شهید نظام‌پور عاشق شهادت بود

شShahid Jafar Nezampourهید جعفر نظام‌پور از رزمندگان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اوایل ماه مبارک رمضان امسال به همسرش خبر زمان شهادتش را داده بود و ۱۶ اردیبهشت‌ماه در درگیری با مزدوران ضدانقلاب در دیواندره به شهادت رسید.

شهید جعفر نظام‌پور 16 اردیبهشت‌ماه امسال در درگیری رزمندگان سپاه بیت‌المقدس با مزدوران ضدانقلاب در منطقه عمومی دیواندره، همراه با سرهنگ پاسدار شهید شکیبا سلیمی و محمد شکری با لب تشنه و زبان روزه به شهادت رسید و پیکر مطهرش در مزار شهدای بیجار به خاک سپرده شد.

همسر شهید جعفر نظام‌پور از شهدای رمضان دیواندره در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه همسرش زمان شهادتش را خبر داده بود، اظهار کرد: شهید نظام‌پور از نخستین روزی که پا در عرصه مقدس دفاع از نظام گذاشتند، آرزوی شهادت داشتند و همیشه می‌گفتند که باید مراقب فرزندمان بوده تا او را نیز مثل سرباز امام زمان(عج) تربیت کرده و همیشه راه شهیدان را ادامه بدهیم.

وی گفت: شهید نظام‌پور اوایل ماه مبارک رمضان خبر شهادت خودش را داد و گفت خودت را آماده کن و مراقب فرزندمان باشید.

همسر شهید جعفر نظام‌پور به ویژگی‌های بارز شهید پرداخت و گفت: ایشان بسیار مردم‌دار، مهربان، دلسوز و اخلاق‌مدار بودند؛ رازداری و امانت‌داری شهید باعث شده بود که سنگ صبور همه مردم باشد طوری‌که بیرون می‌رفتیم با همه مردم احوالپرسی و ارتباط داشت.

وی خطاب به دشمنان اسلام و نظام هشدار داد: با ریختن خون همسر شهیدم، هیچ خدشه‌ای به نظام وارد نمی‌شود؛ اگر همسرم را شهید کردند خونش را فدای اسلام، رهبر عزیزم و مردم ایران کردیم و تا زمانی‌که زنده‌ام، خون خود و فرزندم را فدای اسلام می‌کنم.

مادر شهید جعفر نظام‌پور با بیان اینکه فرزندم بسیار مهربان و مردم‌دار بود، افزود: شهید همواره مردم را به راه خیر، اسلام، انسانیت و مسجد راهنمایی می‌کرد.

وی گفت: پسرم از بچگی به مسجد می‌رفت و همیشه آرزوی شهادت و ادامه راه امام حسین(ع) را داشت.

مادر شهید جعفر نظام‌پور تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهیم حق‌ و انتقام خون پسرم را بگیرند.

خواهر شهید عنوان کرد که شهید همیشه می‌گفت عاشق اهل بیت است و دوست دارد در راه اسلام شهید شود؛ اما دشمنان فکر نکنند اگر برادرمان را به شهادت رساندند دیگر کسی نیست جایش را بگیرد، رزمندگان نابودشان می‌کنند.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10290375&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان