فیل هوا کردن پای ِمنقل!

Eskelet

"وقتي راه از هر سو بسته است آنوقت همه نگاهها به سوي و سمت مجاهدين خيره مي ماند . اين يك حرف كاملاً واضح است . راه برون رفت يكي بيش نيست آنهم مجاهدين ! و شگفت اينكه نقطه تلاقي دو عنصر كاملاً متباين اينجاست . هم دوست و مردم ، هم خصم و دشمن مردم ، هر دو هم مجاهدين را ميخوانند بعنوان راه برون رفت ، راه خلاصي از وضعيت موجود ، راه رهايي ... شگفت انگيز گوهري كه هم از سوي مردم سود است و از اين سوي آخوندي نيز پنداشته ميشود " *

نقل است که در زمان رضا شاه به معتادی گفتند ای معتاد بیکار و بی آر ،ای انگل اجتماع ، ای بدبخت چرا دست از سر اعتیادت بر نمی داری ؟ چرا اصلاح نمی شوی ؟ و معتاد جواب داد من پدر همه شما را در می آورم و بیچاره تان می کنم . از او سوال کردند کی این کار رامی کنی ؟ گفت : وقتی از پای منقل برخواستم . پرسیدند کی از پای منقل بر خواهی خواست ؟ و معتاد جواب داد : هر وقت از کشیدن سیر شدم .

حکایت بدبختی های فراوان جماعت منافقین بی شباهت به قضیه همان معتاد نیست که برای همه عالم و آدم نقشه می کشید و قصد داشت همه را سر جایشان بنشاند اما حتی قادر نبود اعتیاد خود را ترک کند .

بیچاره نویسنده منافقین به پیروی از رهبر مفقود الاثر یا مفقود الجسد خود از ابزار قلدر مآبی و فیل هوا کردن هیچ کم ندارد . اما نویسنده رویا پرداز باند رجوی مشخص نکرده که راه حل برون رفت از این بحران چیست ؟ و این تئوری خنده دار از کجا شروع می شود و باید به کجا ختم شود . ظاهرا افشاگریهای متعدد در مورد پول شویی منافقین و بخشی از روابط پشت پرده آنها با قاچاقچیان بین المللی برای منافقین بسیار گران تمام شده است و بد جور باعث سوزش آنها شده است که اقدام به لجن پراکنی در این مورد کرده اند .

هنوز از خاطر کسی نرفته آن روز را که رجوی قرار بود به عراق بیاید . او گفت "می روم تا برافروزم آتش در کوهستان ها".اما گویا آتشی که برافروخته شد تنها به جان نیروهای فرقه اش افتاد .

بیایید فرض رابر این بگذاریم که تمام راه های موجود در ایران به بن بست رسیده و این بن بست نیز به مجاهدین ختم شده است . آیا سازمان تمام موارد و مشکلات مربوط یک فرقه سه هزارو پانصد نفری خود را که در یک اردوگاه کوچک و محصور قرار دارند حل کرده که امروز گمان می کند تمام راهها به آنها حل می شود و می توانند مشکلات یک کشور با بیش از 70 میلیوین نفر جمعیت و بیش از یک میلیون و 600 هزار کیلومتر مربع مساحت را حل و فصل کند ؟ آیا ماندن آنها در عراق قطعی شده است ؟ ، مشخص شده مسعود رجوی کجاست ؟ از لیست تروریستی اروپا و آمریکا بیرون آمده اند ؟ مشخص شده حسابهای مالی آنها از کجاست و از کجا پول میگیرند ؟ درمورد قاچاق انسان و مواد مخدر در این فرقه که بسیاری از سازمانهای حقوق به آن اشاره داشته اند همه چیز آشکار شده است؟ زندانهایی که روزگاری مخالفان رجوی درآن شکنجه می شدند آیا سران این باند در موردش توضیحی دارند ؟ افرادی که به دلیل مخالفت با رجوی سر به نیست شده اند،سران باند چه توضیحی در باره آنها دارند ؟ انقلاب ایدئولوژیک هنوز هم برای خیلی از نیروهای درون سازمان چیزی جز تمایل رجوی به همسرهمکارش تعبیر نمی شود ، وضعیت تجاوز شدید به زنان در فرقه رجوی هنوز مشخص و آشکار نشده است ، آیا رجوی برای این مساله توضیحی دارد ؟ هزاران آیا و اگر دیگر مانده تا منافقین به نقطه صفر خود برسند . آیا باز هم لازم است درمورد لجن زاری که منافقین در آن غوطه ور شده اند سخنی به میان آورد ؟

نویسنده فلک زده باند منافقین حتی به عنوان مثال به این مساله اشاره نکرده که از آخرین باری که رجوی درایران بوده تاکنون ، یعنی از سال 60 تا کنون چه کسی از درون ایران از رجوی تقاضای کمک کرده است ؟ ( هر چند که رجوی درزمان شورش 30 خرداد هم با این گمان که قیام خواسته مردم ایران است دست به شورش زد تا مردم در ساعات اولیه به او بپیوندند و او را کمک کنند اما او در میان خیالبافی خود تنها ماند .)

غیر از محققین تاریخ معاصر چه کسی از " سازمان مجاهدین خلق " خبر دارد که بخواهد از این سازمان تروریستی تقاضای کمک کند ؟ سالهاست که خاطرات گروهک منافقین در ایران آغشته به گرد مرگ شده است و کسی برای مطالعه در مورد این موضوع علاقه ای از خود نشان نمی دهد . شاید سران باند رجوی ندانند که کمتر از یک درصد از پایان نامه ها و تحقیقات دانشگاهی که در باب تاریخ 30 ساله اخیر است در مورد " سازمان مجاهدین خلق " است و این یعنی بی انگیزگی و بی علاقگی دانشگاهیان ، حتی در باب تحقیق و مطالعه در مورد این فرقه ؛یعنی همان دانشگاهیانی که مسعود و مریم رجوی تلاش می کنند اینگونه القا کنند که " جنبش دانشجویی همنوا با مقاومت ایران گام بر می دارد . " اینجاست که باید به گفته ای استناد کرد که گفت این سازمان در ایران حتی 20 نفر هم طرفدار ندارد . شاید جالب باشد برای روشن تر شدن ابعاد خوش خیال فرقه رجوی ، به گوشه هایی از خوش خیالی های رهبر مفقود الاثر فرقه اشاره شود ، جایی که او برای تمام کارهایش توجیهاتی توام با خیالبافی آماده می کرد . رجوی در مورد عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان و شب قبل از آغاز آن حمله به نیروهایش چنین گفت : " همانند شهاب باید به تهران برویم . از لحظه ها حتی کوچک ترین لحظه ها باید استفاده کرد ، نباید هیچ لحظه ای را از دست بدهیم زیرا دراین عملیات لحظه ها تعیین کننده و سرنوشت ساز هستند . این عملیات باید در عرض دو تا سه روز انجام شود چون فقط اگر عملیات با این سرعت انجام شود رژیم فرصت بسیج نیرو پیدا نخواهد کرد و اصلابه فکرش هم نمی رسد که ما بتوانیم در عرض این مدت به تهران برسیم و احتمالا نمی تواند هیچ عکس العمل موثری انجام بدهد . " خیالبافی رجوی در مورد عملیات فروغ جاویدان تنها به این مورد محدود نبود ، چنانکه قبل از آغاز این عملیات با تحریک احساسات نیروهای خود چنین گفت : " در عملیات چلچراغ یک نفر به کمک ما آمد و آن حضرت علی بود که به شما کمک کرد و این بار هم حضرت محمد و امام حسین به کمک شما می آید . " و البته به خوبی می دانیم که بیشترین کشته عملیات مرصاد تار و مار شدن نیروهای ساده و فریب خورده فرقه رجوی بود . او در مورد آغاز فروغ جاویدان می گفت : " کاری که ما می خواهیم انجام دهیم در حد توان و مثل یک ابرقدرت است ، چون فقط یک ابرقدرت می تواند کشوری را ظرف این مدت تسخیر کند . ما به ترتیب به قصر شیرین ، سرپل ذهاب ، اسلام آباد و بعد کرمانشاه می رویم . بعد از آن همدان ، قزوین ، تاکستان ، کرج و بالاخره تهران . "

البته در مورد ابعاد خوش خیالی رجوی و اوج بلاهت او موارد بسیار زیادی وجود دارد که در جای خود به آن پرداخته خواهد شد . مثال عملیات مرصاد تنها یکی از هزاران مواردی است که رجوی در مورد آن با خوش خیالی حرف زده است . شاید از نظر نویسنده فرقه رجوی در خیال و رویا بتوان منافقین را سرآغاز و سرانجام حل تمام مشکلات دانست اما واقعیتهای موجود چیز دیگری را نشان می دهد . اگر امروز از " مجاهدین " بپرسیم بالاخره کی می آیید تا مردم را نجات دهید می گویند به همین زودی می آییم . رجوی در زمانی که بعداز 30 خرداد سال 60 به جمع بندی یک ساله به اصطلاح مقاومت خود پرداخت ( همان جمع بندی که دیگر هیچ وقت تکرار نشد ) اعلام کرد رژیم در کوتاه مدت سقوط خواهد کرد . او در توضیح این مساله کوتاه مدت را بین یک تا سه سال اعلام کرد و میان مدت را بین سه تا پنج سال و بلند مدت را پنج سال به بالا . امروز 9 دوره کوتاه مدت از تئوری رجوی گذشته و فرقه اش همچنان پای منقل نشسته است و برای دنیا خط و نشان می کشد .

* سایتهای منافقین


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9579282&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25