جنايات تروريستي منافقين در دستور گفتگوهاي سياسي قرار گيرد

دبير كل بنياد هابيليان با بيان اينكه جنايت‌هاي تروريستي باید در دستور كار گفتگوهاي سياسي میان جمهوری اسلامی و دیگر کشورها قرار گيرد، گفت: با توجه به اسناد فراواني كه وجود دارد، مسئولان سياسي كشور موضوع جنايت‌هاي تروريستي در ايران و حمايت‌هاي غرب از تروريست‌ها بويژه سازمان منافقين را در دستور كار مذاكرات ديپلماتيك خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) سید محمدجواد هاشمي‌نژاد؛ دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفتگو با روزنامه رسالت، در ارتباط با نتيجه شكايات خانواده‌هاي شهدايي كه توسط منافقين ترور شده‌اند در مجامع بين‌المللي، گفت: بحث تروريسم در كشور ما و همچنين در دنيا بحث بسيار پيچيده‌اي است و در پس آن اغراض مختلف و حمايت‌هاي مختلف به صورت پنهاني وجود دارد و بر همين اساس كشورهاي دنيا در ارتباط با مفهوم تروريسم به يك توافق و اجماع نرسيده‌اند و هر كس از ديد خود آن را تفسير مي‌كند.

دبير كل بنياد هابيليان با اشاره به اينكه هيچ پرونده حقوقي با موضوع تروريسم نتوانسته در دنيا به يك محكمه واحد برسد مگر اينكه به دليل مسائل خاص باشد، افزود: گروهک منافقين تا سال 1997 آزادانه به فعاليت خود ادامه مي‌داد تا اينكه دولت كلينتون در آن سال قصد داشت به بعضي از اهداف خود در ارتباط با نزديكي به ايران برسد، در آن زمان مي‌بينيم كه این گروهک در ليست گروه‌هاي تروريستي قرار مي‌گيرد، هر چند اين امر هيچ محدوديتي براي آن سازمان تروريستي نداشت و روزي هم كه از ليست تروريست‌ها خارج شدند مصادف بود با شروع تحريم‌هاي آمريكا عليه ايران.

وي با بيان اينكه در ارتباط با ترورهاي مربوط به سازمان منافقين و همچنين همكاري اين سازمان تروريستي با سازمان اطلاعات رژيم صهيونيستي (موساد)، بنياد هابيليان مستندات خوبي جمع‌آوري كرده و پرونده‌هايي نيز در مجامع بين‌المللي تشكيل شده است، گفت: كارشكني‌هاي برخي كشورها و عدم همكاري آنها در اين ارتباط باعث نمي‌شود تا به لحاظ حقوقي جنايات تروريستي را در مجامع بين‌المللي دنبال  نكنيم.

هاشمي‌نژاد به ليست شهداي ترور در كشور كه توسط بيناد هابيليان جمع‌آوري شده اشاره كرد و گفت: تا زمان شهادت شهيد احمدي روشن 17 هزار و 160 نفر شهيد ترور داشتيم كه اكنون تعدادي به اين ليست افزوده شده است.

وي در خصوص آخرين وضعيت منافقين در عراق، گفت: آمريكايي‌ها قصد داشتند از منافقين عليه هر دو كشور ايران و عراق استفاده كنند كه خوشبختانه دولت عراق تدبير هوشمندانه‌اي به كار برد و باعث شد ترفندهاي فريبكارانه آنها براي دنيا رو شود.

هاشمي‌نژاد يادآور شد: موسسه «رند» در آمريكا گزارش دقيقي از سازمان منافقين تهيه كرد و در آن به صراحت اعلام كرد سازمان منافقين موفق شد آمريكايي‌ها را فريب دهد و براي خود حمايت آمريكا را به شكل غيرقانوني دريافت كند. اما دولت عراق به گونه‌اي عمل كرد كه همه ترفندهاي آنها برملا شد و اكنون دروغ‌هاي سازمان منافقين در مجامع بين‌المللي خريداري ندارد و اين باعث شد هر روز عملكرد آنها در عراق محدودتر شود.‏

دبير كل بنياد هابيليان گفت: در حال حاضر سران سازمان منافقين تلاش دارند تا از سه هزار نيروي باقي‌مانده خود سنگري بسازند و در پشت آنها براي ادامه حيات تشكيلات خود و اخاذي از كشورهاي مختلف محمل درست كنند.

وي در ارتباط با نقش منافقين با همگرايي با القاعده و جبهه النصره در سوريه گفت: سوابق ننگين منافقين نشان دهنده آن است كه هر جا جبهه‌اي عليه منافع ملي ايران وجود داشته باشد، آنها سربازان بي‌چون و چراي آن جبهه هستند. خواه به شهادت رساندن عزاداران امام حسين (ع) در چابهار باشد و يا شهادت ايرانيان در سفر به عتبات عاليات يا شهادت سربازان در مرزهاي شرقي كشور و يا به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌اي ايران اسلامي.

هاشمي‌نژاد با تاكيد بر اينكه در بحث تروريسم حرف‌هاي بسيار زيادي در دنيا داريم، گفت: اين موضوع مي‌تواند در ديدارهاي ديپلماتيك در ليست موضوعات مهمي باشد كه سياستمداران ما بايد به آن توجه ويژه‌اي داشته باشند. بخصوص كه بعضي از مراكز مختلف كشورهاي غربي كه عمدتا ريشه صهيونيستي دارند در تلاش هستند با دروغ موضوعاتي را به عنوان مباحث حقوق بشري عمده كنند و به اين وسيله ايران را تحت فشار قرار دهند.

وي افزود: آنها براي كشور ما گزارشگر حقوق بشر تعيين كرده‌اند در حالي كه منابع اين گزارشگر جانياني نظير منافقين و سلطنت‌طلب‌ها بودند و پيشاپيش مشخص بود كه اين گزارشات چه خروجي خواهد داشت. اينها ما را به اين نتيجه نزديك مي‌كند كه با اين همه سختي كه به لحاظ حقوق بشري بر مردم ما تحميل كردند اين موضوع، موضوع بسيار مناسبي براي طرح در گفتگوهاي سياسي است.

وي گفت: غرب در ارتباط با موضوع تروريسم و جنايات تروريستی در ايران نقطه ضعف‌هاي بسياري دارد و اسناد زيادي حتي بنابر آنچه خود آنها انتشار داده‌اند در زمينه حمايت از تروريسم وجود دارد كه مي‌تواند در مذاكرات ديپلماتيك بر روي ميز مذاكرات باشد.‏


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

علیرضا خرم‌روز، بنیاد هابیلیان

جنگ تروریستی آمریکا علیه تروریسم

و خاطره‌ای از شهید علی‌اکبر علیرضانژاد به روایت همسرش

ماجرای شهادت فعال انقلابی آستانه اشرفیه توسط منافقین

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

حضور نظامی آمریکا در غرب آسیا برای حمایت از تروریستها

جدیدترین مطالب

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

منافقین تروریست و تکرار تاریخ

و خاطره‌ای از شهید علی‌اکبر علیرضانژاد به روایت همسرش

ماجرای شهادت فعال انقلابی آستانه اشرفیه توسط منافقین

مطالب پربازدید بخش گفتگو

در گفت‌وگوی«وطن امروز» با پژوهشگر ارشد جریان‌های تروریستی در بنیاد هابیلیان

بررسی آخرین وضعیت گروهک منافقین در اروپا

دکتر رضا موسی‌زاده در گفتگو با هابیلیان

سیاست مانع ارائه مفهومی واحد از تروریسم در سطح جهانی شده است

«صبح‌نو»درگفت‌وگوبادبیرکل‌بنیاد«هابیلیان»اقدامات‌رسانه‌ای‌نفاق‌رابررسی‌کرد

مقاومت‌ مقابل ‌عملیات‌ انتحاری ‌مجازی

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان