حمایت 5 درصدی ایرانیان مقیم آمریکا از منافقین

Rajavi Maryam 14 Tبر اساس یک نظرسنجی که اواخر هفته گذشته در آمریکا منتشر شد، تنها 5 درصد از ایرانیان مقیم آمریکا از سازمان منافقین حمایت می‌کنند.

سازمان منافقین بر خلاف آنچه که ادعا می کند نه تنها از کمترین حمایت و پایگاه مردمی در ایران و خارج از کشور برخوردار نیست، بلکه منفور اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان است. بدیهی است منافقین این عدم محبوبیت را مرهون خیانت‌های بی شمارشان علیه هموطنان خود و مردم بی گناه ایران زمین هستند.

خیانت‌هایی که از اوایل انقلاب و با ترور بیش از 12000 نفر از انسانهای بی گناه که به خاطر ظاهر موجه و مذهبی‌شان به شهادت رسیدند آغاز شد و با پیوستن این گروهک تروریستی به صدام حسین و ارائه اطلاعات مورد نیاز ارتش بعث عراق و خوش‌خدمتی به دیکتاتور عراق که جنگی همه‌جانبه را بر ملت ایران تحمیل کرده بود، تشدید شد و اکنون در قالبی دیگر و با لجن پراکنی و تبلیغات علیه ایران ادامه دارد و ظاهراً هیچ پایانی برای آن متصور نیست. خیانت‌هایی که بر هیچ کسی پوشیده نیست و سبب شده هر ایرانی وطن دوستی از دارودسته رجوی ابراز انزجار کند.

حال می بینیم بر اساس یک نظرسنجی که هفته پیش توسط مرکز تحقیقات علوم اجتماعی دانشگاه جرج میسون آمریکا و به سفارش اتحادیه روابط عمومی ایرانیان آمریکایی (پایا) انجام شده است، تنها 5 درصد از افرادی که اعلام حمایت از گروه‌ها و شخصیت‌های اپوزیسیون کردند، از سازمان منافقین حمایت می کنند.

Paya

ولی این سازمان با ناشی‌گری تمام سعی می کند اینگونه نشان دهد که حامیان زیادی در داخل و خارج از کشور دارد. برای مثال، 23 ژوئن 2012، منافقین اقدام به برپایی مراسمی تحت عنوان گردهمایی بزرگ ویلپنت در فرانسه کردند و با استفاده از تکنیک‌های فیلمبرداری و استفاده از نماهای اکستریوم لانگ شات از جمعیت حاضر، سعی در حضور گسترده حامیان این گروهک داشتند که با انتشار فیلمی از جمعیت حاضر ماهیت آن افشا شد. در این فیلم سیاهی لشکرانی مشاهده می شدند که ملیتی غیر ایرانی داشتند و هیچ یک از دوربین‌های منافقین آنها را به تصویر نکشیده بود. افرادی که به بهانه‌های مختلف از قبیل وعده‌ای غذای گرم، کمک مالی یا دلایل دیگر به این مراسم آمده بودند.

Ejtema

علیرغم تلاش‌های فراوان این گروهک در جلب مردم هر عقل سلیمی گواهی می‌دهد که دست آنها تا مرفق به خون هزاران تن از انسان‌های بی‌گناه آلوده است و این افراد هیچ جایگاهی در ایران ندارند.

در انتها توصیه دلسوزانه و پدرانه نگارنده به منافقین و سردسته‌شان این است که تلاش کنند تا می‌توانند سیاست‌مداران آمریکایی و اروپایی که چشم دیدن ایران و ایرانی را ندارند را بخرند و دور خود جمع کنند و با آنها عکس یادگاری بگیرند، چون قلب ایرانیان با این گروهک نبوده و نیست و نخواهد بود.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9505239&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  مهر 1359
  شنبه1 شنبه2 شنبه3 شنبه4 شنبه5 شنبهجمعه