ثمره خون سردار سلیمانی؛ خروج آمریکا از منطقه و نابودی اسرائیل است

637140151479656663

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه باید با طرح‌های آمریکایی‌صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه‌کنی اسرائیل است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از خانه ملت، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت (فاتحین) ضمن ادای احترام به روح امام خمینی (ره) و شهدا به ویژه شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی 40 سال در راه انقلاب و جهاد کوشید و از فلسطین و مقاومت اسلامی حمایت کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تأکید بر حمایت از جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بیان کرد: ایران پایگاه اصلی جهان اسلام است و امید تمام امت اسلامی به جمهوری اسلامی ایران است.

وی ضمن تأکید بر وحدت اسلامی و حمایت از جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت افزود: جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت، سردمدار پیشرفت و خیزش امت اسلامی است.

ابوشریف ضمن تأکید بر دشمنی با آمریکا، اسرائیل و رژیم‌های وابسته عربی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی همواره بر حمایت از قدس شریف تأکید داشت و در آخرین دیدارمان گفت که قدس امتحان این دوران است و هر کس در آزمون قدس موفق شود، بهشتی خواهد بود، در غیر این صورت جهنمی است. به معنای دیگر سردار سلیمانی قدس را تعیین کننده راه بهشت و جهنم می‌دانست و ما نیز همچنان بر راه شهدای مقاومت و سردار سلیمانی تأکید می‌کنیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه همچنان باید با طرح‌های آمریکایی‌صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه‌کنی اسرائیل است.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان