عضو سپاه قدس در پرونده‎سازی امریکا عضو منافقین از آب در آمد!

این فرد با نام‌های علی/ غلام و غلامحسین شكوری، از اعضای اصلی سازمان مجاهدین خلق MEK-MKO(منافقین) است كه طی سال‌های متمادی با استفاده از گذرنامه‌های ایرانی و سایر اسناد هویت جعلی بین كشورهای مختلف تردد نموده است. این اطلاعات از جمله شامل جزئیات یكی از گذرنامه‌های نامبرده با شماره K10295631 صادره از واشنگتن به تاریخ 2006.11.30 است.

3872 269

بر اساس اخبار بدست آمده از منابع موثق، پلیس بین‌الملل (اینترپل) اطلاعات جدیدی در مورد فردی بدست آورده كه از او به عنوان متهم ردیف دوم در طرح ادعایی ترور سفیر عربستان یاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، این فرد با نام‌های علی/ غلام و غلامحسین شكوری، از اعضای اصلی سازمان مجاهدین خلق MEK-MKO(منافقین) است كه طی سال‌های متمادی با استفاده از گذرنامه‌های ایرانی و سایر اسناد هویت جعلی بین كشورهای مختلف تردد نموده است. این اطلاعات از جمله شامل جزئیات یكی از گذرنامه‌های نامبرده با شماره K10295631 صادره از واشنگتن به تاریخ 2006.11.30 است.

بر اساس این اطلاعات، شكوری در كشورهای مختلف تردد داشته و آخرین بار در واشنگتن و پادگان اشرف- مقر نظامی منافقین- در عراق مشاهده شده است.

یادآوری می‌نماید پلیس بین‌الملل (اینترپل) شماری زیادی از اعضاء این سازمان تروریستی را قبلاً تحت تعقیب قرار داده است. بر اساس رویه اینترپل، اطلاعات جدید در مورد متهم ردیف دوم، باید بلافاصله در اختیار اینترپل آمریكا قرار داده شود.

خبرگزاری مهر در خبری دیگر به نقل از پرس‌تی‌وی نوشت: با وجود هجمه شدید روانی و تبیلغاتی واشنگتن و ریاض علیه جمهوری اسلامی ایران با طرح سناریو ساختگی ترور، منابع آگاه از دخالت آشکار سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در این پروژه و صدور مدارک شناسایی جعلی برای متهم ردیف اول پرونده ترور ادعایی سفیر عربستان در آمریکا خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پرس تی وی، شواهد به دست آمده از دست داشتن سازمان اطلاعات و امنیت خارجی رژیم صهیونیستی (موساد) در پروژه اتهام زنی آمریکا علیه ایران در توطئه ساختگی ترور سفیر عربستان در واشنگتن حکایت دارد.

یک مقام اطلاعاتی پاکستان در گفت‌وگو با روزنامه اردو زبان امت در این باره گفت: فردی که در این پرونده به عنوان متهم معرفی شده سه ماه پیش مدارک شناسایی جعلی از موساد دریافت کرده است.

بر این اساس کسی که با نام "منصور ارباب‌سیار" شناخته می‌شود قرار بوده عملیاتی را تحت عنوان "Foss Fling" برای موساد انجام دهد. این در حالی است که آمریکا مدعی شده که در یک سال گذشته ارباب سیار چندین بار به مکزیک سفر کرده تا در آنجا بتواند افرادی را برای ترور سفیر عربستان به خدمت بگیرد.

گفتنی است روز گذشته وزارت امور خارجه ایران بار دیگر ضمن فراخواندن سفیر سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در تهران مراتب اعتراض خود را به اتهام بی اساس واشنگتن علیه این کشور اعلام کرد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9610819&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شهید سازمان پیشمرگان مسلنان کرد

شهید جلال فرج‌پور

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

چند می گیری از لیست تروریستی خارج کنی؟

شهید استان خراسان

شهید سیداسماعیل موسوی

علی رحمانی؛ بنیاد هابیلیان

ریشه اصلی تروریسم در غرب آسیا

شهید استان گیلان

شهید علی رستمی‌دشتمیان

پیام رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه

اهانت به مقدسات با بهانه آزادی بیان

جدیدترین مطالب

مجید مربایان، روزنامه خراسان

بومرنگ اسلام‌ستیزی ماکرون

داستانی واقعی از مقابله با داعش

سریال «خانه امن» از فردا آغاز می‌شود

شهید استان هرمزگان

شهید حاج علی غلامحسینی

پیام رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه

اهانت به مقدسات با بهانه آزادی بیان

علی رحمانی؛ بنیاد هابیلیان

ریشه اصلی تروریسم در غرب آسیا

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان