عمر اسرائیل رو به زوال است

Hashemiفرزند شهید هاشمی‌نژاد گفت: طبق پیش‌بینی نظریه‌پردازان غربی عمر اسرائیل رو به زوال است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس  در رابطه با رژیم صهیونیستی و حملات مکرر و ناجوانمردانه این رژیم در مناطق اشغالی فلسطین اظهار داشت: جهان اسلام اجازه نمی‌دهد در سایه تفاوت‌ دیدگاه، دشمن میدان مانور بیابد و رژیم صهیونیستی نمی‌تواند در دراز مدت در قلب کشورهای اسلامی حضور داشته باشد و قطعا این غده چرکین سرطانی به دست مسلمانان از منطقه حذف خواهد شد و گر چه کشورهای جهان اسلام به ظاهر دارای دیدگاه‌های مختلف هستند اما همگی با اعتقادی راسخ خواهان نابودی این رژیم غاصب نیز هستند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان ادامه داد: امروز مردم فلسطین با مقاومت در مقابل تکنولوژی‌های اسرائیل مقابله می‌کنند و این مقاومت نشانگر سیر نابودی اسرائیل و نویدبخش حذف آن از منطقه است.

وی افزود: حملات رژیم صهیونیستی و نوع حرکت‌های آن، کاملا منطبق بر پیش‌بینی‌های نظریه‌پردازان غربی در مورد این رژیم است مبنی بر اینکه در دهه‌های آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت چرا که عمر این رژیم رو به نابودی است.

هاشمی‌نژاد همچنین در رابطه با بنیاد هابیلیان گفت: بنیاد هابیلیان در رابطه با بررسی و بازگشایی پرونده تروریسم در ایران در سطح داخلی و بین‌المللی  فعال است و در طول ۱۰ سال گذشته نیز فعالیت‌های مختلفی در این زمینه در بنیاد هابیلیان  انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه عدم توجه به باورهای دینی منجر به انحراف عظیمی در کشور شده است؛ ادامه داد: در پیروزی انقلاب اسلامی ایران که گروه‌های سیاسی متعدد مذهبی و غیر مذهبی که برخی شکل سکولاریستی  و برخی نیز به ظاهر شکل مذهبی داشتند، وجود داشت، سازمان‌های سیاسی مانند گروهک منافقین نیز توانستند با شعارهای انقلابی و مذهبی خود برخی جوانان را جذب کنند اما به دلیل عدم عمق باورهای دینی فجایعی را در کشور منجر شدند.

وی تصریح کرد: انجمن حجتیه نیز که در عمق تفکرات، اعتقادات و باورهای قلبی آنان، کارکرد حکومت و آموزه‌های دینی وجود نداشت نیز متأسفانه توانستند برخی جوانان را که انگیزه‌های دینی داشتند منحرف کنند و در این راستا بنیاد هابیلیان روشنگری این بخش را در جامعه مد نظر دارد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10346057&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

کانون هابیلیان

قاسم آذر ارجمند

به بهانه روز کارگر

همراه کارگر یا قاتل کارگر؟!

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

انهدام یک تیم تروریستی در جنوب‌شرق کشور

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان