تو دهنی به همه ضد انقلاب در پروژه گوادالوپ 2

این نشست در پی مصوبه بنیاد دفاع از دموکراسی (PDD) ایالات متحده آمریکا مبنی بر تشکیل «دولت در تبعید» به وجود آمد و "دنیس راس" معاون امور خاورمیانه و مشاور اوباما رهبری این طرح را به عهده داشته

Goadalop

گوادالوپ نام جزیره ای است که در ژانويه 1979 (دي ماه 1357) رؤساي 4 قدرت مهم بلوك غرب در آنجا حضور یافتند تا چاره ای براي بازگرداندن شاه مخلوع به ایران پیدا کنند. اما نه تنها این اتفاق نیافتاد بلکه تمامی تلاش های صورت گرفته برای براندازی نظام ایران در 30 سال گذشته نیز سرنوشتی مشابه آن داشته و بی نتیجه مانده است. اما انتخابات سال 88 بستری را فراهم کرد که عده ای که تاب و تحمل شکست را نداشتند – بخوانید منتظر فرصت بودند – نقاب از چهره برداشته و به صورت علنی به مقابله با نظام جمهوری اسلامی برخاستند و در همین موقعیت بود که دیگر جریان های معاند، گروهک های تروریست و در کل ضد انقلاب به علاوه غربی ها به کمک جریان فتنه شتافتند و البته جریان فتنه نیز با آغوشی باز از آنها پذیرایی کرد!

این بستر به وجود آمده غربی ها و در راس همه آنها ایالات متحده را به فکر راه اندازی گوادالوپ 2 انداخت. در این نشست که این بار هم در مکان قبل برگزار شد همه ضد انقلاب جمع شدند تا یک بار و برای همیشه پروژه براندازی نظام ایران را به سرانجام برسانند!

این نشست در پی مصوبه بنیاد دفاع از دموکراسی (PDD) ایالات متحده آمریکا مبنی بر تشکیل «دولت در تبعید» به وجود آمد و "دنیس راس" معاون امور خاورمیانه و مشاور اوباما رهبری این طرح را به عهده داشته و او هم که از صهیونیستها مشاوره می گیرد در همین مشاوره ها به این نتیجه رسیده اند که مدیریت این حرکت باید بر عهده شخصی با سوابق اجتماعی و مذهبی باشد تا بعد تبلیغاتی آن مضاعف گردد.

و بر همين اساس سرويس اطلاعاتي آمريكا شناسايي و جذب عناصر مناسب براي هدایت دولت مذكور را در دستور كار قرار می دهد و در نتیجه شخصی با سوابق انقلابی با نام محمد رضا مدحی را انتخاب می کنند که در آن ايام در بانكوك به تجارت جواهرات و سنگ‌هاي قيمتي اشتغال داشته که مورد توجه سفارت آمريكا در تايلند قرار می گیرد و در حلقه اولیه این حرکت که "جمع یاران" نامیده می شده دو عنصر ضد انقلاب با نام امیر حسین جهانشاهی و مهرداد خوانساری او را همراهی میکنند.

نگاهی دقیق تر به جهانشاهی به عنوان عنصر موساد و کسی که 9 سال به صورت تخصصی برای این کار آموزش دیده است نقش رژیم صهیونیستی را در این حرکت بهتر نشان می دهد.

Goadalop1

هر چند به دیدار هیلاری کلینتون و کمک 7 میلیارد دلاری آمریکا یا در اختیار گذاشتن پایگاهی در پادگان سيكلن تل‎آويو توسط رژیم صهیونیستی برای این پروژه و خیلی از موارد دیگر به تفصیل اشاره نکردیم اما تا اینجا به راحتی حضور آمریکا و اسرائیل در این پروژه را مشاهده کردیم و در ادامه بشنوید از حضور نماینده سارکوزی و دو نفر دیگر از دولت و اطلاعات فرانسه، نماینده ای از آلمان و 11 کشور دیگر، نمایندگانی سرشناس از mi6 ، نمایندگان ستاد فتنه، گروهک منافقین، حزب منحله دموکرات، کومله، همبستگی اهواز ، تعدادی از گروه های تجزیه طلب و ... این جلسه بیانگر حضور پر قدرت تمامی ضد انقلاب، معاندان نظام و تروریستها در کنار یکدیگر بود و اعلام اتحادی همه جانبه به این منظور که شاید این بار بتوانند قدمی بردارند!

پس از اغتشاشات سال 88 و در پی آن دخالت و حمایت دیگر جریان های معاند نظام و ضد انقلاب و همچنین دولت های غربی و به دنبال عدم مرزبندی و اعلام برائت سران فتنه از اینگونه دخالت ها، بارها و بارها از اتحاد و همکاری تمامی این جریانات خبر دادیم، و شواهدی در این زمینه را نیز برای اثبات بیان کردیم و البته دیدیم که ماهیت این همکاری ها در این نشست به خوبی افشا شد اما گوادالوپ 2، دستاورد دیگری هم داشت که قبل از اشاره به آن باید به گفته "امیر حسین جهنشاهی" این دستپرورده صهیونیسم اشاره کنیم که گفته بود "ما وارد حکومت شدیم اما آنها وارد ما نشده و نخواهند شد" اما دیدیم که این حرکت و عملیات براندازی قبل از آغاز، پایان پذیرفت و تو دهنی محکمی به کل ضد انقلاب و غربی خورد که از گوادالوپ 1 درس عبرت نگرفته بود.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9603502&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25