رسوایی منافقین در اتریش

3872 269ادعای گروهک منافقین مبنی بر پولشویی ایران در اتریش با تکذیب گسترده مقامات، وزارتخانه ها و نهادهای مختلف اتریشی مواجه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، تاکنون دو وزارتخانه مهم اتریش یعنی وزارت امور خارجه و وزارت کشور و همچنین بانک مرکزی اتریش و انجمن دوستی اتریش - ایران، این ادعای منافقین را تکذیب کرده اند و آن را بی اساس دانسته اند.

ادعای دروغین پولشویی یک مقام ایرانی در وین هفته گذشته توسط گروهک منافقین در هفته نامه اتریشی «پروفیل» مطرح شد و در پی آن تشکل های صهیونیستی «استوپ د بمب»، «جامعه یهودیان اتریش» و «مرکز سیمون ویزنتال» به جنجال در این زمینه پرداختند.

البته مقامات اتریشی که از طرح این ادعای دروغین خشمگین شده بودند اجازه ندادند که این سناریوی هماهنگ شده توسط منافقین و صهیونیست ها، کش پیدا کند و سریعا به تکذیب آن پرداختند.

«الکساندر شلنبرگ» سخنگوی وزارت خارجه اتریش این اتهامات را اکیدا رد کرد.

سخنگوی وزارت خارجه اتریش تصریح کرد که پس از تحقیق وزارت امورخارجه اتریش از بانک مرکزی این کشور این ادعا شدیدا رد شده است.

بانک مرکزی اتریش نیز ادعای گروهک منافقین در خصوص پولشویی یکی از مقامات ایرانی در اتریش را بی‌مورد و بی‌اساس خواند.

کارل هاینس گروندبوک  سخنگوی وزارت کشور اتریش نیز ادعای منافقین را بی اعتبار دانست.

همزمان انجمن دوستی اتریش - ایران و سازمان حفاظت از قانون اساسی اتریش نیز این موضوع را رد کردند.

تکذیب گسترده ادعای منافقین توسط مقامات اتریشی و انتشار آن در رسانه های مختلف این کشور، رسوایی بزرگی برای گروهک منافقین در اتریش رقم زده است و حتی برخی پیش بینی می کنند که دولت اتریش طی روزهای آینده علیه این گروهک اقدام قضایی انجام دهد.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9253457&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان