ترور سردار سلیمانی یعنی آمریکایی‌ها تروریسم را تقویت می‌کنند

139511191153093269933454

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ترور سردار سلیمانی سند مهمی برای اثبات این است که آمریکایی‌ها تروریسم را در جهان تقویت می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که با «سونگ تائو» وزیر امور بین‌الملل حزب کمونیست چین که به صورت ویدئوکنفرانس گفتگو می‌کرد با اشاره به تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران برای تامین امنیت در کل منطقه غرب آسیا گفت: توسعه کشورها به تنهایی امکان پذیر نیست. توسعه ملی بدون توسعه کشورهای پیرامونی و جهان، پایدار نیست و دوام نخواهد داشت. ما همانطور که خوشبختی و امنیت را برای هموطنان خود می‌خواهیم خوشبختی و امنیت را برای مردم منطقه هم می‌خواهیم. هر سال در راه مبارزه با مواد مخدر و تروریسم، شهید می‌دهیم و راه را بر ترانزیت مواد مخدر افغانستان که به مقصد اروپا می‌رود، بسته ایم. ما امنیت مردم عراق و سوریه را در برابر داعش مثل امنیت مردم خودمان دیدیم و خوشبختی خودمان را از مردم منطقه جدا نکردیم. صلح بدون عدالت امکان پذیر نیست. ما به دنبال فرصت‌های برابر برای ملت‌ها هستیم.

 

وی با اشاره به اقدامات ایران برای مبارزه با تروریست‌های داعش افزود: اگر مبارزه ایران با داعش نبود، کل منطقه تحت الشعاع تروریست‌ها قرار می‌گرفت و جمهوری اسلامی ایران در صف اول مبارزه با داعش ایستاد.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی‌ها برادر عزیزمان قاسم سلیمانی که قهرمان مبارزه با تروریست‌ها بود را در بغداد ترور کردند. این ترور سند مهمی برای اثبات این است که آمریکایی‌ها تروریسم را در جهان تقویت می‌کنند. آنها به دروغ گفتند که سردار سلیمانی به بغداد رفته بوده تا دستور حمله به آمریکایی‌ها را صادر کند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان