همچون احمد متوسلیان فرمانده‌ای مردمی بود

امروز و در مراسم تشییع پیکر پاک سردار شهید شکیبا سلیمی همه آمده بودند تا با یکی از شایسته‌ترین فرماندهان خود خداحافظی کنند، با کسی که برای همرزمانش قوت قلب و برای خانواده عزیزترین بود.

سعید شعبانی از فرماندهان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان و از همرزمان سردار شهید شکیبا سلیمی در مراسم تشییع پیکر پاک این شهید گرانقدر گفت: شهید سلیمی یکی از فرماندهان خوب، لایق و با تجربه سپاه اسلام و سپاه بیت‌المقدس بود که در طول سال‌ها خدمت خود خدمات ارزشمندی را در حوزه‌های امنیتی، محرومیت‌زدایی و مردم یاری و در حوزه بسیج در شهرستان‌های سروآباد، مریوان و کامیاران به یادگار گذاشت و در نهایت در مسئولیت جدیدی که به ایشان واگذار شده بود در معاونت عملیات قرارگاه شهید شهرام‌فر به دنبال امنیت پایدار مردمی در استان کردستان بود.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که امروز امنیت پایدار مردمی در سراسر ایران اسلامی و خصوصا در استان کردستان به وجود آمده و ما این موضوع را مدیون نیروهای بومی مردمی این منطقه هستیم که توانسته‌اند چنین امنیتی را رقم بزنند.

شعبانی با تاکید بر اینکه مزدوران کشورهای غربی در منطقه نمی‌توانند به اهداف خود دست یابند، تصریح کرد: قطعا دشمنان اسلام و دشمنان ایران اسلامی و دشمنان مردم کردستان با این حرکات مذبوحانه راه به جایی نخواهند برد.

مادر همسر شهید سلیمی نیز به بیان خصوصیات شهید پرداخت و گفت: شهید سلیمی داماد من بود اما به اندازه پسرم او را دوست داشتم.

وی ادامه داد: او همیشه می‌آمد و دست مرا می‌بوسید و می‌گفت تو برادر نداری و من جای برادرت دستت را می‌بوسم.

مادر همسر شهید سلیمی در حالی که با اشک و آه سخن می‌گفت اینچنین از شهید یاد کرد: عزیز بود، پسر بزرگم بود، برادرم بود...

یکی دیگر از همرزمان این شهید که از دیواندره در این مراسم حضور یافته بود گفت: شهید سلیمی جوانی برومند و توانمند بود و فرمانده قوی مثل شهید متوسلیان، ابو عمار و قهاری که خیلی با مردم میانه خوبی داشت و شجاعت بی‌نظیر او زبانزد بود.

به گفته «کاوه کهنه‌پوشی» شهید «سلیمی» باتوجه به جوان بودنش مدیریت و فرماندهی خوبی در استان داشت.

وی با بیان اینکه شهید «سلیمی» دو فرماندهی منطقه سروآباد و مریوان که ۶ کیلومتر فاصله با عراق دارد را برعهده داشت، افزود: شهید برای امنیت پایدار مردم و در بخش محرومیت‌زدایی و برنامه‌های فرهنگی از جان خود مایه گذاشت و نشان داد مدیریت مردمی در عمل چه معنایی دارد.

این سرهنگ بازنشسته سپاه به توانمندی شهید «سلیمی» در امنیت پایدار منطقه و مردم داری و محرومیت‌زدایی و کمک به محرومان اشاره کرد.

این همرزم شهید در پیامی خطاب به دشمنان و اشراری که منجر به شهادت نیروهای سپاه شدند، گفت: دشمن بداند با کشتن هر شهیدی هزاران نفر مثل «شکیبا سلیمی» در صحنه می‌آیند و بدانند انتقام سختی خواهیم گرفت.

یکی دیگر از همرزمان شهید نیز با بیان اینکه شهید سلیمی جان فدای رهبر انقلاب بود، شهادت را برازنده ایشان دانست و بیان داشت: شهید سلیمی انسان شجاعی بود که همیشه به دنبال رفع نیاز مردم و گره‌گشایی از کار مردم بود و تمام دغدغه ایشان خدمت بود.

وی ادامه داد: بنده در کنار ایشان بودم و می‌دانستم که همیشه آرزوی شهادت داشت و امروز به آرزوی خود رسید.

منبع: خبرگزاری بسیج


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
فروردین 1397
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
31
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان