقلیت‌های دینی در ایران گفت: من چیزی را که می خواهم یادآوری کنم این است که منافقین کسانی هستند که در سال 1361 یک خانم یهودی را که برای خرید به بازار رفته بود قربانی بمب گذاری کورشان کردند و این خانم شهید شد.

این نماینده مجلس افزود: اساسا منافقین در ایران یک فرآیند تمام شده است و هیچگونه هوادار و جایگاهی در بین مردم ایران ندارد. این گروهک مانده و یکسری هوادار بالای 65 سال که در آلبانی در به در هستند و در انتظار عزرائیل نفس می کشند.

وی در پایان گفت: عملا هرموقع تفکرات دینی از روحانیت جدا شود تبدیل به یک فرآیند خطرناک و مخرب می‌شود. منافقین متاسفانه چون مدعی دینداری بدون روحانیت هستند موجودات خیلی خطرناک و فرزندان خلف استالین هستند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9041925&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

یک افسر ارشد اقلیم کردستان عراق

شهید سلیمانی در جنگ علیه داعش همراه ما بود

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان