اسناد ۱۷ هزار شهید ترور به سازمان ملل ارائه شد

1398110816482221719519014 4601 1024 768 95 Wm Right Bottom 100 Watermark3png

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه یکی از سند‌های مهم جمهوری اسلامی ایران در مواجه با نقض حقوق بشر اسناد جنایات تروریستی آمریکاست، از ارائه اسناد ۱۷ هزار شهید ترور به سازمان ملل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با میزان، ضمن اشاره به اینکه یکی از جنایات بزرگی که با حمایت مستقیم کشور‌های غربی و آمریکایی در کشور ما انجام شد تروریسم است، بیان کرد: کشور ما درباره قربانی بودن تروریسم مظلوم واقع شده است به طوری که دشمنان بر خلاف واقعیات تلاش می‌کنند کشور ما را حامی تروریسم جلوه بدهند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: در هیچ جای دنیا همچون ایران عالیرتبه‌ترین مقامات یک کشور توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت نرسیده‌اند و گروهک‌هایی که این جنایات را انجام داده‌اند به صورت رسمی در کشور‌های حامی حقوق بشر دفاتر رسمی نداشته‌اند.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه بنیاد هابیلیان بررسی جنایات تروریستی در ایران را دنبال و اسناد را جمع‌آوری می‌کند، گفت: تاکنون اسناد ۱۷ هزار شهید ترور در کشورمان جمع‌آوری و به سازمان ملل ارائه و مورد قبول این سازمان نیز واقع شده است.

فرزند شهید آیت‌الله عبدالکریم هاشمی‌نژاد در پایان اسناد جنایات تروریستی آمریکا را یکی از سند‌های مهم جمهوری اسلامی ایران در ارائه به دنیا در مواجه با نقض حقوق بشر توسط این کشور دانست.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9046315&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

«مکتب حاج قاسم» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام‌والمسلمین پناهیان

در مکتب حاج قاسم عقلانیت حرف اول را می‌زند

یک افسر ارشد اقلیم کردستان عراق

شهید سلیمانی در جنگ علیه داعش همراه ما بود

دبیرکل حزب سوسیالیست دموکرات کردستان

تا ۲۰ سال آینده کسی مثل حاج قاسم نمی‌آید

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان