تروریسم حرفه‌ای همه منطقه را تهدید می‌کند

Rohani Omanرییس جمهور با بیان اینکه تروریسم حرفه‌ای که امروز در سوریه حضور دارد همه منطقه را تهدید می‌کند، به کشورهای حامی تروریست ها هشدار داد که این حمایت ها روزی گریبان آنان نیز خواهد گرفت.

به گزارش پایگاها اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی که در عمان به سر می برد، دیروز در دیدار با وزیر امورخارجه این کشور با اشاره به تصویب پیشنهاد ایران در سازمان ملل در خصوص مقابله با افراطی‌گری و تروریسم گفت: ایران و عمان می‌توانند در این موضوع با یکدیگر مشارکت و همکاری داشته باشند.

رییس‌ جمهوری در این خصوص افزود: امروز در جهان به ویژه در منطقه خاورمیانه، تروریسم و افراطی‌گری همه را درگیر کرده است که در این رابطه باید با ابتکارات، طرح‌ها و ایده‌های مشترک به حل و فصل مسایل منطقه‌ای کمک کنیم.

دکتر روحانی در ادامه با ابراز نگرانی از ادامه کشتار و خونریزی در سوریه گفت: تروریسم حرفه‌ای که امروز در سوریه جولان می‌دهد همه منطقه را تهدید می‌کند.

رییس‌ جمهور افزود: برخی از کشورهایی که به این تروریست‌ها کمک می‌کنند باید بدانند روزی این موضوع گریبان خودشان را خواهد گرفت.

یوسف بن علوی وزیر امور خارجه عمان نیز با تاکید بر برقراری صلح و آرامش در منطقه گفت: تمام کشورهای خاورمیانه بر این مسأله اذعان دارند که منطقه احتیاج به آرامش و ثبات دارد، بنابراین رایزنی و همکاری کشورهای منطقه می‌تواند به برقراری صلح و ثبات کمک کند.

وی افزود: نقش ایران در برقراری صلح و ثبات منطقه‌ای غیرقابل انکار است.

 


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9201030&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان