مجلس ارتش امریکا را گروه تروریستی اعلام کند

636770335584259180

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه طرح امریکا برای قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی یک جنگ روانی و تبلیغاتی است، گفت: امریکایی‌ها امروز چون نمی‌توانند در مقابل سپاه کاری از پیش ببرند و عرضه مقابله با این نیروی انقلابی و قانونی را ندارند دست به اینگونه اقدامات می‌زنند در حالی که بحران‌های اخیر منطقه کاملا نشان داد که سپاه در صف اول مبارزه با تروریسم قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان سردار محمد اسماعیل کوثری، جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران، درباره اهداف آمریکا از ارائه طرحی مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی گفت: آمریکایی‌ها همواره نسبت به جمهوری اسلامی اهداف خباثت‌آمیزی را دنبال می‌کردند و این اقدام نیز در راستای همین اهداف است. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، یک مجموعه باانگیزه الهی و انقلابی و ملی به نام سپاه پاسداران و در چارچوب قانون اساسی و قوانین مجلس شکل گرفت و لذا سپاه یک نیروی نظامی علنی و در عین حال پرقدرت است.

 

ناامیدی امریکا از مقابله با سپاه در صحنه میدانی

وی افزود: امریکایی‌ها که قبل از انقلاب، ایران را به نوعی غصب کرده بودند و علنا منابع کشور را چپاول می‌کردند با پیروزی انقلاب اسلامی امکان این غارتگری و تجاوزها از آنان گرفته شد و سپاه پاسداران یکی از نیروهایی بود که جلوی امریکایی‌ها ایستاد و طرح‌ها و توطئه‌های آنها را در میادین مختلف از جمله در دوران ابتدایی انقلاب و دفاع مقدس خنثی کرد. این مسئله باعث عصبانیت امریکا شده به ویژه اینکه می‌بینند امروز سپاه در عرصه منطقه‌ای نیز طرح‌های آنها را با شکست مواجه ساخته است.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران اظهار کرد: در واقع امریکایی‌ها امروز چون نمی‌توانند در مقابل سپاه کاری از پیش ببرند و عرضه مقابله با این نیروی انقلابی و قانونی را ندارند وارد جنگ روانی شده‌ و می‌خواهند سپاه را به منزله یک نیروی تروریستی معرفی کنند. در حالی که تعریف تروریسم و نیروی تروریستی کاملا مشخص است؛ نیروی تروریستی نیرویی غیرقانونی است که علیه حکومت قانونی یک کشور وارد فاز مبارزه مسلحانه می‌شود، اما سپاه یک نیروی کاملا علنی، شفاف و قانونی است و با اعلام قبلی وارد عمل می‌شود که نمونه آن حضور قانونی در عراق و سوریه بود.

سردار کوثری بیان کرد: از این منظر این اقدام امریکایی‌ها بیشتر یک عملیات جنگ روانی و تبلیغاتی است و قطعا این اقدام مورد قبول سیاستمداران و نیروهای نظامی دنیا قرار نمی‌گیرد. سپاه نشان داده که در میدان مبارزه با تروریسم در صف اول قرار دارد که مبارزه با داعش و جریانات تکفیری در منطقه نمونه آشکار رویکرد ضد تروریستی سپاه است ولذا امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها با اینگونه اقدامات به جایی نخواهند رسید. البته در خود امریکا نیز نسبت به این طرح اختلافاتی وجود دارد و هنوز مشخص نیست که به نتیجه برسد.

 

مجلس واکنش مناسب را نشان خواهد داد

این نماینده سابق مجلس درباره نقش مجلس شورای اسلامی در مقابله با این اقدام گفت: مجلس شورای اسلامی حتما نسبت به این طرح امریکایی‌ها واکنش مناسب را نشان خواهد داد و ارتش امریکا را نیروی تروریستی اعلام می‌کند و آن موقع این امریکایی‌ها هستند که بیشتر ضرر می‌کنند تا اینکه جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران ضرر ببینند.

وی در پایان ابراز کرد: آمریکایی‌ها توجه ندارند که مردم امروز با هوشیاری سیاست‌ها و خباثت‌های آنها را نسبت به ایران شخیص می‌دهند و از طرفی نیز سابقه عملکرد چهل ساله سپاه را در ذهن دارند و می‌دانند که سپاه همواره در قالب یک نیروی نظامی قانونی و انقلابی در مقابل متجاوزان به حریم کشور ایستاده و در بحران‌های منطقه نیز با خواست رسمی دولت‌های سوریه و عراق به قصد مقابله با تروریست‌های تکفیری مورد حمایت امریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان در این کشورها حضور داشته است.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان