حذف منافقین از لیست تروریست، تدبیر یک بام و دو هوای استکبار است

Raeofinezhad

استاندار زنجان گفت: خارج کردن منافقین از لیست گروه‌های تروریست تدبیر یک بام و دو هوای استکبار جهانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) محمد رئوفی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: استکبار از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام و انقلاب استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه استکبار و ایادی آمریکا از هر سوژه و ظرفیتی در داخل کشور، منطقه و جهان که امکانی برای استفاده باشد، برای ضربه زدن به نظام و خدشه‌دار کردن مواضع نظام استفاده می‌کند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه یکی از ده‌ها اقدامات خبیثانه استکبار حمایت از گروه‌های منافقین است، افزود: منافقان از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی برای مقابله با نظام ساماندهی شده و جنایت‌های بسیاری را در کشور رقم زدند.

وی با بیان اینکه گروه منافقین با استفاده از اسلحه از خرداد سال 60 به صورت علنی وارد صحنه مقابله با نظام شدند، خاطرنشان کرد: این گروه با هدایت بنی‌صدر که خود دست نشانده استکبار بود با مدیریت و پشتیبانی مالی و معنوی آمریکایی‌ها اقدامات بسیاری را علیه نظام انجام دادند.

رئوفی‌نژاد یادآور شد: جنایت‌های مختلف از جمله بمب‌گذاری‌ها، خیل شهدایی از جمله رئیس جمهور، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس و نیروهای ولایی و حزب الهی و 12 هزار شهید از مجموع شهدای انقلاب مربوط به ترورهای منافقین در کشور است.

وی با اشاره به اینکه استکبار از همه ظرفیت‌ها در همه حوزه‌ها امنیتی، سیاسی، فرهنگی، نظامی، اقتصادی و نظامی علیه نظام استفاده می‌کند، افزود: با این کارنامه سراسر ننگ منافقین کنگره آمریکا به راحتی این گروه را از مجموعه تروریستی خارج می‌کند.

استاندار زنجان با بیان اینکه منافقین کارنامه شفاف و روشنی در جنایت‌های مختلف علیه ملت ایران دارند، افزود: تاریخ نیز این جنایت‌ها را همواره در ذهن خود داشته است.

وی با بیان اینکه خارج کردن این گروه از لیست تروریست‌ها منافع استکبار به ویژه آمریکا را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: چنین برنامه‌هایی از سوی استکبار دور از انتظار نبوده و آمریکا از این کار برای ضربه زدن به نظام استفاده می‌کند.

رئوفی‌نژاد با اشاره به اینکه افکار عمومی جامعه و بشریت باید در این زمینه قضاوت کنند، افزود: تدبیر و تصمیم آمریکا در خارج کردن منافقین از لیست تروریست‌ها در تناقض تبلیغات استکباری آمریکا در زمینه دموکراسی است.

وی با بیان اینکه آمریکا و ایادی استکبار به بهانه دموکراسی از هر نوع اقدامی علیه نظام استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: بشریت در این زمینه  قضاوت کرده و خواهد کرد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه تدابیر یک بام و دو هوای استکبار و آمریکا همواره مورد توجه بشریت بوده است، افزود: خارج کردن منافقین از لیست گروه‌های تروریست نیز همین موضوع را تایید می‌کند.

وی گفت: خارج کردن این گروه از لیست تروریست‌ها که تابلوی جنایت است از سوی به ظاهر مخالفان تروریست برنامه‌ای است که همواره از سوی استکبار تکرار می‌شود.

رئوفی‌نژاد با بیان اینکه طرفداری از تروریست‌ها از برنامه‌های استکبار به ویژه آمریکا است، خاطرنشان کرد: حذف این گروه در حال حاضر به نفع آمریکا و ایادی استکبار است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا همواره از موضع گروه‌های تروریستی حمایت کرده است، خاطرنشان کرد: حذف این گروه نیز منافع آمریکا را به دنبال دارد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9734385&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان