ده‌ها جلد کتاب در مورد جنایات منافقین می‌توان نوشت

13971125000539 Test PhotoN

کومله که خود این روزها  مدافع خانم‌ها شده و شعار زن، زندگی و آزادی می‌دهند،  یکی از خشن‌ترین گروه‌ها است. افرادی را که اسیر می‌کردند با سرامیک و موزاییک سر می‌بریدند تا زجرکش شوند و تنها می‌توان ده‌ها جلد کتاب در مورد جنایت منافقین نوشت.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی عصر چهارشنبه در  نشست هم‌اندیشی نخبگان اقشار بسیج سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: 

دشمن به‌دنبال باز شدن گره اقتصادی و بهبود وضعیت مردم ایران نیست بلکه اصل کشور را هدف قرار داده و یک قرارگاهی از ۳۶ کشور در سنت‌کام تشکیل داده‌اند و پول‌ها و تمامی شبکه‌های جاسوسی را وسط آورده‌اند و‌ علیه ملت ایران شلیک می‌کنند. بحمدالله ملت ایران اسلامی با صلابت یک جواب نه محکم به آنها داد و نشان دادند شایسته مدال هستند که امام راحل در وصیت‌نامه خود به ملت دادند.

سردار نقدی ادامه داد: طبق گزارش دادگستری آمریکا به کنگره، ۴۲۳۴ زندانی در زندان‌های آمریکا در سال ۲۰۱۹ کشته شده‌اند و این آماری است که خودشان داده‌اند و در ادامه گزارش آمده؛ آمار کشته‌ها نسبت به سال قبل ۶ درصد کاهش داشته است و ۹۵۰ نفر زندانی دیگر در زندان‌های آمریکا وجود دارد که خانواده‌های آنها از آنها خبر ندارند.

وی اظهار کرد: سالانه در زندان‌های آمریکا چندهزار نفر کشته می‌شوند و به اندازه کل زندانی‌های جهان در آمریکا زندانی وجود دارد.

سردار نقدی اظهار داشت: در عربستان در اردیبهشت سال گذشته ۳۷ نوجوان را به‌دلیل پخش اعلامیه علیه رژیم سعودی جلو دوربین گردن زدند و دو سال قبل هم ۸۰ نوجوان دیگر را گردن زدند و عربستان و‌ متحدانش هر روز در یمن جنایت‌هایی را انجام‌ می‌دهند و خاشقچی که مخالفی از جنس خودشان بود آن را در سفارت عربستان در ترکیه با اره برقی تکه‌تکه می‌کنند و در اسید حل می‌کنند.

وی اضافه کرد: در ماه‌های اخیره گورهای دسته‌جمعی که انگلیسی‌ها در زمان حمله به کانادا بومی‌های سرخ پوست را کشتند و در کنار کلیساهایشان دفن کردند، کشف شد.

سردار نقدی  گفت: کومله که خود این روزها  مدافع خانم‌ها شده و شعار زن، زندگی و آزادی می‌دهند،  یکی از خشن‌ترین گروه‌ها است. افرادی را که اسیر می‌کردند با سرامیک و موزاییک سر می‌بریدند تا زجرکش شوند و تنها می‌توان ده‌ها جلد کتاب در مورد جنایت منافقین نوشت.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: هرچه دیکتاتور درجه یک در جهان وجود دارد نوکر آمریکا است.

سردار نقدی ادامه داد: ولایت فقیه ضد دیکتاتوری‌ترین پدیده در حاکمیت است و مانع دیکتاتوری در حکومت شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما ایراد داریم و باید خودمان با تلاش و‌ کار ایراداتمان  را برطرف کنیم. مسائل اقتصادی را باید در مسیر خودش حل کنیم و یک‌ جاهایی خودمان گره ایجاد کرده‌ایم که باید باز کنیم.

 وی افزود: در توطئه اخیر دشمنان با شکست مواجه شدند و آنها  تمام شبکه‌های جاسوسی و عناصری که سال‌ها آموزش داده بودند و همه رسانه‌ها  را در حد رسوایی به میدان آوردند. تلویزیون اینترنشنال به‌عنوان مرکز فرماندهی آموزش‌های خرابکارانه بود که آموزش می‌داد بانک‌ها، اماکن عمومی و ...را به آتش بکشید.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب ابراز داشت: در اغتشاشات اخیر متاسفانه ما از لحاظ قانونی ضعیف عمل کردیم و باید با دانش‌آموزان و دانشجویان گفت‌و‌گو‌ کرد.


مطالب پربازدید سایت

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

شهید ترور

شهید اکبر همتی

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

جدیدترین مطالب

شهید ترور سامی‌مقام

پيکر پاکش 44 سال مفقود ماند

با حضور مردم ولایتمدار منطقه سیستان و بلوچستان

پیکر شهید مدافع امنیت در هامون منطقه سیستان و بلوچستان تشییع شد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

شهید ترور

شهید اکبر همتی

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

مطالب پربازدید بخش خبر

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان