زلزله کرمانشاه و تلاش منافقین جهت تطهیر چهره

Ekhtiarii

شب دوشنبه زلزله‌ای به قدرت ۷.۳ریشتری منطقه کرمانشاه را به لرزه در آورد که تاکنون بیش از چندصد کشته و هزاران مجروح به جا گذاشته است. در همین ارتباط، گروهک تروریستی منافقین با استفاده از فرصت پیش آمده برای کمک مردمی در زلزله کرمانشاه در کانال تلویزیونی خود موسوم به «سیمای آزادی» شماره حساب‌هایی متعلق به کشور فرانسه برای دریافت کمک‌های مردمی ارائه کرده است.

اقدام این گروهک تروریستی از چند منظر قابل تبیین و تامل می باشد. نخست این که این سازمان تلاش دارد تا از شیوه های نوع دوستانه و از طریق ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله تلاش نماید تا بنوعی احساس مسوولیت و پیوند خود را با مردم ایران نشان دهد تا بدین طریق، به زعم خود، بتواند حمایت مردمی را کسب نماید. چنین رفتاری در حالی انجام می گیرد که مردم ایران حتی در شرایط بحرانی و دشوار هم حاضر نیستند تا از گروه های تروریستی و منافق نظیر سازمان مجاهدین که دست آنها به خون مردم آلوده است حمایت بعمل آورده و یا از ابراز همدردی آن ها مشحون و خوشحال شوند.

دوم، از سوی دیگر این گروهک سعی دارد با روش های بظاهر انسان دوستانه  بنوعی افکار عمومی جهان را در جهت اصالت نیات و موجه بودن اقدامات و کنش های تروریستی خود جلب نماید. این رفتار متظاهرانه و فریب کارانه شاید برای برخی از افراد که از سابقه این سازمان و اقدامات خصمانه و متهورانه آن آگاهی نداشته باشند، بسیار جذاب و متمدنانه بشمار آید؛ در حالی که واقعیت چیز دیگری است.

سوم، نگاهی به سابقه منافقین نشان می دهد که آن ها گاها از شیوه های مختلفی برای اخاذی از مردم استفاده می کنند. بنابراین، اعلام شماره حساب و دریافت کمک های نقدی می تواند راهی برای تامین منابع درآمد مالی جهت تداوم خشونت های تروریستی این گروه باشد.  علاوه بر این، رهبران مجاهدین با درخواست از مردم جهت ارسال تصاویر و اخبار خود در خصوص حادثه کرمانشاه به شبکه‌های مرتبط با این گروه سعی می کنند تا در صورت کمبود امکانات و عدم کمک رسانی به موقع از این موقعیت جهت تخریب چهره جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور بهره برداری نمایند. سیاستی که همواره در اولویت دستورکار آنها قرار داشته است.

با این وجود، آن چه که مسلم است این موضوع است که شیوه ها و سازوکارهای به‌ظاهر بشردوستانه گروهک تروریستی منافقین هیچ تاثیری در تطهیر چهره و سابقه تروریستی و خشونت آمیز آن نخواهد گذاشت و مردم هوشیار ایران با بینش و درک درستی که از این سازمان آمریکایی و مزدور دارند، در دام آنها اسیر نخواهند شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9933931&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25