افکار عمومی جهان را از عمق جنایات گروهک منافقین مطلع خواهیم کرد

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: افکار عمومی جهان با ارائه پرونده قطور جنایات منافقین به محاکم بین المللی، از جنایات آنها مطلع خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به ضرورت راه اندازی دبیرخانه بازخوانی دهه ۶۰ گفت: فعالیت‌های دبیرخانه در دو سطح موضوعات داخلی و خارجی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه نیاز به روشنگری درباره حوادث دهه ۶۰ وجود دارد، اظهار کرد: خیانت‌های گروهک رجوی در زمان جنگ تحمیلی و دهه ۶۰ بسیار واضح و روشن است؛ در نتیجه باید با نمایش و بازخوانی حوادث دهه ۶۰، مدعیان آزادی و دموکراسی در جهان را رسوا کرده زیرا آنها در پی تغییر چهره این جلادان هستند.

هاشمی نژاد در ادامه با تاکید بر اقدامات بنیاد هابیلیان در سطح بین‌المللی افزود: افکار عمومی جهان را با ارائه پرونده قطور جنایات منافقین به محاکم بین‌المللی و دادخواهی قربانیان، از عمق جنایات این گروهک تروریستی مطلع خواهیم کرد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به اینکه اسناد و مدارک جنایات منافقین در کشور جمع‌آوری و ساماندهی شده است، افزود: بخشی از این اسناد برای بازتاب جهانی به مجامع بین‌المللی ارائه شده است.

هاشمی نژاد تاکید کرد: همکاری دادستان کل کشور در جمع آوری و ساماندهی اسناد و مدارک جنایات دهه ۶۰ و هماهنگی دستگاه‌های دیگر به روشنگری این موضوع کمک شایانی می‌کند.

وی در پایان یادآور شد: حمایت سیاستمدار‌ها در سطح جهان از این گروهک‌ها طبیعی است، اما همچنان گوش‌های شنوایی برای شنیدن صدای مظلومیت ملت ما در مواجهه با این جنایات وجود دارد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

بهانه تراشی منافقین برای ورود به فاز مسلحانه

مجوز کشتار مردم!!!

گفت‌وگو با فرزند شهيد ترور سيد‌محمد‌ابراهيم فقيهي

دلیل ترور ایشان ایجاد وحدت بین دانشجویان و طلاب بود

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

تروریست‌ها به دنبال آشوب دریا و بدنامی ایران

دکتر مصطفی مطهری، بنیاد هابیلیان

ضعف عدم محبوبیت ملی و مبادرت ورزی به اعمال مزدورانه

مطالب پربازدید بخش گفتگو

Previous MonthNext Month
اردیبهشت 1358
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
6
9
10
11
تاریخ : 1358/02/11
19
تاریخ : 1358/02/19
27
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان