قاتلان 17000 ایرانی بی‌گناه، قطعا باید مجازات می‌شدند

Rajavii

علی‌اکبر رائفی‌پور یکی دیگر از سخنرانانی است که در این ایام به ماجرای 67 پرداخته و پاسخ قاطعی در دفاع از اقدامات جمهوری اسلامی داده است. در ادامه متن کامل یکی از سخنرانی‌های وی دراین‌باره ارائه شده است که در بحبوحۀ انتخابات ریاست‌جمهوری ایراد شده و هشدارهای مهمی را متذکر می‌شوند.


الان بحثی مطرح است که روش برخورد آمریکا بعد از برجام با ایران چگونه خواهد بود. در اینکه در دولت ترامپ بنا بر این است که چین و جنوب شرق آسیا را تصرف کنند شکی نیست، اما روش برخورد بعد از برجام همان چیزی است که آمی های آیالون، رئیس سابق شین بت (اطلاعات رژیم صهیونیستی) گفته بود که ائتلافی از کشورهای اهل‌سنت در مقابل ایران قرار بگیرند. اما این مستلزم آن است که از داخل هم ایران مورد حمله قرار بگیرد. هیچ شکی نیست که بزرگترین داشته ایران در دنیا امنیت است.

هر روز در فرانسه و کشورهای دنیا بمب‌گذاری و ناامنی است اما ایرانی که اطراف آن آتش و ناامنی است به خاطر زحمات دستگاه‌های امنیتی و افرادی که در سوریه می‌جنگند امنیت کامل دارد. حالا اینکه بخواهند امنیت کشور را به هم بزنند، هیچ ایرانی به خاطر نارضایتی و مسائل مختلف علیه کشور خود دست به اسلحه نمی‌برد و اقدامات تروریستی انجام نمی‌دهد. سه گروه این انگیزه را دارند و دقیقا دشمنان هم دست بر روی همین‌ها گذاشته‌‎اند. اولین گروه منافقین است. آنها این انگیزه را دارند و کمااینکه این کار را تاکنون انجام داده اند. 17000 نفر را شهید کرده‌اند.

متاسفانه این چند وقت قبل از انتخابات عده‌ای طوری صحبت می‌کردند درباره این جانیان که انگار ملائکه هستند. نه اینطور نیست شما درمورد کسانی صحبت می‌کنید که بچه کوچک و زن و 17000 نفر را کشته‌اند. زمانی که آقای تارپلی وبستر در همایش تروریسم و صهیونیسم به ایران آمده بود، بنده کتابی را که هابیلیان درباره ترورهای منافقین به زبان انگلیسی آماده کرده بود به وی هدیه دادم و او اصلا باورش نمی‌شد و می‌گفت 17000 نفر از شما را کشته‌اند و صدایتان در نمی‌آید. گفتم خودت نگاه کن از بچه شش ماهه داریم تا پیرمرد 80 یا 90ساله.

مگر چند رای، چقدر ارزش دارد که جای قاتل و مقتول را عوض می‌کنید؟

اما برخی طوری صحبت می‌کنند که انگار پیغمبر بودند که اعدام شدند. بعد از قطعنامه 598 که به ایران حمله کردند و آن هم با کمک عراقی‌ها؛ یعنی کسانی که بالاخره ژن ایرانی داشتند توسط صدام تجهیز شده و به ایران حمله کرده و حالا در عملیات مرصاد آنها را پس زدیم یک عده از آنها در زندان بودند و به آنها گفتند از رفتارتان توبه می‌کنید حالا که با دشمنی که 8 سال با ایران جنگیده هم پیمان شده‌اید و با ایران جنگیده‌اید. یک عده گفتند اشتباه بوده و بعدا هم آزاد شدند مثل ایرج مصداقی که خارج از مرزهاست و به نظام فحش هم می‌دهد. اما یک عده گفتند ما همچنان با منافقینیم. خب شما این افراد را آزاد می‌کنید؟ اگر یک داعشی را بگیرید رها می‌کنید؟ یک جوری گفتند اعدام‌های 67 که گویی چه خبر است. شما که به خاطر 4 تا رای این حرفها را می‌زنید، می‌دانید چه بلایی ممکن است سر مملکت بیاورید. تطهیر منافقین امروز در دستور کار قرار گرفته است. همین صوتی که از آقای منتظری منتشر شد چه نتیجه‌ای داشت؟ یک عده بگویند این افراد مظلومانه کشته شدند. جای شاکی و متشاکی را عوض می‌کنید؟ جای قاتل و مقتول را عوض می‌کنید؟ مگر چندتا رای، چقدر ارزش دارد؟ این یک راس است.

چندوقت پیش افریطه مریم رجوی با ترکی الفیصل مسئول سابق استخبارات عربستان در پاریس جلسه رسمی داشتند و حتی تحلیلگر عراقی گفت اینها چندوقتی است با هم ازدواج کرده‌اند. این دیدار را در کنار دیدار مریم رجوی با ژنرال مک کین که متخصص برنامه‌های تروریستی در کشور هاست بگذارید. همین مک کینی که در جنوب ترکیه با مخالفین بشار اسد جلسه گذاشت و بعد ببینید چه بلایی سر سوریه آورد. پس یک راس این مثلث منافقین هستند. شما فکر می‌کنید صوت منتظری همینطوری اتفاقی درآمده و اعدام 67 بر سر زبان‌ها آمد؟

اینها برنامه دارند. این آدم‌هایی که سیانور می‌خوردند. می‌گویند باید آنها را در موزه می‌گذاشتیم. در همین اروپا بعد از جنگ جهانی دوم وقتی جبهه هیتلر شکست خورد، فرانسوی‌ها با هم‌وطنان خودشان چه کردند؟ ده‌ها هزار نفر را اعدام کردند. زنان فرانسوی که شاید مجبور شده بودند با سربازهای نازی رابطه جنسی داشته باشند را لخت کردند و در خیابان آوردند و مدفوع به صورت‌هایشان می‌زدند و بعد اعدامشان کردند.

چند رای واقعا چقدر می‌ارزد که بعضی‌ها کاسه داغ‌تر از آش می‌شوند؟ این اقدامات بسیار خطرناک است. حتما باید اتفاقی در مملکت بیفتد که قدر امنیت را بدانیم. باید مثل سوریه و حلب بشود تا قدر امنیت را بدانیم؟ ببینید در پاکستان و افغانستان و اطراف ما چه خبر است؟ در عراق یا همین ترکیه که اینقدر ادعا می‌کند چه خبر است؟

منافقین، داعش و آمریکا؛ سه ضلع مثلث تهدیدکنندۀ امنیت ایران

ضلع دوم تکفیری‌هاست. که اصلا ایرانی و غیرایرانی نمی‌فهمد و بابت ایدئولوژی خود حاضر است خودش را منفجر کند. اطراف مرزها و با دستگاه امنیتی پاکستان رفت آمد دارند. همین عربستان سعودی چقدر ارتباط دارد با اینها. کارخانه تولید زامبی و تکفیری است. آن همه گردن می‌زنند و حتی زن اجازه رانندگی ندارد اما هیچ مشکلی ندارد و ایران مشکل دارد. بشار اسد کلا بد است و ملک سلمان خوب است و دموکراسی دارد. اینها عجایب خلقت است که از دهان بعضی‌ها می‌شنویم. عربستان صبح تا شب پول خرج می‌کند تا امنیت ما را از بین ببرد. به تکفیری‌ها چه کسی پول و اسلحه می‌دهد؟ چه کسی آنها را آموزش می‌دهد؟ همین عربستان که پشت سرش هم آمریکا و رژیم صهیونیستی است. پس سه ضلع این مثلث شد منافقین و تکفیری‌ها و آمریکا و اسرائیل.

فیلم کامل این سخنرانی را در ادامه مشاهده کنید.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10346096&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25