حمايت آمريكا از گروهك تروريستي منافقين، بخشي از پروژه ايجاد تشويش در فضاي انتخابات آتي است

Mohammadiعضو هيات علمي دانشگاه تهران، خارج كردن نام گروهك تروريستي منافقين از ليست گروهك‌ها و سازمان‌هاي تروريستي و حمايت از آن‌ها را اقدامي در جهت تخريب فضاي داخلي ايران در آستانه انتخابات رياست جمهوري و انحراف اذهان عمومي دانست.

جواد محمدي عضو هيات علمي دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران با اشاره به اقدام آمريكا در جهت خارج‌كردن گروهک تروريستي منافقين از ليست سازمان‌هاي تروريستي گفت: اين اقدام بخشي از پروژه آمريكا است كه براي ايجاد تشويش در فضاي داخلي ايران با استفاده از گروهك تروريستي منافقين به عنوان بازوي اطلاعاتي و خرابكار صورت مي‌گيرد.

وي در ادامه افزود: يكي از برنامه‌هاي دولتمردان آمريكا در جهت تخريب فضاي سياسي ايران در آستانه انتخابات، خارج‌كردن اعضاي گروهك تروريستي منافقين از ليست گروهك‌ها و سازمان‌هاي تروريستي است كه حمايت از اين افراد نيز در راستاي تخريب فضاي كشور و انحراف اذهان عمومي صورت مي‌گيرد.

محمدي همچنين با اشاره به اينكه ادعاهاي آمريكا مبني بر دفاع از حقوق بشر قطعا با اين اقدام و حمايت از يك گروهك تروريستي در تناقض است، اظهار داشت: خارج‌كردن منافقين از فهرست گروهك‌هاي تروريستي، حمايت از طارق‌الهاشمي و القاعده و بسياري اقدامات ديگر از اين دست، گوياي نقض بارز و گسترده حقوق بشر توسط سران اين كشور است.

وي ادامه داد: آنچه که بيش از هرچيزي ديگري واضح به‌نظر مي‌رسد اين است که چهره آمريکا با حمايت از تروريست‌هاي منافق بيش از پيش براي جهانيان آشکار شده و نشان مي‌دهد كه آمريكا هدفي جز دشمني و خصومت با ملت ايران ندارد.

اين عضو هيات علمي دانشگاه تهران موفقيت ايران در اجلاس غيرمتعهدها و بيداري اسلامي، اخراج اعضاي گروهك تروريستي منافقين از عراق و حمايت ايران از سوريه را از جمله عوامل زمينه ساز اين اقدام آمريكا دانست و تصريح كرد: خارج كردن گروهك تروريستي منافقین از ليست سازمان‌های تروریستی، سند ديگري از حمایت آمریکا از تروریسم جهاني است.

عضو هيات علمي دانشگاه تهران در پايان با اشاره به برخورد ناشايست اخير با ديپلمات‌هاي ايراني در نيويورك كه توسط وابستگان گروهك تروريستي منافقين صورت گرفت،‌ خاطرنشان كرد: اين اقدام سخيف، بار ديگر بي‌هويتي آنان و شكست در مواجهه با جمهوري اسلامي ايران را نشان داده و تنها گوشه‌‌هايي از رفتارهاي تروريستي آن‌ها بود.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان