تقویت همکاری‌های ایران و روسیه درخصوص مبارزه با تروریسم انکارنشدنی است

Rahimpoor

معاون وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه: مواضع مشترک ایران و روسیه در مبارزه با پدیده افراط گرایی و تروریسم منطقه ای و بین المللی از اهمیت بسیاری برخوردار است و تقویت همکاری های دو کشور در این خصوص ضرورتی غیر قابل انکار است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از ایسنا، در دیدار ابراهیم رحیم پور معاون آسیا، اقیانوسیه و مشترک المنافع وزارت امور خارجه، با ایگور مورگولوف معاون وزیر خارجه روسیه تبادل هیات های سیاسی، اقتصادی و نظامی بین دو کشور، تقویت همکاری های منطقه ای و بین المللی، اجرای مفاد اسناد امضا شده و پروژه های اقتصادی مهم بین دو کشور از جمله محورهای گفت‌وگوی معاونین وزیر خارجه دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.

رحیم پور با ابراز خرسندی از روند رو به رشد روابط دو کشور در همه زمینه ها، شناسایی هرچه بیشتر ظرفیتهای همکاری دو طرف را مورد تاکید قرار داد.

وی با اشاره به نقش ثبات بخش ایران و روسیه در منطقه، افزایش رایزنی های دو طرف را ضامن تداوم ثبات و امنیت منطقه دانست و گفت: مواضع مشترک ایران و روسیه در مبارزه با پدیده افراط گرایی و تروریسم منطقه ای و بین المللی از اهمیت بسیاری برخوردار است و تقویت همکاری های دو کشور در این خصوص ضرورتی غیر قابل انکار است.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان