حمله منافقین به مردم فرانسه

France Mko Attachاعضای گروهک منافقین، به جمعی از مردم فرانسه که به حضور این گروهک در کشورشان معترض بودند، حمله کرده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از پرس تی وی، گروه فرانسوی «انجمن صلح» که اخیرا تظاهراتی در اعتراض به حضور گروهک منافقین در فرانسه برپا کرده بود، در طی برگزاری تظاهرات، مورد حمله اعضای این سازمان تروریستی قرار گرفته است. انجمن صلح فرانسه در راستای آگاه سازی مردم در رابطه با فرقه هایی که در سابقه آن ها اعمال خشونت بار مشاهده می گردد فعالیت می کند.

هِنوِر دوس سانتوس، یکی از اعضای انجمن صلح، در رابطه با حمله منافقین به تظاهر کنندگان می گوید: اعضای سازمان مجاهدین خلق به سمت ما آمدند و تلاش نمودند تا ما را مورد ضرب و شتم قرار دهند. همچنین آن ها سعی کردند پرچم ما را برده و لباس هایمان را پاره کنند و اعمالی انجام دادند که توهین آمیز بود.

یکی دیگر از اعضای این انجمن به نام فرانکو فیلیپه در رابطه با این حمله گفت: آن ها حتی ما را تا خانه هایمان تعقیب کردند. به مدت 45 دقیقه به ما توهین کرده، مورد تهدید قرارمان داده و از چهره هایمان عکس می گرفتند و در نهایت با دخالت پلیس دست از کارشان برداشتند.

انجمن صلح فرانسه به مطالعه در رابطه با فرقه ها پرداخته و تلاش می کند تا با آگاهی بخشی مردم از پیوستن آن ها به فرقه ها و نابودی زندگی هایشان جلوگیری نماید. با توجه به اینکه گروهک منافقین از افرادی ایرانی تشکیل شده که در زمان جنگ تحمیلی دوشادوش عراق بر علیه ایران جنگیدند، تعدادی از مردم فرانسه از سابقه خشونت بار آنان آگاه هستند. اما انجمن صلح معتقد است بسیاری از فرانسویان در رابطه با این سازمان در جهل و تاریکی نگه داشته شده اند.

هنور دوس سانتوس می گوید: با افراد زیادی ملاقات کردیم تا متوجه شویم چرا این تعداد از اعضای مجاهدین خلق در شهر اورسورواز حضور دارند؟ چرا آن ها در اینجا صاحب پناهگاه هستند؟ چرا آن ها برای شهر این مقدار ویژه و صاحب اهمیت هستند؟ من فکر می کنم آن ها حقیقت را نمی گویند. آن ها حقیقت را به مردم نمی گویند.

علی رغم پیدا شدن گورهای دسته جمعی در پادگان اشرف و کشتار دسته جمعی کردهای عراق توسط این گروهک و همچنین ترور شهروندان و مسئولین ایرانی، گروهک منافقین همچنان در میان سیاست مداران رده بالای فرانسوی دوستان نزدیکی دارد.

 


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

دومین نشست سالانه تخصصی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم

راهبردهای عملیاتی بانک صادرات ایران در مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم تشریح شد

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

بررسی ارتباط منافقین و اسرائیل

ملاقات‌ و ارتباطات موساد با منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان