جنایات منافقین تفاوتی با داعش ندارد

Aghamohamadiعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنایت های منافقین هیچ تفاوتی با داعش ندارد، گفت: نبود وجدان بیدار عقلانی در دنیا خیانت منافقین به بشریت را بیش از گذشته روشن کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) ابراهیم آقا محمدی درواکنش به اظهارات مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پارلمان فرانسه مبنی براینکه داعش محصول بی‌سابقه جرایم دولت ایران، بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه و نوری المالکی در عراق است، گفت: اگر دنیای بشریت از یک نظم  عقلانی و قابل احترام به حقوق انسان ها در کمترین حق برخوردار بود، هیچ گاه اجازه چنین اظهارنظری را به سرکرده یک جریان و گروهک تروریستی مانند منافقین در پارلمان کشوری که مدعی حمایت از حقوق انسان ها است، نمی داد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: گروهک تروریستی منافقین از بدو تولد تا کنون خیانت های آشکار و پنهانی را نسبت به جمهوری اسلامی ایران و انسانیت درمجامع بین المللی داشته است، البته مضحک ترین شکل موضوع در دنیای مدرن امروز این است که سرکرده چنین جریان روسیاه خیانت پیشه ای در پارلمان فرانسه که خود را مهد دفاع از حقوق بشر می داند علیه دولت و ملت ایران سخنرانی کند، درحالی که دست مریم رجوی آلوده به خون هزاران انسان بی گناه در ایران، عراق و سوریه است.

وی تصریح کرد: بنابراین اگر در دنیای حاکمیت امروز بشریت؛ وجدان بیدار وعقلانی وجود داشت، هیچ گاه اجازه بیان چنین مواضع سخیفی به سرکرده منافقین داده نمیشد. ضمن آن که گروهک تروریستی داعش را همان دولت هایی متولد کردند که امروز ائتلاف مبارزه با داعش را تشکیل دادند، البته گروهک منافقین با حمایت از آمریکا و هم پیمانانش در حمایت از داعش به دنبال برخورد با انقلاب و بیداری اسلامی در کشورهای عربی بود، از این رو اظهارنظر مریم رجوی در پارلمان فرانسه یک دلیل روشن در به وجود آوردن جریانات تخریبی و ضد بشری در دنیا است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ظلم و استبداد منافقین صد برابر بدتر از داعش است، افزود: منافقین تا کنون به طرز ناجوانمردانه ای انسان های بی گناه را مورد شکنجه قرار داده  و این جریان هیچ تفاوتی با داعش ندارد، اما رسوایی دنیای غرب این است که از این جریانات به طور گسترده علیه ایران استفاده کرده و از آنها حمایت می کند؛ بنابراین داعش و منافقین ساخته و پرداخته کشورهای غربی هستند تا آنها با استفاده از این گروهک های تروریستی به منافع خود در سراسر دنیا دست پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت «مریم رجوی» سرکرده منافقین با حضور درپارلمان فرانسه مدعی شد که ایران پدرخوانده گروه تکفیری داعش است. وی همچنین گفته است داعش محصول بی‌سابقه جرایم دولت ایران، «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه و «نوری المالکی» در عراق و سیاست‌های فرقه‌ای آنها در مقابل بخش وسیعی از جمعیت عراق و سوریه است.


مطالب پربازدید سایت

سپاه سردمدار مبارزه با تروریسم

شهید «طالب طاهری» نمادی از مظلومیت پاسداران

به مناسبت عروج پدر شهید طالب طاهری، از شهدای سلاخی منافقین؛

«عملیات مهندسی» فجیع‌ترین جنایت تاریخ معاصر ایران

مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

شکنجه با اسم رمز انتقام

تنها شهید جاویدالاثر عملیات مهندسی

مقاومت شهید طهماسبی زیر شکنجه‌های منافقین

در آستانه صدور کیفرخواست پرونده ترور شهید سلیمانی و همراهان ایشان

پیگیری پرونده ترور شهید سلیمانی در سفر غریب آبادی به عراق

جدیدترین مطالب

رئیس‌کل دادگستری استان فارس خبر داد

صدور کیفرخواست حمله تروریستی به حرم حضرت شاهچراغ(ع)

معاون همننگ کننده ارتش در یزد عنوان کرد:

۱۷ هزار شهید ترور فدای اقتدار امروز شده است

به بهانه پخش سرهنگ ثریا در جشنواره فیلم فجر

«سرهنگ ثریا» مادرانه‌ای پشت دیوارهای «کمپ اشرف» + فیلم

به مناسبت آسمانی شدن پدر شهید طالب طاهری، از شهدای سلاخی منافقین؛

عملیات سلاخی + فیلم

سپاه سردمدار مبارزه با تروریسم

شهید «طالب طاهری» نمادی از مظلومیت پاسداران

مهندسی، یکی ازهولناک‌ترین جنایت‌های منافقین

شکنجه با اسم رمز انتقام

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و مسعود علیمحمدی

اکران فرهنگی به یاد شهدای دانش هسته‌ای در تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان