سود رفتارهای جریان تکفیری را اسرائیل و آمریکا می‌برند

Larijani2رییس‌مجلس شورای‌اسلامی در جریان سفر به پاکستان اعلام کرد: هرجایی که آمریکایی‌ها آن را  اشغال کردند مانند افغانستان، عراق، سوریه، بعد آن یک جریان تروریستی آن‌جا به‌وجود آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای‌اسلامی که به منظور انجام دیدارهای دوجانبه از صبح روز پنج شنبه به پاکستان سفر کرده است جمعه 14 آذرماه در نشست خبری این کشور حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سود رفتارهای جریان تکفیری را اسرائیل و آمریکا می‌برند

دکتر علی لاریجانی در مورد مسائل دنیای اسلام و بروز مساله داعش در منطقه گفت: نظر ایران در این خصوص روشن است کما این که ما همواره تاکید کرده‌ایم این‌گونه جریان‌های تروریستی با هر عنوان و اسم جز تخریب وحدت دنیای اسلامی کاری نخواهند کرد.

وی ادامه داد: مسلمانان از هر فرقه، خدا، قبله، کتاب آسمانی و پیامبر واحدی دارند و این دست از مسائل وحدت بخش است و اصل این موضوع که گروهی از خواب بیدار می‌شوند و بقیه را کافر تلقی می‌کند جریانی ناصحیح است که بدون شک با کمک کشورهای دیگر به وجود آمده است.

رییس قوه مقننه کشورمان هم چنین تصریح کرد: متن اسلام محبت و هم‌گرایی است. همه فرق اسلامی در این نکات مشترک هستند و در فروعات هم مشترکات زیادی دارند و باقی مسائل، دست ساز است و بیشترین سودش را هم آمریکا و اسرائیل می‌برند؛ لذا ما مخالف جریان های تکفیری و تندرو هستیم و آن‌ها را برای منافع اسلامی مضر می‌دانیم.

ایران با تروریست منطقه در مواجهه و برخورد است

رییس مجلس شورای‌اسلامی در پاسخ به سوالی از جانب روزنامه دی‌نیوز مبنی بر این‌که ایران و عربستان پشت تروریست موجود در پاکستان هستند، گفت: این موضوع تازه به شما نازل شده ما در گذشته این را نشنیده‌ایم چون همه می‌دانند ما با جریان‌های تروریستی در منطقه  درگیر و مواجه هستیم.

وی ادامه داد: بسیاری از صاحب‌نظران و دانشمندان توسط تروریست‌ها از بین رفتند همین چند سال اخیر چند تن از دانشمندان ما ترور شدند و فکر می کنم دقیق‌تر باید به مسایل منطقه توجه شود.

دکتر لاریجانی تصریح کرد: اگر صحنه منطقه را نگاه کنید می‌بینید هرجایی که آمریکایی‌ها آن را  اشغال کردند مثل افغانستان، عراق، سوریه بعد آن یک جریان تروریستی در آن‌جا به‌وجود آمد.

وی تاکید کرد: البته ممکن است برخی از کشورها در منطقه نیز اشتباهات تاکتیکی داشته باشند اما این عواقب بدی را به وجود آورده است. یعنی آمریکایی‌ها اشغال می‌کنند و مشکلاتی را به وجود می‌آورند و بعد می‌روند و آن کشور می‌ماند با مشکلاتش.


جدیدترین مطالب

فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد

حمله تروریستی به کلانتری فرماندهی انتظامی جوانرود تکذیب شد

انتشار ۱۵۰۰ تصویر از یک فرقه در کمپ تروریستی تیرانا

چرا صفحات سایبری منافقین پس از اغتشاشات تعطیل شده است؟ + تصاویر

گزارشی از یک رویارویی حقوقی و تاریخی در استکهلم؛

وکلای سوئدی حمید نوری در دادگاه تجدیدنظر چه گفتند؟!

پشت پرده نقش مستقیم آلمان و منافقین در ترور شهید حاج قاسم و ابومهدی

توطئه ترور در قلعه‌ نازی‌ها + فیلم

دلایل رفتار ناپخته آلمان علیه ایران

حزب سبز آلمان؛ بازوی منافقین

در گفت‌وگو با فرزند ارشد شهید هاشمی نژاد مطرح شد

منافقین کار ناتمام شاه را تمام کردند

مطالب پربازدید بخش خبر

روایتی از حقیقت جنایت تروریست ها در جنگ روایت ها

حمله تروریستی ایذه و هلاکت تروریستها به روایت دوربین‌های نظارتی+فیلم

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان