مجلس به موضوع تهدید به ترور مسئولان کشور ورود می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ورود قطعی مجلس به تهدید ترور رئیس قوه قضائیه و فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران توسط منافقین و ابلاغ به وزارت امور خارجه خبر داد.

سید محسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان در خصوص نوع واکنش به تهدید ترور آیت الله رئیسی و سردار سلیمانی توسط گروهک تروریستی منافقین گفت: منافقین درحدی نیستند که ما بخواهیم آنها را تهدید به حساب بیاوریم. سابقه سخیف گروهک منافقین برای ملت‌مان فراموش شدنی نیست. این گروهک 12000 نفر از هم‌میهنان ما را به شهادت رساند و با هم‌پیمان شدن با صدام دقیقا زمانی که کشور ما در حال جنگ با رژیم بعث بود به ملت خیانت کردند. در حال حاضر هم از حمایت‌های آمریکا و اروپا بهرمند هستند.

وی در ادامه به نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی با اقتدار از خاورمیانه پاسداری می‌کند. شر داعش را نه تنها از ایران بلکه از عراق و سوریه کم کرد و به محبوبیت غیرقابل توصیفی رسید که این نتیجه نفوذ درکشورهای منطقه است. این نفوذ نه به خاطر نیروی نظامی و تسلیحات نظامی است؛ در حالی که در همسایگی ما کشورهایی هستند که از تسلیحات نظامی خوبی برخورداراند؛ بلکه به خاطر روحیه از خود گذشتگی و احترام به استقلال و آزادی کشورهاست که این مسئله را دشمن به خوبی دریافته و در صحبت‌هایی که در رسانه‌هایشان پخش می‌شود بارها اعلام کرده‌اند.

این نماینده مجلس در ادامه افزود: منافقین از شرایط آشفته این روزها که در دنیا به سردستگی ترامپ و وابستگانش طراحی شده، قصد دارند قدی علم کرده و اظهار وجود کنند. اما واقعیت این است که اینها در کشور هیچ خواستگاهی میان مردم ندارند.

علوی خاطر نشان کرد: در حقوق بین‌الملل تهدید به ترور مسئولان کشور بار حقوقی دارد که ما همانطور که در موضوع حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام متقابل انجام دادیم و قانونی را تصویب کردیم و در موضوع تحریم‌ها هم به همین صورت قانون وضع شد، در این مورد هم قطعا مجلس ورود خواهد کرد و به وزارت امور خارجه ابلاغ خواهد شد. وزارت امور خارجه نیز باید با تمام اقتدار از طریق مراجع مختلف بین‌المللی پیگیری این مسئله باشد و مظلومیت جمهوری اسلامی را گوش‌زد کند.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش گفتگو

در گفت‌وگوی«وطن امروز» با پژوهشگر ارشد جریان‌های تروریستی در بنیاد هابیلیان

بررسی آخرین وضعیت گروهک منافقین در اروپا

در برنامه تلویزیونی دست‌خط عنوان شد

دفاع حجت‌الاسلام‌والمسلمین رازینی از مجازات منافقین

دکتر رضا موسی‌زاده در گفتگو با هابیلیان

سیاست مانع ارائه مفهومی واحد از تروریسم در سطح جهانی شده است

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان