حقوق بشر آمریكایی، ضد حقوق بشر و ضد انسانیت است

Hasheminejat3

سید محمدجواد هاشمی‌نژاد حقوق بشر آمریكایی را ضد حقوق بشر و ضد انسانیت دانست و گفت: در موضوع غزه این موضوع به طور كامل برای افكار عمومی جهان آشكار شده است؛ زیرا آمریكا از تمام وحشی‌گری‌های صهیونیست‌ها در غزه حمایت می‌كند.

برنامه «بدون خط‌خوردگی» رادیو گفت‌وگو در خصوص هفته حقوق بشر آمریكایی با سید محمدجواد هاشمی‌نژاد دبیركل بنیاد هابیلیان به‌صورت تلفنی گفتگو كرد.

سید محمدجواد هشمی نژاد با بیان اینكه ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حدود ۱۷ هزار شهید ترور داشته است گفت: ایران یكی از بزرگترین قربانیان تروریسم بوده است كه این تعداد ترور توسط ۳۵ گروهك مسلح انجام شده است.

وی با تصریح بر این موضوع كه تمام این ۳۵ گروه در كشورهای اروپایی و آمریكایی دفتر رسمی داشته و مورد حمایت رسمی آنها هستند اظهار كرد: تا چند روز پیش، كشورهای فرانسه و آلمان میزبان منافقین برای میتینگ‌های بزرگ بودند كه با پول صهیونیست‌ها در حال انجام است.

دبیركل بنیاد هابیلیان حمایت غرب از تروریسم علیه ایران را آینه تمام‌نمای آنها در مسئله حقوق عنوان و بیان كرد: حقوق بشر زمانی برای غربی‌ها مهم است كه در جهت منافع آمریكا باشد؛ اما وقتی در جهت منافع آنها نباشد، نه‌تنها هیچ محدودیتی ایجاد نمی‌كنند؛ بلكه از آن به‌صورت تمام‌قد حمایت می‌كنند كه منافقین یكی از نمونه‌های بارز آن محسوب می‌شود.

وی به جنایات صهیونیست‌ها در غزه اشاره و تصریح كرد: این مورد، تناقض و دوگانگی حقوق بشر آمریكایی را به‌وضوح نشان می‌دهد كه در مقابل چشم مردم جهان اتفاق افتاده است. البته این جنایت‌ها و تلاش‌های رسانه‌ای غرب در طول سال‌های گذشته در موضوع حقوق بشر را به باد داد و مورد تمسخر تمام ملت‌های جهان قرار گرفته است.

هاشمی‌نژاد در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو حقوق بشر آمریكایی را ضد حقوق بشر و ضد انسانیت دانست و گفت: در موضوع غزه این موضوع به طور كامل برای افكار عمومی جهان آشكار شده است؛ زیرا آمریكا از تمام وحشی‌گری‌های صهیونیست‌ها در غزه حمایت می‌كند.

دبیر بنیاد هابیلیان با اشاره به فریب‌كاری غرب و به‌ویژه آمریكا در موضوع حقوق بشر اظهار كرد: آنها با قدرت رسانه‌ای و كمك‌گرفتن از مجامع بین‌المللی تلاش داشتند چهره واقعی خود را برای افكار عمومی بپوشانند. آمریكا بعد از جنگ جهانی دوم بیش از ۵۰ مرتبه به كشورهای مختلف در سراسر دنیا تجاوز نظامی كرده است.

وی از به‌پایان‌رسیدن عصر دولت‌ها گفت و اشاره كرد: امروز عصر ملت‌ها است و هر فرد تبدیل به یك رسانه شده است. اینكه در تمام دنیا به جنایات رژیم صهیونیستی عكس‌العمل نشان می‌دهند به دلیل فراگیرشدن رسانه‌ها، علی‌رغم خواست دولت‌های غربی، حقایق بیش‌ازپیش برای مردم جهان در زمینه حقوق بشر آمریكایی و غربی آشكار شده است. آنها همواره تلاش داشتند رسانه‌ها را مدیریت كنند؛ اما امروز كار از دست آنها خارج شده است و مردم از حقایق مطلع هستند


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31