خط جنایات منافقین همچنان ادامه دارد

Gera16 03mp4 Snapshot 0708720

متن کامل گفتگوی سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان در برنامه «گرا» شبکه استانی خراسان رضوی:

 

مجری: سلام‌علیکم؛ خیلی خوش آمدید به برنامه گرا. کتابی دست من هست که خیلی سنگین است و حدود چهارصد صفحه دارد. نه شاهنامه هست نه لیلی و مجنون و نه رمان و قصه. نه تحلیل است و نه مقاله. فهرست است. فهرست اسم. یعنی در هر صفحه کلی اسم است. 17 هزار اسم که هرکدام یک نفرند که هر کدام یک خانواده اند. هر کدام یک فامیل‌اند. 17 هزار اسم شهیدی که نه در میدان جنگ، که ترور شدند و این صفحه‌هات به هزار دلیل محو شده و اسمی از این صفحه‌هات در تاریخ نیست. می‌خواهیم در برنامه گرا در مورد صفحه‌هات نگفته شده تاریخ کشور بگوییم. گفتگو برنامه گرا را آغاز می کنیم با دوست بزرگواری؛ آقای مربایان عزیز که با من همکاری می کنند.

 

مربایان: عرض سلام دارم خدمت شما آقای حاجتمند، بیندگان برنامه و مهمان برنامه ان‌شاءالله که برنامه خوبی داشته باشیم.

 

مجری: آقای هاشمی‌نژاد عزیز خیلی خوش آمدید. فرزند برومند شهید هاشمی‌نژاد.

 

هاشمی‌نژاد: بنده هم عرض سلام دارم خدمت جناب عالی، جناب آقای مربایان و بینندگان عزیز و ارجمند.

 

مجری: از روح پر فتوح شهید هاشمی‌نژاد و همه شهدا مخصوصا شهدا ترور استمداد می گیریم که ان شاءالله کمک بکنند و برکت بدهند به حرف هایی که می زنیم. آقای مربایان شما بحث رو شروع کنید.

 

مربایان: آقای هاشمی‌نژاد ما در تاریخ انقلاب اسلامی همان طور که حاج آقای حاجتمند گفتند 17 هزار شهید ترور داریم و این 17 هزار شهید ترور به گواهی تاریخ از همان روزی پیروزی انقلاب، تقدیم انقلاب شد. تروریسم هزینه‌ای بود که جمهوری اسلامی داد به خاطر انقلابی که مردم کردند. اصولا چه شد که دشمنان ما این حربه را، این سلاح را از اول انقلاب به دست گرفتند. برای انقلابی که مردم کردند و قیامی که مردم کردند و حضرت امام رهبری‌شان کرد.

 

هاشمی‌نژاد: انقلاب اسلامی که اتفاق افتاد دایره محاسبات کشورهای غربی به خصوص آمریکایی ها به هم ریخت. آنها باید برای طراحی آینده کار می کردند. از این رو به گروه ها و جریاناتی که در کشور بودند روی آوردند. از این ظرفیت ها استفاده کردند علیه مسیری که وجود دارد. مسلما بخشی از طراحی دشمن رویارویی مستقیم است. مثل حمله‌ای که آمریکایی ها در طبس انجام دادند و بعضی از کارهای دیگری که انجام دادند. بخش دیگر ظرفیت های درونی است. خوب آنها این ظرفیت ها را می سنجند. جریان هایی هستند که سلاح به دست دارند. ترور و حذف فیزیکی یکی از اولین اقداماتی هست که استکبار جهانی،  آمریکایی ها و غربی ها در کشور های مختلف از آن استفاده می کنند. ایران کشوری وابسته بوده و حالا مستقل شده است. یکی از این ظرفیت ها گروهایی بودند که قبلا اسلحه در دست داشتند. مثل منافقین. تز کاری چنین گروهک‌هایی خشونت است. فرهنگشان با انقلاب اسلامی کاملا متفاوت است. این ظرفیت را باید استفاده کنند و آن را در مقابل انقلاب اسلامی قرار دهند. اگر وقایع چهل سال گذشته را کنار هم بچینیم و اقدامات گروهک‌ها را نگاه کنیم، می‌ببینیم که منافع این اقدامات و کارهایی که انجام دادند نفعش در جیب چه کسانی ریخته شده است. غیر از آمریکا و اسرائیل از آن نفع بردند؟! از همان ابتدای حذف رهبران انقلاب اسلامی در کنار صدام قرار گرفتند. علیه مردم ایران و سربازان کشوری که دارند از خودشان دفاع می کنند قرار گرفتند. از آن طرف هم استکبار جهانی به خصوص آمریکایی ها بیشترین حمایت ها را از صدام صورت دادند. کمک های نظامی کردند. اینجاست که نفاق در کنار صدام قرار می‌گیرد. بعد از صدام در کنار اسرائیل قرار گرفتند و به جمع آوری اطلاعات روی آوردند. به همین شکل در طول چهل سال گذشته به هر اقدامی که آنها انجام دادند نگاه می کنید می بینید که کاملا به نفع آمریکایی است. پس اینکه بعضا بیان می‌شود چون اینها نتوانستند سهمی از انقلاب بگیرند بسیار تفکر ساده‌انگارانه‌ای است.

 

مجری: خیلی عجیب است. در این لیست شغل ها را که نگاه می کنم خانه دار، کارمند، کشاورز، کادر ارتش، کارگر ساختمان، دولتی، وظیفه، روحانی، میوه و تره بار فروش، نجار. خیلی هم خشن برخورد کردند. ما در ایران هم خیلی مظلوم بودیم!

 

هاشمی‌نژاد: کاملا همین طور است. یعنی در دهه 60 مردم ما تجربیاتی برایشان اتفاق افتاد، وقایعی بر کشور ما تحمیل شد که واقعا هر کدام از آنها به تنهایی می توانست یک نظام قدرتمند را از پا بیندازد. در دهه 60 کشور ما درگیر جنگ تحمیلی بود که هم شرق عالم به صدام کمک نظامی می‌کرد و هم غرب عالم. هم کشورهای شرقی هم کشور های غربی. در کنار این بسیاری از این کشورها که متخاصم بودند سرباز به صدام می دادند  و کمکش می کردند در بین اسرایی که ما گرفتم حداقل اسرایی از بیست ملیت مختلف بودند.

 

مجری: منطقشان این بوده که نظم عمومی مورد نظر قدرت ها رو از بین بردیم!

 

هاشمی‌نژاد: این لفظ زیبای آنها است. منطق اصلی این هست که ما اینجا منافع داریم، ما اینجا باید سیطره پیدا کنیم.

 

مجری: البته پهلوی هم سواری می داده و حالا با انقلاب اسلامی دیگر این سواری در کار نیست!

 

هاشمی‌نژاد: منش غرب این است که حق ما چاپیدن اموال شما است و حق شما نوکری ما.

 

مجری: تصویری که وجود دارد این است که دشمنان ما یک بعد خارجی داشتند و یک بعد داخلی. دشمنان خارجی ما با استفاده از همین دشمنان داخلی و نفوذ آنها به دنبال ضربه زدن بودند. کسانی که حضرت امام در جریان مبارزات خیلی به آنها پا نمی‌دادند و با آنها همراه نبودند.

هاشمی‌نژاد: ببینید چرا دشمن بحث حمایت از نفاق را مطرح می کند؟ ظاهر قضیه در دهه 60 را که نگاه می کنیم، گروهکی در داخل کشور دست به اسلحه برده و در نهایت بعد از کشمکش هایی که وجود داشته اقداماتی را انجام داده است. ولی وقتی که تاریخ گذشته را نگاه می کنید، حمایت این نوع جریان‌ها از طرف قدرت های جهانی کاملا مشهود است. امکان ندارد که چنین عملیات هایی به این گستردگی با نفوذ هایی به این پیچیدگی در حساس ترین مراکز قدرت جمهوری اسلامی ایران اتفاق بیفتد بدون اینکه سیستم های بزرگ امنیتی پشت این جریان نباشند. این نوع اقدامات تروریستی در کشور ما انجام شد اما در هیچ جای دنیا سابقه نداشت که یک گروهی رسما اعلام آغاز اقدامات تروریستی در یک کشور کند و بعد در کشورهای مدعی حقوق بشر و مدعی مبارزه با تروریسم و مدعی تمدن دفتر رسمی داشته باشد. و علاوه بر آن حمایت رسمی و علنی از اعضایشان و حمایت‌های تدارکاتی و لجستیکی و رسانه‌ای از آنها داشته باشند. چهل سال است که این اقدامات را انجام می‌دهند. این نشان میدهد که این جنایاتی که شما برشمردید و توسط سازمان منافقین انجام شده است یکی از اقدامات سازمان یافته استکبار و آمریکایی ها بود. دلیلش هم این است که این گروهک همچنان فعال است. دلیلش پول های زیاد و فراوانی است که اینها در اختیار دارند. دلیلش این هست که در بحث های مختلفی که علیه ایران مطرح میشود یک پای ثابت آنها منافقین هستند. دلیلش این هست که وقتی که صدام به کشور ما حمله می کند، که یک اقدام آشکار تجاوزگرایانه ضد ایرانی است، چه جمهوری اسلامی باشد چه نباشد، صدام و حزب بحث یک جریان به شدت ضد ایرانی بود. پای حمایت منافقین به میان می‌آید و استکبار هم پشت این جریان علیه انقلاب اسلامی قرار می‌گیرد.

 

مجری: مردم چگونه می‌توانند تحلیل کنند که در برابر گروهی که رسما اقدامات تروریستی انجام میدهد هیچ اقدامی از سوی نهادهای بین‌المللی صورت نمی‌گیرد و حتی بدتر از آن گاها حمایت هم می‌شوند؟

 

هاشمی‌نژاد: موضوع تروریسم یک موضوع بسیار پیچیده سیاسی است که آن را می‌توان با الفاظ و قواعد و قوانین حقوقی جابجا کرد. اسم را عوض می کنند شرایط عوض می شود. منافقین را در داخل کشور می گفتند سازمان مجاهدین خلق. همین افراد می رفتند در خارج کشور و مثلا می‌شدند شورای هماهنگی مثلا گروه ها. اسم عوض می کردند. از همین فرصت ها استفاده می کردند. موضوع دیگر، موضوع دولت ها است.  دولت ها وقتی که علیه یک کشور وارد تخاصم شوند؛ به خصوص امریکایی ها؛ هر جنایتی را انجام می دهند و از این موضوع چشم پوشی می کنند. در سال 1997 وزارت امورخارجه آمریکا گرارشی رسمی راجع به سازمان منافقین منتشر کرد. این گزارش صراحتا اعلام می کند که سازمان مجاهدین خلق در دهه 60 هزاران هزار نفر از مردم بی گناه و شهروندان ما را ترور کرده است. این اقدامات در زمانی بوده که دفتر رسمی این ها در پاریس و فرانسه دائر بود. این نشان می دهد که این اقدامات کاملا تحت حمایت کشورهای غربی و امریکایی ها علیه مردم ما انجام شد. خانم کلینتون در خاطراتش در کتابی به صراحت میگوید که جریاناتی مثل طالبان  مثل القاعده مثل داعش را خود ما به وجود آورده‌ایم. این یک زنجیره است همراه با جنایاتی که این ها انجام می دهند. بعد اشغال عراق توسط آمریکایی ها، یکی از مقامات بلندپایه نظامی آمریکا در عراق به صراحت اعلام کرد که ما اقدامات کثیفی که خودمان رویمان نمی شد انجام بدهیم توسط سازمان مجاهدین خلق انجام می دادیم.

 Gera16 03mp4 Snapshot 1037032

مجری: فقط دارم ورق می زنم و تند تند دارم ورق می زنم.

 

هاشمی‌نژاد: این اسنادی که روبروی من دارید می بینید در دهه 60  و فقط در سال 60 اقدامات روزانه تروریستی منافقین است. یعنی اقدامات تروریستی تک تک اسامی که در کتاب روبروی شما است که شامل کارمند، بچه، پیرزن، مغازه دار...

 

مجری: کودک خیلی خردسال هم داریم...

 

هاشمی‌نژاد: این شرح وقایع 800 صفحه هست! 365 روز سال را در نظر بگیرید، 800 صفحه کار روزانه جنایتکارانه منافقین. گروهکی با این پیشینه در جنایت و با اون پیشینه در خیانت.

...

همه اقدامات منافقین خیانت بود

 

مربایان: آقای هاشمی‌نژاد در بخش قبل اشاره کردید به اسنادی که روبرویتان است و 800 صفحه که جنایت های منافقین فقط در سال 60 است. یک کلید واژه دیگری را هم استفاده کردید به عنوان خیانت که خب سازمان منافقین در این زمینه نیز ید طولایی دارد خیانت های منافقین در دهه 60 چه بود؟

 

هاشمی‌نژاد: خیانت‌های منافقین فراوان بود. همه اقداماتشان خیانت بود.

 

مجری: مصداق اَتم و کامل مفهوم خیانت مساوی است با منافقین.

 

هاشمی‌نژاد: کامل. یعنی از هر بعدی که مطرح کنید منافقین مصداق خیانت کار هستند. مصداق روشن و واضح و آشکارش این است که در زمانی که مردم ایران در سال 59 مورد هجمه صدام واقع شدند، ببینید هر بخش و هر کس با هر اعتقادی معمولا وقتی کشورش مورد هجمه خارجی واقع می شوند و کشورش اشغال می‌شود، همه دست در دست هم می دهند علیه متجاوز. چون دیگر تکلیف آن متجاوز مشخص است. منافقین درست چند ماه بعد از حمله صدام و اشغال بخش مهمی از کشورمان دست به جنگ مسلحانه می برد و شروع می کند اقدامات تروریستی و نا امن سازی شهرها. علیه مقامات کشور، علیه تصمیم گیرندگان کشور و مردم عادی. که بخش مهمی از اسامی آنها جلو چشم شما است. این اسامی کاملا نشان میدهد این جهت گیری و اقدامات، درست در جهت اقدامات صدامی است که موشک می زند در وسط شهرها.

 

مربایان: ترکیب خیانت و وحشت!

 

هاشمی‌نژاد: کاملا. یعنی برای ایجاد رعب و وحشت و از دست دادن روحیه ملت ایران. برای چی؟ برای اینکه در مقابل صدام از وطنشان دفاع نکنند. موضوع جمهوری اسلامی را بگذارید کنار. در هر دین و آیینی و مکتبی و با هر اعتقادی که داشته باشید دفاع از کشورتان جز وظایف انسانی هر شخصی است. در طول تاریخ خائن زیاد داشته ایم. خائن هم مراتب مختلفی دارد. منافقین تنها گروهی در تاریخ هستند که در خیانت به کشورشان سنگ تمام گذاشتند. هم در زمانی که هنوز در داخل کشور بودند در جهت منافع دشمن خارجی عمل کردند و هم بعد از اینکه گروه زیادی از مسئولین و مردم را به شهادت رسانده و نتوانستند نتیجه بگیرند، رفتند در کنار صدام قرار گرفتند. در وسط جنگ به کمک صدام رفتند تا بتواند سربازانی که از کشورشان دفاع می‌کنند را ترور کنند.

 

مجری: این ها شناسنامه شان که ایرانی بود! بالاخره هر کسی نسبت به محل زندگی‌اش باید حساس باشد!

 

هاشمی‌نژاد: اینها همین قدر رو سیاهند. اینقدر کثیف اند. که آمریکایی‌ها گفته بودند که هر کار کثیفی که ما می خواهیم انجام بدهیم و رویمان نمیشود انجام دهیم آن را به منافقین محول می کنیم. همه این خصوصیات کثیف را اینها یک جا دارند. یکی از اعضایی که از منافقین برگشته بود تعریف می کرد، بعد از یکی از عملیات هایی که صدام علیه ایران انجام داده بود و جمعی از سربازان ایران را به شهادت رسانده بود و در آن منطقه عملیاتی کلاه سربازان و بعضی از این چیزها واقع شده بود، صدام رفته بود آنجا و جشن به پا کرده بود و گروهی را هم دعوت کرده بود و البته از منافقین کسی را دعوت نکرده بود. منافقینی که این همه خدمت کردند به صدام. منافقینی که صدام در بحبوحه جنگ به آنها اعتماد کرد. منتها در ذهنش آمده که نکند این صحنه مثلا اینکه بدن های مطهر شهدا اینجا است یک درصد ممکن است ایرانی بودن این ها به ذهنشان بیاید و بنابراین این ها را دعوت نکرده بود. بعد جالبه سرکرده منافقین نامه می نویسد به صدام و با گله‌مندی می‌گوید که توقع داشتیم در کنار شما در این جشن پیروزی ما هم دخیل بودیم. ما هم در کنار شما باشیم. این یعنی تمام سیاهی‌های عالم. منافقین همه اقدامات جنایات کارانه و همه خیانت ها را با همه ابعاد داشته و دارند.

 

منافقین مجسمه روسیاهی در تاریخ هستند

 

مجری: داریم در جهان به غیر از این ها به این کثیفی؟!

 

هاشمی‌نژاد: به هر حال اینها مجسمه رو سیاهی در تاریخ هستند.

 

مجری: وقتی اسم کشور وسط میاد و به هم‌وطنت آسیب میرسد احساس خوبی نخواهی داشت!

 

هاشمی‌نژاد: این مسیر ادامه دارد. اینها مربوط به دوران صدام است. اگر بخواهیم این موارد را بشمارید بسیار زیاد است. صدام موشک می زد، اعضا منافقین برایش ترسیم می کردند این موشکی که تو زدی چند نفر از مردم را کشت، چقدر روحیه مردم را تغییر داد و اگر دفعه دیگر این جا بزنید این جوری تاثیر خودش را می گذارد. ببینید گاهی این کار را در مراکز نظامی انجام می دهید، گاهی این خوش خدمتی را برای هم وطن عادی کشور انجام می‌دهی. این انتقام از کیست؟ این کشتار وسیع کیست؟ انتهای خیانت می خواهد به کجا برسد. به براندازی یک ملت؟! یادم آمد این جمله یکی از آمریکایی ها. یکی از نظریه پردازان آمریکایی در زمان جورج بوش گفته بود باید ریشه ملت ایران را به عنوان یک ملت خشکاند. این ها را ما برای چه می گوییم؟ برای این می‌گوییم که مشخص باشد حد و مرض اینها تا به کجاست؟ برای اینکه مشخص شود جلاد کیست و خائن کیست؟ جلاد باید در تاریخ و ذهن ملت ایران مشخص باشد. اگر حافظه یک ملت با دسیسه های دشمنانش پاک شد بدترین اتفاق ممکن خواهد افتاد. فضای رسانه ای دنیا برای یک چنین مواضعی و برای یک چنین اتفاقاتی در دست استکبار هست. یعنی آنها ابزار رسانه ای را در دنیا قبضه کردند که بتوانند تاریخ را حتی در ذهن یک ملت جابه‌جا کنند. که بتوانند به اهداف خودشان برسند.

 

مجری: یک کودک شیر خواره را آتش می زنند...

 

هاشمی‌نژاد: بله کودک سه ساله فاطمه طالقانی در یک کانکس چون مال جهاد سازندگی بوده است.

 

مجری: چرا این اتفاق می افتد میشه توضیح بدید.

 

هاشمی‌نژاد: همان زمان که مزرعه آتش می زدند، زن و کودک می کشتند، کانکسی که آرم جهاد سازندگی را داشته و پدر و مادر فاطمه برای اقامه نماز صبح بچه خودشان را در آن کانکس خوابانده بودند یک عضو گروهک منافقین برای ضربه به جهاد کشاورزی این کانکس را به آتش می کشد.

 

مجری: همین هایی که اسمشان رو گذاشتند مجاهدین خلق!

 

هاشمی‌نژاد: در داخل کانکس که می خواهد آتش بزند مواد آتش زا را می ریزد. حداقل این بچه را بیرون نمی گذارد. همان جا این بچه خواب را زنده زنده می سوزاند. موارد اینجوری زیاد دارند.

 

مجری: داعش این کار را می کند.

 

هاشمی‌نژاد: دقیقا.

 

مجری: یعنی ما زمانی در کشورمان داعش داشتیم!

 

هاشمی‌نژاد: در دهه 60 مردم ایران داعش را داشتند ولی تفاوتش این بود که در زمان داعش کسی به صورت رسمی از آنها حمایت نکرده بود. چه در منطقه چه در خارج از منطقه. البته همه می دانند داعش چیست. حامیانش چه کسانی هستند. از کجا پول به دست آورده است. سلاح های مدرن آن از کجا آمده. این ها را همه می دانند ولی دیگر کسی به صورت رسمی این کار را نمی کند. در مورد منافقین این کار را انجام دادند. یعنی به صورت رسمی این کار را انجام دادند.

 

بسیاری از منافقین با رأفت جمهوری اسلامی از زندان آزاد شدند

 

مربایان: آقای هاشمی‌نژاد این همراهی منافقین با صدام به عنوان یک خیانت بَین و روشن اینقدر بزرگ هست که خیانت های دیگرشان در دهه 60 خیلی گفته نشده است. خیلی بعید می دانیم که در جنگ اقتصادی که در ایام جنگ و ایام دفاع مقدس علیه ملت جاری بود رد پایی از منافقین نباشد. فشارهای اقتصادی گراهایی داشته است. این گراها هم به نظر میاد از سمت منافقین داده شده است.

 

هاشمی‌نژاد: همه این موارد هست نه این مورد که مربوط به اون زمان باشد اگر فرصت باشد قطعا  این را خواهم گفت که این خط خیانت تا همین امروز به همین شکل ادامه پیدا کرده است یعنی تا همین امروز و تا همین لحظه. آن روزی که صدام علیه کشور ما می جنگد و موضع اش ضعیف شده در مقابل رزمندگان ما یعنی سال 63 و 64 که کاملا صدام در موضع ضعف قرار دارد، اینجا ابزار نفاق رو لازم داشت  تا با چهره هایی ایرانی و آشنا به فرهنگ ایرانی و با کمک خانواده های این ها در داخل که کمک بسیار خوبی هستند برای نقاط قوت و ضعف جمهوری اسلامی ایران به جبهه‌های ما ضربه وارد کنند. اینکه چه زمانی رزمندگان و فرماندهان از جبهه های نبرد برمی گردند تا بشود آنها را ترور کرد. اینها عوامل می خواهد چه عواملی رو سیاه تر از منافقین می توانستند این کار را انجام دهند. سوابق آنها نشان میدهد این خط خیانت آنها بعد از جنگ و حتی قبل جنگ هم ادامه داشته است. در زمانی که ملت ما در محاصره اقتصادی قرار گرفت همچنان خیانت آنها ادامه پیدا کرد. در دهه 60 یکی از استراتژی‌های آنها این بود که اعضای منافقین به محض اینکه دستگیر می شدند به محض اینکه در دام نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی گرفتار می شدند به هر شکلی که هست توبه نامه بنویسند و بیرون بیایند. ما تعداد زیادی از افرادی داریم که به خاطر رأفت جمهوری اسلامی از زندان آزاد شدند.

 

مجری: در این مورد سوال دارم اگر ما نیرویی از گروهک منافقین یا همان به اصطلاح مجاهدین خلق که خیلی هم رو سیاه هستند را می‌گرفتیم با او چه کار می کردیم؟

 

هاشمی‌نژاد: خط جمهوری اسلامی این بود که هر کدام از اینها به هر شکلی که توبه کنند و مسیرشان را عوض کنند آزاد شوند.

 

مجری: حتی اگر قتل انجام داده باشند؟

 

هاشمی‌نژاد: نه. قتل مدعی خصوصی دارد. صاحب قتل مشخص است. حکم مشخصی دارد اما غیر از آن مباحثی است که مربوط به حکومت و نظام می‌شود. ببینید هیچ کشوری رفتاری که جمهوری اسلامی با منافقین انجام داد را انجام نمی‌دهد. اینکه گروهی در کشور در زمان جنگ با دشمن متجاوز خط ترور و کشتار راه بیندازد و همزمان در کنار دشمن متجاوز هم قرار بگیرد با این وجود کسانی که دستگیر می‌شوند اگر اقدام به قتل نکرده باشند با نوشتن توبه نامه آزاد می‌شوند.  حالا سازمان‌های حقوق بشری مدعی این انسان‌های روسیاه می‌شوند و ادعای حقوق بشری مطرح می‌کنند. از این خباثت آمیزتر و مضحک‌تر! آن هم بعد از سی سال. این معنایش چیست؟ معنایش این است که امروز اگر داعش جنایت میکند اگر داعش در میان مردم نفرت انگیز است. سی سال سکوت بکن. بعد که دو نسل عوض شد حافظه تاریخی ملتی را عوض کن و بعد بابت همان‌ها مدعی باش. چرا بعد سی سال مطرح میشود این موضوعات دقیقا به خاطر همین که حافظ ملت ایران را تغییر دهند.

 

مجری: ما با کشوری مواجه هستیم که طرف کار خائنانه می کند، دستگیر میشود، ما با رأفت اسلامی میگوییم اگر توبه کنی و بر نگردی و توبه نامه بدی آزاد می‌شوی...

 

 هاشمی‌نژاد: ما با این کشور مواجه ایم و این کشور بارها زخم خورده ولی دست از این کار برنداشت. بعد از اینکه صدام مجبور شد بعد آتش بس دست از تجاوزاتش بردارد عملیات مرصاد برای جلوگیری از هجمه منافقین اتفاق افتاد که تحت حمایت صدام بعد از آتش بس بود.

 

مجری: اسمش چی بود؟

 

هاشمی‌نژاد: آنها می گفتند عملیات فروغ جاویدان. یک لشکر دو هزار نفری را وارد کشور ما کردند که در شهرهای مرزی ما حقیقتا روی جلادان تاریخ را سفید کردند.  در اسلام‌آباد غرب در یک بیمارستان بیمارها  را آورده بودند در حیاط بیمارستان دورشان را هیزم گذاشته بودند و زنده‌زنده سوزانده بودند. این یکی از اقدامات آنها بود. یکی از بیماران توانسته بود فرار کند و رفته بود در موتورخانه بیمارستان. حرارت موتورخانه چربی های بدنش را آب کرده بود اما جرات نکرده بود که خارج شود.

 

مجری: ماجرای نیمروز یک به اینها اشاره دارد.

 

هاشمی‌نژاد: بله اشاره دارد به این موضوع. 35 درصد از آن افرادی که جزء لشکر منافقین بودند و در عملیات مرصاد به هلاکت رسیدند کسانی بودند که توبه نامه امضا کرده بودند. در دهه 60 و قبل سال 67 .

 

مجری: یعنی در زندان توبه نامه دادند که ما اقدامی نمی کنیم!

 

هاشمی‌نژاد: اعلام کرده بودند که برائت می جوییم از منافقین. اما وقتی آزاد شدند دوباره برگشتند به دامن منافقین. علیه سربازان و مردم کشورشان دست به اسلحه بردند. سی پنج درصدی افرادی که حمله کرده بودند به کشور. غیر از کسانی که توبه نامه نوشتند و داخل شهرهای ما دست به ترورهای مختلفی زدند. غیر از کسانی که در زندان حتی دسترسی به اسلحه پیدا کردند. سه مورد حداقل در داخل زندان داشتیم و بسیاری از مواردی دیگر نیز داشته‌ایم.

 

منافقین حتی در زندان هم نقشه ترور طراحی می‌کردند

 

مجری: یک مورد هم در مشهد داشتیم.

 

هاشمی‌نژاد: یک مورد در مشهد مسئول زندان را با هماهنگی داخل زندان و بیرون زندان ترور کردند و بسیاری از مواردی که شما فرمودید. عرض این هست که رفتارهای خیانت بار منافقین ادامه دارد. وقتی که جنگ تمام شد تک موردی می‌آمدند در کشور و اقدام تروریستی انجام می دادند و همه این اقدامات در راستای اهداف حزب بعث بود. مثلا شهید صیاد شیرازی در دهه 70 که جنگ تمام شده بود برای خوش آمد صدام ترور می‌شود. وقتی که صدام سقوط می کند و آمریکایی ها جایگزین می شوند، تمام آثار صدام را از بین بردند جز منافقین. منافقین ابزار کار آمدی هستند. اینها ابزاری هستند علیه مردم ایران. منافقین برای خیانت هیچ حد و مرزی ندارند و عملا هم این را نشان دادند. بعد از اینکه آمریکایی ها در عراق مستقر شدند یکی از عوامل مهم شناسایی گروه های مردمی و دانشمندان عراقی همین منافقین بودند. بعد از حضور آمریکایی‌ها دو هزار دانشمند عراقی ترور شدند. دشمن پس از اینکه نتوانست با اقدامات نظامی خشن جلوی رشد علمی کشور ما را بگیرد، ترور دانشمندان ما در دستور کار اسرائیل قرار گرفت، اینجا هم سر کله منافقین پیدا میشود. دو مامور بلند پایه اسرائیل اعلام کردند که در دهه گذشته ایران پنچ دانشمند هسته ای خودش را از دست داد. صهیونیست ها به صراحت گفتند که این کار در همکاری سی آی ای آمریکا، موساد اسرائیل و سازمان منافقین انجام شد. یعنی دانشمندان مردم ایران هم در هدف این ها هستند. این هم یکی از قطعات پازل خیانت علیه ملت ایران.

 Gera16 03mp4 Snapshot 1649870

مجری: می دانید من به چی فکر می کنم، اینکه این ضد قهرمان و بدمن قصه ما همه چیز را برای کثیف بودن و رو سیاه بودن دارد. متاسفانه ما قدرت رسانه‌ای نداشتیم. ما سکوت کردیم. سال‌هاست آموزش و پرورش هیچی نگفته است. تلویزیون چیزی نگفته. رسانه، سیاسیون هیچی نگفته‌اند. آقای هاشمی‌نژاد ما تا حالا اعاده شکایت کردیم به دادگاه‌های جهان؟

 

هاشمی‌نژاد: قطعا جمهوری اسلامی ایران اقداماتی را انجام داده است. اما عزم آنها این نیست. چون متهم ردیف اول خودشان هستند...

 

فرانسه متهم ردیف اول حمایت از منافقین است

 

 مجری: نمی پذیرند شکایت‌یمان را؟

 

هاشمی‌نژاد: قطعا این کار را نمی‌کنند. فرانسه چهل ساله است که پایگاه مرکزی منافقین است. چه جوری می خواهد دادگاه تشکیل بدهد. علیه چه کسی می خواهد دادگاه تشکیل بدهد. متهم ردیف اول خودش است. بیست سال پیش منافقین در اقدامی هماهنگ به نمایندگی‌های دیپلماتیک ایران حمله کردند. می دانید سفارتخانه‌های هر کشوری به منزله خاک آن کشور هستند. مسئولیت امنیت این دفاتر با میزبان آنها است. حالا بیست سال پیش منافقین به صورت همزمان در یک زمان مشخص به یازده سفارتخانه ما در کشورهای مختلف اروپایی حمله کردند. فیلم هایش موجود است که چگونه دیپلمات ما را با تبر زدند. این خیلی ساده اندیشه است که فرض کنیم این اقدام بدون هماهنگی با سیستم های امنیتی انجام شده است. کاملا نشان میدهد که این اقدام با هماهنگی صورت گرفته است. هر جایی که بخواهیم انگشت بگذاریم متهم اول غرب و آمریکا هستند. لذا تا می‌توانند از این ابزار استفاده ‌می‌کنند. کسانی که داعش دهه 60 بودند امروز مدعی هستند که ما چرا اعدام شدیم؟ چرا اصلا از ما اعدام کردند؟ وقتی از منافقین با آن سابقه جنایتکارانه دهه 60 علیه مردم ایران در کنار صدام به عنوان مخالفان جمهوری اسلامی در رسانه‌های غربی یاد شود. وقتی این ها را مخالف نام بردید، دیگر نمی‌توانند تروریست باشند. وقتی تروریست نشدند جنایات اینها کنار میرود. وقتی مخالفین شدند خیانت های اینها کنار می رود. اینها می‌خواهند حافظه ملت ایران را دست کاری کنند که بتوانند از جلادان دهه 60 قربانی دهه 60 بسازند.

 

مردم در دهه 60 خواهان برخورد شدید با منافقین بودند

 

مجری: مثل اینکه بیست سال دیگر بگویند چرا داعشی‌ها را کشتید؟!

 

هاشمی‌نژاد: اگر لازم داشته باشند قطعا همین کار را می کنند.

 

مربایان: همه این ها در حالی است که مردم در دهه 60 از برخورد هایی که با این افراد می شد استقبال می کردند و مطالبه خود مردم بود.

 

هاشمی‌نژاد: مطالبه مردم بود. اگر فیلم های آن زمان پخش شود خواهیم دید که در محل هر جنایت که انجام می شد مردم تجمع می کردند. مردم علیه دادستان مدعی بودند. ادعا داشتند که چرا با این ها درست برخورد نمی کنید. عرض من این که نفاق همین امروز که بحث تحریم ها مطرح است در کنار خشن ترین و جنایت کارترین قشر هیئت حاکمه آمریکا  قرار گرفته است. در کنار یکی مثل ترامپ و مایک پمپئو  و دیگر دلقک های رو سیاه ضد ایرانی و نه ضد جمهوری اسلامی که اساسا اظهاراتشان ضد ایرانی است، می‌نشینند و به صراحت می گویند که باید جمهوری اسلامی سقوط کند. اگر می‌خواهد ساقط شود باید تحریم شود.

 

مجری: ما در سال 67 چه کسانی را اعدام کردیم؟ یک یاد آوری بکنم از دهه 60. در کشور با یک جریان  بسیار خشن و بسیار کثیف مواجه بودیم. بخشی از اینها زندانی می شوند. در زندان جریاناتی اتفاق می افتد و بخشی از این ها توبه نامه می نویسند و آزاد می‌شوند. می‌گویند ما با مردم دیگر کاری نداریم. دست به سلاح نمی بریم و ما از آنها توبه نامه می پذیریم. برخی از این آدم ها که به قول شما سی پنج درصد از لشکر کثیف سازمان منافقین را تشکیل می دادند علی‌رغمی که توبه نامه دارند باز به کشور حمله می کنند. برخی هم اسیر می شوند و ما می گیریمشان. بخشی هم در زندان هستند و آنهایی هم که هستند راضی نمی شوند که توبه نامه حتی صوری بدهند.

 

مربایان: حتی شورش هم کرده بودند در زندان یعنی در زمان تجاوز شورش کرده بودند.

 

مجری: زمانی که مرصاد اتفاق افتاده بود؟

 

مربایان: بله

 

هاشمی‌نژاد: منافقین در ماجرای عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان پیش بینی کرده بودند سه روزه به تهران می‌رسند. سرکرده منافقین میگفت دستور داده‌ام که شهرهای ایران و مواضع ایران بمباران شود و پادگان های که ممکن است علیه ما اقدام بکنند بیشتر بمب باران شود که ما بتوانیم راحت جلو برویم. این یک ضلع که صدام است و لشکر بعث. یک ضلعش لشکر خودشان است. وارد شهرها میشود و آن اقدامات جنایت کارانه را انجام می دهند. یک ضلع دیگر که می گفتند زندان ها هستند. می‌گفت افراد ما کاملا هماهنگ شده آماده هستند که به محض اینکه به شهرها برسیم هم‌دست شما بشوند.

 

مجری: پس ما زندانی داریم که نوعی پایگاه داخلی سازمان منافقین محسوب میشود. که شورش می‌کنند و بهم می‌ریزند.

 

هاشمی‌نژاد: این ها آدم هایی هستند که حتی صوری حاضر نشدند  بگویند ما دست به سلاح نمی بریم. با این وجود باز هم برگه گذاشتند جلو هر منافق و گفتند توبه نامه ولو ظاهری بنویسید و بروید. بعضا حاضر نشدند که همین کار صوری را بکنند و گفتند اگر آزاد بشویم مجدد بر می‌گردیم پیش سازمانی که دیگر  مشخص شد علیه جمهوری اسلامی و علیه مردم است.

 

مجری: بعد امام حکم می دهند؟

 

هاشمی‌نژاد: حرف سر این بود که این موضع جنایتکارانه علیه مردم است. علیه خاک کشور است. علیه هر قانون و قانون مداری به عنوان حیات بشری است و طبیعتا یک حاکم بایستی بی تدبیر باشد که جنایتکارانی را که این طور به صراحت میگوید که من اگر برگردم باز هم همین رویه را ادامه می‌دهم و بارها اثبات کرده‌اند که بسیاری از توبه گران دوباره اسلحه دست گرفتند و در شهر ها ترور کردند و مردم را گشتند. اینجا دیگر واقعا بر گرگ تیزدندان رحم کردن عین بی تدبیری است. عرض این بود اگر می خواهند ببینند که چرا منافقین مجازات شدند همین یک سوال را جواب بدهند. بقیه آنها طلبمان باشد. این کسانی که شما امروز دارید به آنها لقب مخالف می‌دهید در صورتی که خود وزارت امور خارجه آمریکا  به صراحت گفت تروریست و کسانی که به صراحت در اسناد آمریکایی گفته شده که هزاران هزار نفر از مردم ایران را ترور کردند و رسانه هایی نظیر بی بی سی رو سیاه اسم مخالف را بر آنها می گذارد چگونه رفتاری در جامعه و زندان در دهه 60 داشته اند؟

 

خط جنایات منافقین همچنان ادامه دارد

 

مربایان : نکته اش این است که مشئ‌شان همچنان همین است.

 

هاشمی‌نژاد: کاملا. همین چند روز پیش سر کرده منافقین اعلام کرد که من تاسیس موسسان پنجم ارتش آزادی بخش به گفته خودشان سازمان مجاهدین خلق را اعلام می کنم. بلافاصله بعد از این افرادی از خانواده های همان آدم های توبه کرده آمده‌اند جلوی دوربین و به روش داعش شمشیر نشان می‌دهند که ما آماده تشکیل این ارتش هستیم. حتی یکی از این افراد اسلحه پر می کند. اینها کسانی هستند که از آنها به جای استفاده از تروریست از لفظ مخالف استفاده می‌شود تا که بتوانند ادعاهای حقوق بشری را مطرح کنند. همین امروز منافقین در سایت‌هاشان این صحنه ها را نشان می دهند. یعنی آن خط جنایتکارانه ادامه دارد. یعنی ما اگر روزی دستمان برسد حتما همان کارهای دهه 60 را انجام می دهیم. یعنی اگر این قدرت جمهوری اسلامی ایران نبود، اگر این اقتدار جمهوری اسلامی و رزمندگان ما نبود، ما در شهرها و کوچه ها و در هر جای کشور همان داعش با همان شکل و شمایل و ریخت و قیافه با همان جنایت ها بلکه بیشتر بودیم. این فیلم های امروز مافقین کاملا نشان می دهد که خط جریان جنایت کارانه همان خط گذشته است.

 

مجری: دستتان درد نکند می دانم خیلی حرف ماند. آقای مربایان خیلی ممنونم. متشکرم.

 

مربایان: دست تان درد نکند. ممنونم.

 

مجری: من از مردم ایران خواهش می کنم که فارغ از نگاه های سیاسی غیر مستند تاریخ خودشان را بدون دستکاری بخوانند و بدانند و اجازه ندهند جای جلاد و شهید و قربانی عوض بشود. تمام جریان رسانه ای امپراتوری غرب به دنبال این است که پاک کند سابقه جلادان را. ان شاالله که با گرا در خدمتتان باشیم. تاریخ بخوانید ورق که بزنیم حقانیتمان مشخص خواهد شد.

 


نظر (0)

There are no comments posted here yet

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

جدیدترین مطالب

بررسی ابعاد مختلف ترور شهید فخری‌زاده در گفت‌وگو با عضو شورای ملی پژوهش‌های هسته ای لبنان

«فخر» برنامه هسته ای ایران

سالگرد شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

آن‌ها علم و دانش را ‌ترور کردند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

خون شهید فخری‌زاده روح تازه‌ای به انقلاب بخشید

مطالب پربازدید بخش گفتگو

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان