حمله تروریستی در سیب و سوران با هدف جلوگیری از توسعه سیستان و بلوچستان انجام شد

استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی گفت: اقدام تروریستی در مسیر مهرستان- سیب و سوران ادامه‌ توطئه‌های ابتر دشمنان برای مقابله با پیشرفت منطقه و انتقام‌گیری از مردم ایران به خاطر حمایت همه‌جانبه از آرمان قدس شریف، انجام شده است.

170934846

در پیام محمد کرمی که نسخه ای از آن روز چهارشنبه به ایرنا نمابر شده آمده است: اقدام تروریستی عصر روز سه شنبه در مسیر مهرستان - سیب و سوران و حمله به ۲ خودروی انتظامی که منجر به شهادت پنج تن از نیروهای جان بر کف فراجا شد، در ادامه‌ توطئه‌های ابتر دشمنان برای مقابله با پیشرفت منطقه و انتقام‌گیری از مردم ایران به خاطر حمایت همه‌جانبه از آرمان قدس شریف انجام شده است.

اینجانب ضمن محکومیت قاطعانه اقدام تروریستی مزدوران رژیم صهیونیستی و دشمنان مردم شیعه و اهل سنت، شهادت پنج نیروی جان بر کف انتظامی شهیدان "محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی اله ری، کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی و بهزاد بارانی" را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، عموم ملت ایران به خصوص مردم شهیدپرور سیستان و بلوچستان و بویژه خانواده‌های داغدار شهدای بزرگوار تبریک و تسلیت می‌گویم.

همچنین ضمن تسلیت به نیروهای خدوم انتظامی قطعا پیگیری موضوع تا شناسایی و برخورد قاطع با عاملان، مسببان و حامیان عوامل این حادثه تروریستی در دستور کار نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و دستگاه قضایی خواهد بود.

به گفته معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان؛ ماموران انتظامی در حین انجام ماموریت با اشرار مسلح درگیر که در این درگیری پنج نفر شهید و یک نفر مجروح می‌شود.

علیرضا مرحمتی اظهار کرد: عصر روز چهارشنبه تعدادی از اشرار در منطقه سیب و سوران به یک گشت انتظامی که در حال ماموریت بودند حمله می کنند که متاسفانه در این حمله پنج نفر از ماموران انتظامی به شهادت می رسند و یک نفر نیز مجروح می شود.

وی بیان کرد: عملیات برای پیدا کردن عاملان این حادثه تروریستی توسط ماموران انتظامی و امنیتی ادامه دارد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گروهک تروریستی جیش الظلم برای بزرگ نمایی هر حادثه ای که توسط اشرار و مخلان نظم و امنیت رخ می دهد به نام خودش ثبت می کند.

در این درگیری محسن کمالی دوست، اسماعیل بزی الله ری ،کاظم ملائی، حسین سردشتی بیرجندی و بهزاد بارانی به شهادت رسیدند.
یکی از مجروحان به علت شدت جراحات وارده جهت درمان به یکی از نزدیکترین بیمارستان منطقه اعزام و در حال درمان است.

منبع: ایرنا


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان