پیروزی ملت ایران در پاسداشت یاد شهدا مبارک باد

خانواده شهدای ترور کشور با صدور بیانیه ای ضمن تبریک پیروزی انتخابات به ملت بزرگ ایران اعلام کرد: این پیروزی نشان داد ملت سرافراز ایران، بر خلاف تبلیغات مسموم ایادی استکبار، نه تنها از انقلاب و نظام اسلامی خود دلسرد نشده اند بلکه باشور و حرارتی انقلابی، آماده جانفشانی در راه آرمان های انقلابی هستند که پیر جماران بنیان نهاده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در این بیانیه آمده است: حاصل تلاش و مجاهدت همیشه پایدار ملت ایران، جز این هم نباید باشد؛ مجاهدتی که همواره و هر سال بیش از گذشته دشمنان قسم خورده کیان اسلامی و ایرانی ما را به تجاوز، تحریم و صدور قطعنامه تهدید می کنند اما نعره های استکباری شان ذره ای تردید در راه پر افتخار سی و سه ساله ایجاد نکرده است.

در قسمت های دیگری از این بیانیه آمده است: خوب بود آنها که پیش از انتخابات و با تبلیغاتی تمام عیار، از گرانی و رنج ملت ایران و از ناامیدی و یأس پیش از انتخابات، سخن به زبان می راندند، پس از پایان انتخابات نیز قاعده بازی را رعایت می کردند و از حضور پر شور ملت ایران به مخاطبین خود خبر می دادند.

ملت ایران با حضور روز گذشته خود در انتخابات نشان داد حفظ اصول، احترام به خون شهدای مقدس نظام، پیروی از آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای تداوم استقلال پایدار خود را بیش از هر چیز دیگری ارج می نهم؛ حتی اگر شرایط تحریم به اوج خود برسد و لشکر کشی استکبار برای جنگ با مردان و زنان این سرزمین آغاز شده باشد.

در این بیانیه همچنین آمده است: به تصویر کشیدن حضور زنان و مردان، نوجوانان رأی اولی و حضور پیرزنان و پیرمردانی که حضور خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اعلام می کردند، شهامتی بس فراوان می خواست که از عهده بنگاه های دروغ پراکنی همچون بی بی سی و رادیو آمریکا و برخی دیگر از شبکه های خود فروخته خلیج فارس برنمی آید، زیرا سابقه ده ها سال دشمنی با ملت قهرمان ایران، چیزی به نام واقع بینی در نهاد پلید آنها باقی نگذاشته است.

هابیلیان به نمایندگی از خانواده 17 هزار شهید ترور کشور این پیروزی بزرگ را به ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری و خانواده شهدای ترور کشور تبریک و تهنیت می گوید.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
بهمن 1357
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21